Google став видавати фотографію Путіна за запитом «аутист»

Деякий час при спробі провести пошук в Google за запитом аутист нагорі сторінки з'являлася посилання на сайт, де можна було прочитати про причини і ознаки аутизму, а також фрагмент відповідної статті. Зліва від тексту розташовувалася фотографія президента. У всякому разі, саме так виглядали справи, якщо вводити пошуковий запит з російського IP-адреси.

Незабаром зображення змінилося, а ще через якийсь час зверху з'явилася добірка новинних сюжетів, присвячена дивною реакції пошукача на запит.

Однак в розділі «Картинки» фотографії Володимира Путіна все ще розташовані другий і третій за рахунком. При натисканні на одну з них можна побачити текст 2015 року про Путіна, в заголовку якого згадується слово «аутист» - саме він послужив початкової причиною дивної пошукової видачі. Друга фотографія є ілюстрацією до недавньої статті, яка сама присвячена незвичайній ситуації.

Четвертим зображенням в розділі «Картинки» за запитом «аутист» виявилася фотографія американського Білла Гейтса. Нижче ви можете побачити і деяких інших відомих людей, однак в основному зображення в цьому відношенні нейтральні.

Місяць тому в Мережі активно обговорювали «пророцтва кінця світу» які видавав перекладач Google при спробах перевести безглузді тексти з рідкісної мови маорі на англійську. Передбачається, що незвичайна «тематика» перекладу може бути пов'язана з тим, що релігійні тексти використовувалися при «підготовці» перекладача працює із застосуванням нейромереж.

Читайте матеріал " «Ожівшее» відображення в дзеркалі налякало інтернет-користувачів "