GoodRelations для семантичного SEO

 1. Огляд
 2. Багаті фрагменти
 3. Сигнали для відповідності
 4. Дані навчання для машинного навчання
 5. Приклади

За допомогою розмітки GoodRelations або schema.org у синтаксисі RDFa або Microdata ви можете надіслати багату характеристику своїх продуктів і послуг пошуковим системам, розширенням браузерів і мобільних додатків - все з однієї розмітки!

Якщо у вашій розмітці є GoodRelations або schema.org, Google, Bing, Yahoo і Yandex планують поліпшити рендеринг сторінки безпосередньо в результатах пошуку. Це збільшує кількість користувачів, які зрештою відвідають вашу сторінку.

Оновлення : лексика GoodRelations тепер доступна безпосередньо з простору імен schema.org. Подивитися тут для більш докладної інформації . Це означає, що GoodRelations є новим ядром частини електронної комерції schema.org.

Огляд

Додавання додаткової розмітки до сторінки, яка зберігає дані за вашим сайтом, має три бажані ефекти для пошукових систем.

Багаті фрагменти

Пошукові системи використовують вашу розмітку (після трохи фільтрації та перевірки якості для блокування спаму), щоб збільшити попередній перегляд вашого сайту в попередньому перегляді результатів пошуку. Нижче наведено кілька прикладів:

Sears.com
Sears

Магазин Rachel Ray
Магазин Rachel Ray

Tradoria
Tradoria

Сигнали для відповідності

Але додаткові дані, які ви надаєте, набагато більше, ніж використання багатих фрагментів. Сьогоднішні пошукові системи намагаються оцінити індивідуальну релевантність сторінки для даного запиту, враховуючи місце, час, ідентичність, профіль і уподобання людини запит.

Google, наприклад, використовує 200 - 300 сигналів зі сторінки, щоб оцінити релевантність і ідеальний рейтинг даної сторінки. Тому хтось із Лондона побачить іншу сторінку з рейтингу №1 для "піци", ніж хтось із Сан-Франциско тощо.

Тепер багаті дані всередині сторінки можуть бути використані пошуковими системами, щоб зробити набагато більш тонкі оцінки відповідності, оскільки GoodRelations дозволяє власникам сайту спілкуватися

 • цільові регіони для пропозиції (гр: прийнятні регіони та гр: доступнаОтВа)
 • структуровані години роботи (гр: маєвідкриттячасспецифікація),
 • варіанти оплати (VISA, MasterCard, Готівка, ...), \ t
 • методи доставки (UPS, Pick-up, доставка додому, ...),

і набагато більше.

Навіть якщо такі дані не відображаються у багатому фрагменті для сторінки, вони все частіше використовуються основними пошуковими системами як сигнал доречності.

Дані навчання для машинного навчання

Пошукові системи також використовують структуровану розмітку для спроби витягнути дані, коли вони неправильно позначені. Це означає, що деяка інформація може бути зібрана пошуковими системами, якщо на певній сторінці немає розмітки. Якщо ви надаєте розмітку для своїх продуктів і послуг, ви допомагаєте пошуковим системам розуміти цей конкретний домен.

Це не може бути таким важливим аспектом для одного магазину, але це основна причина для виробників брендів використовувати GoodRelations розмітку, тому що Google, Yahoo, і Bing може збільшити відображення ваших продуктів на будь-якому сайті в магазині. світ, який є частиною ваших роздрібних каналів.

Зауважте, що оригінальна розмітка завжди матиме більшу довіру та релевантність, тому вам не потрібно боятися, що ваші дані допоможуть вашому конкуренту більше, ніж це допоможе вам.

Приклади

Якщо ви Google для "Баклажан Bubble & Brown Baker Set", ви побачите наступну сторінку дуже помітно:

У інструменті Google: http://www.google.com/webmasters/tools/richsnippets?url=http%3A%2F%2Fwww.rachaelraystore.com%2FProduct%2Fdetail%2FRachael-Ray-Stoneware-2-pc-Bubble-Brown-Baker- Set-Eggplant% 2F316398 & view =

GoodRelations використовується для SEO компаніями, як

 • Sears.com,
 • Kmart,
 • Найкраща покупка,
 • Renault UK,
 • Tradoria.de,
 • Ото офіс,
 • Volkswagen,

і тисячі інших.

Для більш довгого списку компаній, що використовують GoodRelations для SEO, див тут .

Com/webmasters/tools/richsnippets?