Google вважає, що люди ненадійні, тому кращі агентства SEO в Атланті знають жити за 200 + змінним алгоритмом

  1. Google вважає, що люди ненадійні, тому кращі агентства SEO в Атланті знають жити за 200 + змінним алгоритмом

Google вважає, що люди ненадійні, тому кращі агентства SEO в Атланті знають жити за 200 + змінним алгоритмом

Автор: Тодд Зіров | 11 серпня 2015 року

Змінюючи генерування нових клієнтів і клієнтів, ми шукаємо нові або кращі відповіді всюди. Якщо ви шукаєте топ-радника SEO, співзасновник Google Ларрі Пейдж - це один із слухачів. Сторінка сказала те, що визначення людських істот визначало рейтинги речей, було першим, по суті непрактичним. Крім того, люди були ненадійними. Якщо ви займаєтеся програмою SEO, Google AdWords, соціальними медіа або програмами електронної пошти, чи можете ви збалансувати "люди ненадійні", поки знаєте, що ваші покупці, які приймають рішення, є людьми?

Ми продовжуємо доводити, що відповідь так, ви можете збалансувати алгоритм на основі SEO програма з привабливим для людей.

Коли топ-агентства SEO розробляють SEO або підтримують програми, ми знаємо, як спілкуватися для двох аудиторій. Ви і Google. Ви для читаності - передачі знань - і Google для SEO рейтингу.

Писання для людей має бути більш зрозумілим. Сьогоднішні читачі цінують свій час, так що будьте доречними, і запросіть когось “читати більше”, якщо вони зацікавлені. Коли з'явилися автори газет, вони знали, що потрібно писати найважливіший пункт, а потім писати в порядку зменшення важливості. Якщо у редактора не вистачило місця, редактор і письменник обидва знали, які абзаци спочатку видалити. Цей принцип застосовується і тут. Перш ніж оптимізувати тактику SEO, пишіть лаконічно, щоб ваш читач знав, що варто їхнього часу та зусиль прочитати більше.

Написання для SEO рейтингу Google - це інший набір правил. Замість значення вмісту, це стає комбінацією 200 + змінних, які складають алгоритм Google. Вона починається з оптимізації ключових слів для цієї сторінки, що включає щільність ключових слів, розташування ключових слів, назву сторінки, теги та теги зображень. Потім вона стає оптимізацією веб-сайту, щоб відвідувачі вашого сайту оцінили ваш веб-сайт, який Google вимірює за факторами, включаючи кількість сторінок, які вони переглядають, і скільки часу вони залишаються на вашому сайті.

У Google кредит, ваші SEO тактики тепер потрібно звернутися до людей і алгоритмів. Якщо у вас немає спеціаліста з SEO у вашій команді, подумайте про партнерство з агентством Ніші для коучинг або консалтинг. Хоча Google вважає, що люди ненадійні для SEO рейтингу сторінок, люди є ті, хто читає і використовує веб-сайти. NicheLabs тут, щоб допомогти вам інтегрувати SEO програми, соціальні медіа, електронну пошту і вашу тактику в автономному режимі. Ми вітаємо дискусію з вами. Напишіть нам за допомогою нашого контактна форма сайту або зателефонуйте нам за номером 888.978.9254.