Google Play тепер враховує взаємодію користувачів, а не тільки скачування, в ранжируванні ігор урок

 • Головна
 • Курси
 • IT News
 • Google Play тепер враховує взаємодію користувачів, а не тільки скачування, в ранжируванні ігор урок - курс IT News від Devionity
 • Google вносить істотні зміни в то, як його магазин додатків Google Play працюватиме з точки зору створення кращих ігор, які легше виявити кінцевим користувачам. На конференції розробників ігор компанія оголосила, що недавно налаштувала свої алгоритми зберігання додатків, щоб врахувати взаємодію з користувачем, а не тільки завантаження, щоб краще нагороджувати якісні титри, на відміну від тих, які просто встановлюються в великих номера.

  Для ігрової індустрії цей зсув може мати серйозний вплив на те, як ігри продаються, так як багато видавців часто зосереджуються на рекламних кампаніях, спрямованих виключно на те, щоб отримувати гри на пристроях користувачів як засіб отримання їх титулів, Карти Google Play.

  У деяких випадках ці програми не є навіть законними, тобто вони не є природними завантаженнями від кінцевих користувачів, а скоріше є облудними завантаженнями, призначеними для підвищення рейтингу програми. & Nbsp; з оновленням & nbsp; алгоритм ранжирування, це може змінитися, що ускладнює гру в чартах.

  Пояснює Google в блозі  повідомлення  на цьому тижні: Пояснює Google в блозі повідомлення на цьому тижні:

  «... є багато випадків, коли відмінні гри не отримують видимості і уваги, яких вони заслуговують ... Це один із способів підвищити якість, яке для ігор означає просування титулів з липкостью (сильні показники участі і зберігання), а також більш традиційну міру, таку як високий рейтинг зірок ».

  У самому записі не було подробиць про те, коли алгоритм вступає в гру, враховуючи, що Google також одночасно оголосив запуск нових редакційних сторінок в Play-магазині, запуск пізніше в цьому місяці. Тут редактори будуть вибирати заголовки для користувачів, як це робить Apple сьогодні.

  Однак Google підтвердив, що зміна алгоритму дійсно націлене на Top Charts в Play Маркеті, а також на окремі списки за жанрами.

  Незважаючи на те, що ні Google, ні її суперник Apple не описують, як працюють алгоритми ранжирування, обидва магазину в значній мірі зосереджені на таких факторах, як завантаження та швидкість, щоб визначити розміщення додатки. Кажуть, що Apple також враховує інші показники , Такі як рейтинги та огляди, а також статистику використання. Здається, Google робить аналогічні поліпшення.

  Зміни були анонсовані поряд з безліччю інших оновлень для розробників додатків для Android, включаючи запуск наскрізного ціноутворення для просування рекламних акцій, а також нові редакційні сторінки.