Google проти прес-релізів: Відновлені відносини

  1. Чи Google ненавидить прес-релізи?
  2. Реальна угода з оновленням Google Нарвал
  3. Немає посилань, жодних турбот ...
  4. Прес-релізи #MakeNews

З кожним новим оновленням Google, PR pro сидить на краю своїх місць, чекаючи, як останні зміни алгоритму вплинуть на результати пошуку медіа-кліпів, веб-сайтів компанії і, звичайно, прес-релізів. Хоча ми пристосовуємося до кожної зміни, як оновлення Penguin, яке було у нас уважніше подивіться на посилання або оновлення Panda, яке вражало органічні рейтинги з кожним випуском , ми повинні також подивитися на можливості, які надає Google для збільшення вартості SEO в тандемі з новинами компанії.

У минулому році під радаром пройшло кілька пошукових оновлень, які зміцнюють цінність, яку Google бачить у прес-релізах як форму змісту, але багато хто все ще роздумує про цю їзду на американських гірках. Як самопроголошений Google і аналітик ботанік, я хочу прояснити плітки навколо стосунків любові та ненависті від Google з прес-релізами та сайтами розповсюдження.

Чи Google ненавидить прес-релізи?

Коротше кажучи, ні. Google не ненавидить прес-релізи. Пріоритет Google полягає в тому, щоб якомога швидше надати користувачам найціннішу та найактуальнішу інформацію. Коли було випущено оновлення Google Panda, SEO гуру почав панікувати про значне падіння органічних результатів з сайтів розповсюдження прес-релізу. Коротше кажучи, ні Хоча деякі прес-релізи, можливо, бачили більше падінь в рейтингах органічного пошуку, ніж інші, ми не можемо забувати, що ключові слова і терміни з високими обсягами пошукового трафіку стикаються з тонною конкуренції. Таким чином, хоча це легко звинувачувати PRWeb і PRNewswire в світі, ми повинні запитати: Чи були ці випуски під питанням оптимізовані для SEO? Чи включені зображення чи відео? Хіба письменник робить свою або її належної обачності в SEO дослідження ключових слів, щоб створити, що вбивця заголовок? Можливо, не. Підсумок полягає в тому, що Google може відмінити цінність випуску Google, але слід уважніше поглянути на посилання, зображення, ключові слова та терміни, щоб збільшити їх.

Google дійсно любить новини компанії, незважаючи на формат. Насправді, коли журналісти і блогери почали стикатися з проблемами в пошуку оригінального джерела компанії для своїх історій, Google підвищує звітність компанії (тобто прес-релізи) у верхній частині результатів пошуку новин Google ! Оскільки прес-релізи продовжують залишатися найбільш надійним джерелом для новин, що випускаються компанією, Google зіграє з ними добре. Таким чином, ви можете бачити, як і в будь-якому шлюбі, є давати і приймати, коли справа доходить до відносин Google з прес-релізами. Оновлення алгоритмів Google продовжуватимуться як постійне зусилля, спрямовані на покращення роботи користувачів, але важливо пам'ятати, що між випусками та пошуковими системами обом потрібні один одного. Також важливо пам'ятати, що ці оновлення відбуваються. . час. І багато хто літає під радаром.

Реальна угода з оновленням Google Нарвал

Коли Google випустив свої оновлення Panda і Penguin, професіонали SEO, маркетингу та PR-індустрії прозвучали про значні зміни в алгоритмі. Ці оновлення зосереджувалися на довірі та зусиллях, спрямованих на покарання тих, хто публікував вміст лише заради SEO. Дивно, одна з останніх оновлень Google, орієнтована на авторитет вмісту, Нарвал , отримав набагато менше уваги, ніж його попередники.

До Нарвал, Google дізнався, що він не може жити тільки з прес-релізами для довіри і релевантності, але що більш важливо - він не може жити без прес-релізів. Замість того, щоб покарати всі сайти для розповсюдження прес-релізів, Google тепер намагався нагороджувати тих, хто гідний більш високих показників якості та вищих органічних рейтингів. Алгоритм, зростаючий у сучасності, тепер пропонує «передбачувані посилання», щоб керувати трафіком веб-сайтів і перешкоджати практиці використання спам-посилань та інших методів «обману» SEO.

Немає посилань, жодних турбот ...

Тепер, коли ми знаємо, що Google не ненавидить прес-релізи (whw!), Давайте подивимося на подарунок, який нам дав боги Google. Минулого року, Google подав патент що демонструє, яким чином бренди згадують та використовуються посилання, сприяють пошуку рейтингу. Пов'язані посилання - там, де є назва марки Тепер, коли ми знаємо, що Google не ненавидить прес-релізи (whw Веб-сайт компанії згадується в межах вмісту, але не існує чіткої URL-адреси, на яку можна натиснути кнопку, яка б приводить користувачів до сайту.

Хоча всі ми хочемо керувати трафіком веб-сайту, це гарна новина для компаній, які прагнуть підвищити обізнаність, заохотити провідну роль та інформувати ЗМІ про останні та найбільші новини компанії - від внутрішнього зростання, до лідерства у сфері промислової думки та рекомендацій клієнтів. Ці компанії, як і раніше, отримуватимуть користь від асоціації з цим вмістом, часто відображаючись у результатах першої сторінки для відповідних ключових слів і термінів. Насправді, Google вважає, що такі посилання є важливими для авторитету бренду, сприяючи загальній вартості SEO та безпосередньо впливають на органічні пошукові рейтинги.

Прес-релізи #MakeNews

Незважаючи на суперечки, Google насправді любить прес-релізи - але він хоче, щоб ваш контент був актуальним, свіжим і надійним для своїх користувачів. Коли оптимізується ефективно, прес-релізи часто слугуватимуть сильними джерелами трафіку, і вони будуть заповнюватися у рейтингах пошуку. Так що не сплять на прес-релізі. Хоча існує багато способів поділитися новинами компанії зі світом (і ми хотіли б допомогти вам це зробити!) традиційний прес-реліз дуже живий і здоровий .

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб зробити сплеск із оголошенням, присвяченим новинам, а Google буде щасливим, дайте нам крик !

Чи Google ненавидить прес-релізи?
Чи Google ненавидить прес-релізи?
Таким чином, хоча це легко звинувачувати PRWeb і PRNewswire в світі, ми повинні запитати: Чи були ці випуски під питанням оптимізовані для SEO?
Чи включені зображення чи відео?
Хіба письменник робить свою або її належної обачності в SEO дослідження ключових слів, щоб створити, що вбивця заголовок?