Google Panda

Google Panda змінює спосіб використання SEO

У GOOGLE PANDA
ВИКОНУЄМО НАШ СВІТ?

Ви чули про Google Panda? Вона існує з лютого 2011 року. З тих пір Google випустила оновлення, яке може вплинути на невеликі веб-сайти. Алгоритм сам по собі починається з людської сили, що переглядає сотні сайтів, після того, як ці люди зробили достатньо, машини переймають і поширюють людські дослідження на мільйони інших сторінок. Google Panda використовує різні сигнали для вимірювання рівня активності. Такі речі, як час на місці та чи дійсно люди є активними на сайті, дуже високо враховуються. Схоже, що Google створює новий спосіб використання показників, щоб допомогти користувачам для відповідних сторінок. Panda не просто зосереджується на сторінках веб-сайту, а зосереджується на всьому сайті. Іншими словами, якщо у вас є сторінки, які мають низький рівень у спектрі Panda, навіть якщо у вас є хороший відповідний вміст, весь сайт буде здійснено. Алгоритм фокусується на контентних фермах. Такі сайти, як ehow, squidoo, Hubpages, та багато інших були сильно постраждали в першому випуску Goggle Panda. Багато сайтів ферми контенту продовжують працювати, щоб повернути втрачений трафік з програми Panda. Тепер, оскільки ми трохи знаємо про програму Goggle Panda, давайте зрозуміємо, як це стосується традиційної пошукової оптимізації або SEO. Багато компаній використовують програму під назвою Google Ad Keywords, щоб знайти слова, які приведуть їх до вершини Google. З недавнього оновлення Panda, багато з менших сайтів з великою кількістю ключових слів буде націлено. Google говорить, що це в спробі отримати тільки кращі сайти на вершину, замість того, щоб мати марні сайти і витрачати час споживача.

Ми всі знаємо, що SEO існує майже так довго, як і сам Інтернет. Отже, чи ми шукаємо поштовх від Google Panda, щоб витіснити стратегії SEO? Давайте не будемо так швидко оцінювати це. Прийняття стратегії традиційного SEO все ще є гарною справою. Одна велика стратегія, яку багато веб-сайтів використовують, - це створення посилань. Це вимагає часу для цього, але може бути дуже продуктивним результатом. Ваша мета - включити ключові слова в орієнтир усіх цих посилань. Це допомагає створити хороший результат для користувача, коли вони шукають щось релевантне. Навіть якщо вони потрапляють на іншу сторінку, наявність хороших і відповідних посилань може призвести до того, що вони зможуть подзвонити на неї з іншого сайту і бути перенаправлені на сторінку. Google діє так, ніби вони контролюють весь Інтернет, про що деякі сперечаються. Але є ще й інші пошукові системи. Yahoo, MSN, Bing, Ask та AOL знаходяться в топ-100 веб-сайтів у світі. Ми всі хочемо бути на вершині Google, але відняти все, що ми дізналися про традиційний SEO і просто зосередитися на забиванні деталей Google Panda, не буде добре використовувати час. Ми все ще зосереджуємося на ключових словах, і ми все ще зосереджуємося на тому, щоб переконатися, що веб-сайт, який ми працюємо, є релевантним. Якби ми брали Google Panda і вивчали все, що потрібно знати про це, ми опинилися б в тому ж місці, в якому ми зараз знаходимося. Приведемо приклад. Скажімо, ви нова компанія, яка виробляє особливу суміш води, у якій є вітаміни. Якби хтось шукав вітамінну воду, здогадайтеся, що спочатку з'явиться? Ну, Вітамін Вода звичайно! Ви повинні думати про те, що думає споживач. Дивлячись на альтернативні слова, які мають низький рівень конкуренції і високу швидкість пошуку, є ключем до досягнення вершини. Це означає, що ми повинні ще дізнатися, що ми можемо про нову систему, але ми не повинні відмовлятися від того, що ми дізналися про традиційний SEO.

Отже, до чого це все зводиться? Ну, це значною мірою означає, що ми не можемо просто відмовитися від уроків, які ми дізналися про SEO. Ми не можемо просто залишити все і припинити розміщувати відносні ключові слова на нашому веб-сайті. Google Panda змінює деякі аспекти того, що ми робимо, наприклад, переконавшись у відсутності сильної повторюваності ключових слів. Ми також повинні переконатися, що сторінки на наших сайтах є міцними та актуальними. Як я вже сказав, перш ніж Google Panda зосереджується на всьому сайті, так що якщо одна сторінка слабка, вона може збити весь сайт. Не концентруйтеся на Google Panda, зосередьтеся на оцінці свого сайту та переконайтеся, що вміст та ключові слова є сильними. Якщо ви зробите це, Google Panda не матиме негативного впливу на ваш сайт. Я залишу вас чотирма словами: СИЛЬНІ ПОСИЛАННЯ, РОДИЧНІ КЛЮЧОВІ СЛОВА.

Пов'язані статті

1) Чому Google Panda є більш рейтинговим фактором, ніж оновлення алгоритму

2) Відновлення з Google Panda

3) Чи вплинуло на ваш блог останнє оновлення Google Panda?

4) Еволюція SEO з Google Panda

Ви чули про Google Panda?
Отже, чи ми шукаємо поштовх від Google Panda, щоб витіснити стратегії SEO?
Якби хтось шукав вітамінну воду, здогадайтеся, що спочатку з'явиться?
Отже, до чого це все зводиться?