Глосарій: Що таке SEO - визначення термінів для мирян

  1. SEO = пошукова оптимізація
  2. SEO на вашому власному сайті
  3. SEO поза вашим власним веб-сайтом

Приблизний час читання: 1 хвилина, 29 секунд

SEO є абревіатурою пошукової оптимізації і означає пошукову оптимізацію. Ця стаття розкриває, що таке пошукова оптимізація і що вона служить.

SEO = пошукова оптимізація

Пошукова оптимізація включає в себе заходи, які мають на меті зробити свій власний веб-сайт явно видимим в органічних результатах пошуку і, як наслідок, часті відвідування. Так що якщо потенційний клієнт вводить, наприклад, "перукар Кельн" в пошуковій системі, посилання на сайт з'являються в списках хітів. Пошукові системи, такі як Google, складають рейтингові списки показів на основі складних механізмів оцінки (алгоритмів). На ці розташування можуть впливати заходи на вашому власному веб-сайті (так звана оптимізація на сторінці) і впливати на інші веб-сайти (оптимізація за межами сторінки). Пошукова оптимізація є, крім реклами в пошукових системах (SEA), частиною пошукового маркетингу.

SEO на вашому власному сайті

Важливим кроком у пошуковій оптимізації є переконання, що власний веб-сайт (технічно) оптимально читається пошуковими системами і може бути оцінений , Щоб краще підготувати цей веб-сайт, обрані ключові слова використовуються та використовуються в різних місцях сторінки: у заголовках сторінок, у текстах веб-сайтів, у заголовках або назві зображень. Також важливим є мета-опис, текст, який відображається в пошуковій системі для посилання.

Також важливим є мета-опис, текст, який відображається в пошуковій системі для посилання

Дружнє користування також є важливим аспектом.

SEO поза вашим власним веб-сайтом

На зовнішню сторінку можна впливати в контексті впливу оптимізації Offpage на рейтинг власної сторони, наприклад, інші сторони посилаються на власну веб-сторінку, так звані зворотні посилання. Це називається linkbuilding або link building. За цим просто йдеться про те, що сторінки, які оцінюються пошуковими системами як достовірні і популярні, позитивно впливають на оцінку пов'язаних сторінок. Зворотні посилання можуть виникати, наприклад, за допомогою каталогів або ЗМІ.

Спеціалізовані установи часто допомагають у пошуковій оптимізації. Але SEO не повинні бути аутсорсинг, тому що основні заходи можуть бути зроблені на вашому власному сайті. Детальніше у статті "SEO: найважливіші поради для початківців" ,

Порада. Коли ви вводите ключові слова компанії в записі Das Örtliche, зверніть увагу на популярні та різноманітні ключові слова!

Ви хочете дізнатися більше про інтернет-маркетинг для компаній? Потім подивіться на наші огляд продукту в

Ви хочете дізнатися більше про інтернет-маркетинг для компаній?