Google+ Поради для підвищення SEO на веб-сайті

  1. Залучення трафіку шляхом розміщення регулярного вмісту
  2. Відстежуйте вміст
  3. Пов’язати свою сторінку Google+ зі своїм веб-сайтом
  4. Оцінки зірочок на фірмових локальних пошуках
  5. Google+ і SEO вашого веб-сайту

Google+ - це дітище Google. Це не може здатися великою угодою в порівнянні з Facebook і Twitter, але в Google+ є 300 мільйонів активних щомісячних користувачів . Щоб поставити це в перспективу, Twitter має всього 230 мільйонів користувачів.

Використовується інтелектуально, Google+ може надати численні можливості для покращення SEO для вашого веб-сайту. Створюючи оптимізований SEO-профіль, який посилається на ваш веб-сайт, обмінюючись звичайним, добре написаним контентом і використовуючи багаті фрагменти, Google+ може стати цінним джерелом клієнтів для вашого бізнесу.

Залучення трафіку шляхом розміщення регулярного вмісту

Найбільш ефективний спосіб отримати користь від Google+ - регулярно публікувати хороший вміст. Спільний доступ до вмісту до Google+ означає, що Google швидше індексуватиме ваш вміст, і це, у свою чергу, дає вам більше шансів виявитись у результатах пошуку.

Індексування вмісту: слід публікувати вміст свого блогу на сайті в Google+, а також оновлення, які публікуються на інших каналах соціальних медіа. Вміст Google+ індексується Google, як і будь-яка інша веб-сторінка, і відображатиметься як окремий результат у результатах пошуку.

Повідомлення Google+ від підключень: якщо ви шукаєте вміст, пов’язаний з ким-небудь у ваших власних з'єднаннях Google+, то Google+ відображатиме їхній вміст у результатах пошуку. Наприклад, скажімо, я шукаю свого колегу «Дейл Девіс» (начальник відділу SEO на Exposure Ninja). Дейл - це мій зв'язок у Google+, і результати пошуку показують мені два результати, отримані з профілю Google+ у Dale на першій сторінці:

Візуальні ефекти: майте на увазі супровідний образ, розміщуючи вміст у Google+. Статті з сильними зображеннями приваблюють 94% більше переглядів . Не допускайте, щоб ваші повідомлення потрапляли в невідомість, ігноруючи зображення. Привабливі оригінальні зображення гарантують, що ваші публікації в Google+ знов показуватимуться в кліках.


Теги: маркування публікацій у Google+ відповідними хештегами має вирішальне значення для створення відповідної аудиторії. Це означає, що ваші публікації можуть знайти більше потрібних людей, а це означає більше потенційних кліків на ваш веб-сайт.

Примітка щодо посилань: Google+ більше не пропонує посилань до своїх користувачів. Посилання з ваших публікацій у Google+ на веб-сайті вашого підприємства не дадуть прямого перевага SEO з посиланням nofollow, але це не означає, що вони марні. Трафік кліків і експозиція бренду залишаються життєво важливими в машині онлайн-маркетингу. Якщо ви виставите достатньо інформативного, цікавого вмісту, люди захочуть дізнатися більше про вас, тим самим збільшивши трафік рефералів.

Google My Business і профілі Google+

Для підприємств із магазинами цегли та мінометів установіть сторінку "Мій бізнес у Google", а не профіль Google+. Сторінка Google+ автоматично налаштовуватиметься й додаватиметься до інформаційної панелі Google Мій бізнес.

Заповнення бізнес-реквізитів у Google My Business повідомлятиме Google і вашій цільовій аудиторії, що ви робите, як знаходити вас на Картах і коли ви відкриті. Сторінка Google+ дозволяє розміщувати вміст, оновлення та спілкуватися з користувачами.

Створіть SEO-оптимізований профіль Google+

Мета опис: Редагуйте мета-опис і підпис, щоб включити цільові ключові слова. Так само, як і правильне позначення тегів, точний опис мета допомагає потрібним користувачам знаходити сторінку вашого профілю. Ефективні мета-описи також можуть заохочувати перехід на ваш сайт.

Фірмова URL-адреса: після того, як ваш профіль у Google+ буде збільшено протягом 30 днів і у вас є 10 або більше послідовників, ви можете захистити користувацьку URL-адресу. Маркується URL-адреса, яка полегшує пошук.

Відстежуйте вміст

Google+ - це гарне місце для просування вашого вмісту в численних групах спільноти, що призведе до збільшення трафіку на вашому веб-сайті. Щоб відстежувати об’яви вмісту, Ви можете використовувати інструмент моніторингу соціальних медіа, як Brand24 . Добре знати, хто поділяє ваш вміст, оскільки він створює зображення вашої аудиторії, на яку можна націлюватися пізніше.

Пов’язати свою сторінку Google+ зі своїм веб-сайтом

Як і будь-яка інша платформа соціальних медіа, яку ви використовуєте, потрібно пов’язати свою сторінку Google+ і ваш веб-сайт. Це не тільки полегшує клієнтам усвідомлення того, що обидва вони посилаються на одну компанію, але прив'язка профілю Google+ до вашого веб-сайту також повідомляє про це компанії Google. Популярність вашої сторінки Google+ може позитивно вплинути на позицію вашого сайту в результатах пошуку.

Оцінки зірочок на фірмових локальних пошуках

Місцеві підприємства з цегельними та мінометними місцями - будь то ресторан, стоматолог, юридична фірма або будь-який інший бізнес - можуть отримати вигоду від досягнення рейтингів зірок. Рейтинг зірочок є надзвичайно важливим, тому що вони добре помітні і дозволяють веб-сайту перейти до верхньої частини результатів пошуку Google, які можна переглядати в перегляді Карт Google.

Ось як ці зіркові рейтинги відображаються на локальному пошуку для "ресторанів у Сан-Дієго":

Щоб отримати рейтинг зірочок у фірмових місцевих пошуках, потрібно надати користувачам можливість додавати відгуки на вашій сторінці Google+
Щоб отримати рейтинг зірочок у фірмових місцевих пошуках, потрібно надати користувачам можливість додавати відгуки на вашій сторінці Google+. Вашому бізнесу потрібно щонайменше 5 відгуків у Google+, перш ніж відображатиметься рейтинг зірочок, хоча цей показник не є фіксованим і підлягає оновленню Google.

Підприємства електронної комерції можуть також додати органічний код розмітки до своїх сторінок продукту, щоб витягнути огляд зірок під сторінками продукту в результатах пошуку. Після продажу продукту через веб-сайт електронної комерції, електронною поштою, що вимагає від клієнта переглянути їх з посиланням на їхню сторінку Google+, може бути чудовий спосіб заохотити відгуки.

Оцінки зірочок можна також отримати за платного пошуку. Веб-сайти третьої сторони переглядають такі Довірні Пілоти, які використовуються Google для визначення рейтингу зірок. Вам знадобиться щонайменше 30 відгуків та середня оцінка 3,5 або вище, щоб це відображалося на ваших платних оголошеннях.

З Оновлення Google Поссуму , результати локальних пошуків почали коливатися. Тепер результати пошуку Google відрізнятимуться більше на основі незначних варіантів ключових слів і місця розташування користувача. Це може вплинути на можливість перегляду вашого веб-сайту місцевий 3-пакет на карті Google. Результати пошуку будуть пристосовані до певних місцеположень користувачів і можуть відображати більший вигляд карти залежно від того, наскільки далеко вони знаходяться за межами міста.

Google+ і SEO вашого веб-сайту

Оскільки алгоритми пошуку Google оновлюють і розвиваються, теж відбувається, як функціонує Google+, і як він може використовуватися для оптимізації пошукових систем вашого веб-сайту. Враховуючи оновлення та зміни алгоритмів у Google+, це є важливим фактором, що визначає успіх вашої кампанії SEO. Будьте попереду своїх конкурентів і покращуйте оптимізацію та оптимізацію профілю у своєму веб-сайті

Про автора: Чарлі Марчант є керівником відділу цифрових технологій в Україні Експозиція ніндзя , інноваційне, віддалене цифрове агентство. З трирічним досвідом роботи в галузі, Чарлі є експертом з онлайн-маркетингових стратегій, включаючи Google+.