IBM відкрила глобальну штаб-квартиру Watson Internet of Things для просування когнітивних IoT-вирішене

Корпорація IBM оголосила про відкриття глобальної штаб-квартири Watson Internet of Things (Watson IoT) і про запуск нових пропозицій і інструментів для посилення ролі когнітивних обчислень на трильйони мережевих і сенсорних пристроїв і систем, що утворюють Інтернет речей (IoT)

Корпорація IBM оголосила про відкриття глобальної штаб-квартири Watson Internet of Things (Watson IoT) і про запуск нових пропозицій і інструментів для посилення ролі когнітивних обчислень на трильйони мережевих і сенсорних пристроїв і систем, що утворюють Інтернет речей (IoT). Нові пропозиції будуть доступні для компаній і розробників, які працюють в сфері IoT, на глобальній хмарної платформі IBM Watson IoT Cloud.
IBM також оголосила, що штаб-квартирою нового підрозділу Watson IoT і першим європейським центром Watson з інновацій стане Мюнхен (Німеччина). Кампус об'єднає понад 1000 розробників, консультантів, дослідників і дизайнерів компанії для більш тісної взаємодії з замовниками та партнерами. Центр також буде служити інноваційної лабораторією для фахівців з обробки та аналізу даних, інженерів і програмістів, що створюють новий клас мережевих рішень на перетині когнітивних обчислень і Інтернету речей. Новостворена структура, як зазначається, займеться розвитком співпраці замовників і партнерів з фахівцями з обробки та аналізу даних і дослідниками IBM, що має забезпечити нові можливості для розвитку всього напряму IoT.

Створення центру стало найбільшим інвестиційним вкладенням IBM в Європі за більш ніж два десятиліття.
Watson API і сервіси IBM будуть доступні на хмарної платформі Watson IoT для більш оперативної розробки когнітивних рішень і сервісів, які допомагають замовникам і партнерам розібратися в зростаючому обсязі і різноманітності даних в сучасному цифровому світі.
Завдяки цим крокам, замовники, стартаперів, представники наукових кіл та партнери - від виробників кремнієвих пристроїв до постачальників рішень, орієнтованих на промислове застосування - отримають прямий доступ до відкритої хмарної платформі IBM, щоб тестувати, розробляти і створювати нове покоління когнітивних додатків, сервісів і рішень для Інтернету речей. За прогнозами компанії, найбільшу вигоду можуть отримати провідні підприємства Індустрії 4.0 в автомобільній галузі, електроніці, охороні здоров'я, страхування і промисловості.

«Інтернет Речей скоро стане найбільшим джерелом даних на планеті. Незважаючи на це, сьогодні ми не використовуємо практично 90% цих даних, - заявив Гаррієт Грін, керівник підрозділу Watson IoT and Education. - Унікальна здатність Watson зчитувати інформацію, робити висновки і самонавчатися дає можливість комерційним і державним структурам, а також звичайним людям використовувати ці дані в режимі реального часу, порівнювати їх за певний період і з накопиченими знаннями. В результаті такого порівняння можна виявити несподівані кореляції, що допомагають отримати нові цінні висновки і благотворно вплинути як на бізнес, так і на суспільство ».
Компанія також оголосила про відкриття восьми нових клієнтських центрів Watson IoT в Азії, Європі, в Північній і Південній Америці. Нові клієнтські центри IBM розташовані в Пекіні (Китай), Беблінгені (Німеччина), Сан-Паулу (Бразилія), Сеулі (Південна Корея), Токіо (Японія) і в штатах Массачусетс, Північна Кароліна і Техас (США). У нових центрах клієнти та партнери отримають доступ до технологічних інструментів і кадровим потенціалом для створення і розвитку нових продуктів і сервісів за допомогою когнітивного інтелекту на хмарної платформі Watson IoT Cloud Platform ..

джерело: ko.com.ua