Індивідуальне навчання SEO дистанційно від приватного сео фахівця

 1. Коротко про те, що таке SEO
 2. Перспективи SEO просування
 3. Чому варто пройти навчання на сео фахівця
 4. Скільки може заробляти SEO специалист?
 5. Що входить в моє навчання
 6. Програма Сео фахівець просунутого рівня
 7. Ціни на моє сео навчання
 8. Переваги навчання на сео фахівця у мене

Робота в IT сфері з кожним роком стає все більш популярною в Росії. І це зрозуміло - технології розвиваються прискореними темпами. Але навчання новим професіям, пов'язаним з високими технологіями не завжди йде в ногу з часом.

SEO навчання поки що залишається справою приватних фахівців або компаній, які професссіонально займаються розробкою курсів та тренінгів. На державному рівні поки що не розроблено хороших програм навчання у ВНЗ, і навіть коли програми розроблять, знайти грамотних викладачів буде непросто.

Коротко про те, що таке SEO

SEO з англійської Search Engines Optimization і дослівно означає оптимізація під пошукові машини. На практиці це процес адаптації веб сайтів в інтернеті під вимоги пошукових систем, таких як Google і Яндекс. У пошукових систем є багато голосних і негласних вимог до тих сайтів, які хочуть стати кращими і отримати вищі місця в рейтингу за відповідним пошуковим фразам. Навчання SEO оптимізації допоможе вам дізнатися голосні і скласти предсталвеніе про негласних законах пошуковиків

Перспективи SEO просування

SEO оптимізатор це професія, яка виникла не більше 20 років тому, з появою перших пошукових систем. Незважаючи на те, що пошукові системи вдосконалюють свої алгоритми, без спеціальної адаптації більшість сайтів не зможуть отримати хороші позиції в них. Тому ПС не можуть обійтися без сеошників. Навчання просуванню сайтів дає можливість будь-якій людині стати одним з таких фахівців.

Потреба в пошукових системах зростає щорічно. Подумайте, чи багато з ваших знайомих не знають про те, як шукати інформацію в інтернеті? Навіть люди старшого покоління все більше освоюють інтернет грамотність, а вміння знайти інформацію в пошуковій системі це одне з базових умінь в цьому.

Пошукові системи через свою затребуваність заробляють великі гроші на своїй рекламі та інших сервісах. Вони зацікавлені в сеошник, так як за рахунок нас покращується якість пошукової видачі.

Чому варто пройти навчання на сео фахівця

 1. Просування сайту в пошукових системах це один з основних способів просування сайту на поточний момент. При повсюдному проникненні інтернету потреба в SEO фахівцях тільки зростає.

 2. SEO специалист це добре оплачувана професія.

 3. Хороший сео фахівець може розвивати і просувати власні сайти для заробітку. У цьому випадку реальний заробіток може починатися від 1 000 р і доходити до 300 000 р в місяць і вище, по суті стелю обмежений тільки виробничими потужностями команди сеошника.

 4. Перспективи кар'єрного росту. Стандартний кар'єрний ріст сеошника в компанії виглядає приблизно так: помічник сео фахівця - молодший сео спеціаліст - старший сео спеціаліст - начальник відділу сео просування.

 5. Сео це цікава робота, так як в ній постійно навчаєшся чому то новому. Алгоритми пошукових систем безперервно поліпшуються і змінюються.

 6. Навчившись сео ви зможете працювати віддалено. Це одна з переваг пошукового просування - для роботи потрібен лише комп'ютер з потрібним софтом і доступом до інтернету.

Скільки може заробляти SEO специалист?

Діапазон заробітку сеошника в офісі починається від 15 000 р на місяць для початківця фахівця в регіонах і досягає 200 000 р для досвідченого фахівця в відомих компаніях в Москві. Пройшовши моє індивідуальне навчання SEO просування сайтів ви можете розраховувати на первинну зарплату від 15 000 р в місяць навіть в маленькому російському місті з населенням не більше 100 000 чоловік. Або якщо ви живете в невеликому населеному пункті, де є інтернет, ви може влаштуватися працювати в одну з SEO компаній віддалено, при такій же зарплаті.

Це реальні зарплати, які можна в будь-який момент подивитися на сайтах пошуку роботи типу хедхантерів.

Якщо ви плануєте в майбутньому переїхати жити в США або Європу, то знайте, що середня зарплата фахівця наприклад в США становить близько 60 000 $ в рік, тобто 5 000 $ в місяць https://www.indeed.com/salaries/SEO-Specialist-Salaries і може доходити до 140 000 $ в рік, тобто 11 700 $ в місяць.

Що входить в моє навчання

Програма Початківець сео специалист

Це навчання сео з нуля

 1. Проведення аудитів сайту - технічного і сео аудиту по чекліст

 2. Збір семантичного ядра

 • Основні поняття про ключові слова

 • Програми для збору і кластеризації

 • Методики ефективної роботи з пошуком ключових фраз

 1. Внутрішня оптимізація сайту

 2. Зовнішня оптимізація сайту

 3. Вказівки з пошуку замовників і працевлаштування

Терміни - 2 місяці,

Програма Сео фахівець просунутого рівня

Все те, що входить в програму Початківець фахівець, а також:

Оцінка конкуренції, аналіз конкурентів, просунуті методики і улубленное вивчення питань ранжирування та індексації сайтів

Терміни 4 місяці

Ціни на моє сео навчання

 1. Початківець сео спеціаліст - 20 000 р

 2. Сео фахівець просунутого рівня 50 000 р

Переваги навчання на сео фахівця у мене

 1. Навчав співробітників, коли працював керівником відділу просування в одній регіональної компанії. Пошукові системи це головне джерело замовлень компанії і сьогодні, переконатися в успішності фірми можна тут

 2. Я практикуючий сео специалист. Відстежую актуальні тренди SEO, ставлю експерименти при просуванні, відстежую результати на практиці, спілкуюся в професійних співтовариствах, обмінююся досвідом з іншими сеошниками.

 3. Я пропоную навчання SEO індивідуально. Навчаються не потоком, без шаблонних курсів, підлаштовуючи програму під конкретні знання людини, пояснюю на зрозумілій мові і ясних прикладах.

 4. Є можливість пройти навчання SEO дистанційно.

Є можливість пройти навчання SEO дистанційно

Подумайте, чи багато з ваших знайомих не знають про те, як шукати інформацію в інтернеті?
Скільки може заробляти SEO специалист?