HelpMyBlog.ru - безкоштовна розкрутка блогу.

Вітаю Вас, шановний читачу! В даній статті хочу Вам розповісти про один корисному сервісі. Проект ще зовсім юний, так як з'явився на світ 29 грудня 2011 року. Але вельми перспективний і багатообіцяючий. Тільки за перший місяць цей некомерційний сервіс зібрав під своїм дахом 1630 блогерів. «Так бути такого не може!» - скажете Ви. Може, тому що девіз цього сайту - «Допомагати вигідно!».

»

Після реєстрації в проекті, Ви додаєте туди свій блог і просите читачів підтримати його. Для цього у верхньому правому кутку сторінки є спеціальна кнопка. При цьому Ви постійно отримуєте на свою пошту звіти про підтримку Вашого блогу а також імена і сайти тих, хто цю підтримку надав.

При цьому Ви постійно отримуєте на свою пошту звіти про підтримку Вашого блогу а також імена і сайти тих, хто цю підтримку надав

За кожну підтримку Вам нараховуються спеціальні бали, які потім можна використовувати для підтримки свого блогу. Таким чином, виходить замкнуте коло, я б навіть сказав, спіраль, яка розширюється з кожним витком і приносить учасникам проекту нових відвідувачів для їх блогів.

Чим більше підтримок Ви отримуєте, тим вище Ваша позиція в рейтингу і тим помітніше Ви стаєте для тих, хто ще не має Вам підтримку .. Свій рейтинг також можна підвищити за рахунок підтримки інших користувачів . Таким чином, Ви самі розкручуєте свій блог, причому абсолютно безкоштовно. На сторінках сервісу зліва знайдете списки найактивніших користувачів, що дозволяє залучити на їх сторінки чимало трафіку. Я і сам додав у HelpMyBlog персональний блог , Який вже підтримало понад 90 осіб. Ще більше перейшло по посиланню і, я думаю, кожен знайшов на моєму сайті щось цікаве для себе.

Приємно, що проект не стоїть на місці, а постійно розвивається. Розробники (Артем Беляйкін і Олександр Гуляєв) тримають руку на пульсі, впроваджуючи пропозиції і побажанням учасників. Наприклад, в найперші дні за запитом відразу ж була опублікована інструкція про те, як можна підтримати інші блоги (для новачків дуже потрібна).

Зауважу, що працювати з сервісом HelpMyBlog зможе кожен, тут все просто і зрозуміло, від Вас не потрібно якихось особливих знань і навичок. Інструкції та поради, а також оповіщення про нові функції зможете знайти в блозі проекту .

Радує також те, що розробники проекту з перших днів піклуються про користувачів, не обтяжуючи їх набридливої ​​рекламою і контролюючи якість додаються блогів (сайти з неякісним контентом не пройдуть). Для цього кожен блог після реєстрації проходить ручну модерацію. Перевіряється все, починаючи з некоректного написання самої заявки і закінчуючи контентом, що не належить автору блога, а також присутністю факту шахрайства та фінансових пірамід.

Реєструйтеся в HelpMyBlog і просувайте свій блог. До речі, можна витягти ще одну користь з сервісу - дізнавайтеся першими про появу нових блогів, тематика яких Вам цікава і близька. Можна сказати, що проект, по суті, є каталогом якісних і корисних блогів. Вибирайте потрібну тематику і, вперед!

PS Тільки за тестовий період на проект було додано 850 блогів і зареєстровано 12 тис. Фактів підтримки. Зараз ці цифри подвоїлися! Користувачі і блогери безумовно оцінили переваги сервісу HelpMyBlog і почали витягувати з нього користь для себе. Кожен може розкрутити свій блог абсолютно безкоштовно без будь-яких технічних знань.