Інструменти генератора ключових слів: Посібник для початківців

 1. Просте введення в світ покоління ключових слів
 2. Інструмент генератора ключових слів
 3. Що таке ідеальне ключове слово?
 4. Правильний процес пошуку ключових слів (які відповідають наведеним вище критеріям):
 5. Крок 2. Використовуйте інструменти генератора ключових слів для пошуку додаткових ідей для ключових слів
 6. Час діяти
 7. Заключні думки

Щоденно проводяться мільярди пошуків Щоденно проводяться мільярди пошуків. Кожен пошук здійснюється за допомогою ключового слова. Отже, як саме створюються ці ключові слова? І де це Пошукова оптимізація увійдіть? Вони створюються за допомогою інструмента генерування ключових слів. Якщо ви є власником підприємства, ви, ймовірно, хочете знати, які ключові слова приносять людей до вашого бізнесу. Для того, щоб зробити процес ефективним і досягти цільової аудиторії, процес дослідження ключових слів повинен включати список цільових ключових слів. Тому важливо використовувати інструменти виявлення для пошуку списків ключових слів, які можуть бути релевантними для вашої цільової аудиторії. Використовуючи інструменти для створення ключових слів, кожен може легко виявити і вивчити багато релевантних ключові слова довгого хвоста . Отже, це може бути використано для створення контенту, пошукової оптимізації, реклами з оплатою за клік або інших маркетингових заходів.

Просте введення в світ покоління ключових слів

Щоб зрозуміти, що таке інструменти генерації ключових слів, має бути достатньо інформації про 3 аспекти: пошукова оптимізація (SEO), ключові слова Long tail та дослідження ключових слів.

Невеликий проблиск про SEO: оптимізація пошукової системи - це спосіб просування веб-сторінок вашої компанії, щоб підвищити їхню видимість. Що ми розуміємо під видимістю? Це просто розташування веб-сторінки на сторінці результатів пошуку (SERP). Пошукова оптимізація має кілька методів для підвищення видимості призначеного сайту на початку (SERPS). SEO залежить від декількох змінних. Деякі з цих змінних включають:

 • Кількість вказаних ключових слів
 • Якість вмісту
 • Час завантаження веб-сторінки

Пояснюючи дослідження ключових слів простим зрозумілим способом: власник малого бізнесу відкрив магазин. Очевидно, що підприємець хоче отримати прибуток, клієнтів і роботу. Будучи власником малого бізнесу, його маркетинговий бюджет був жорстким, тому він звернувся до інтернет-маркетингу і створив невелику веб-сторінку. Як ви поширюєте новини про вашу нову веб-сторінку, а саме, ваш новий магазин? Дізнайтеся, які ключові слова шукають люди, і намагайтеся максимально включити ці ключові слова у свою веб-сторінку. Як ми це робимо? Ми досягаємо цього, використовуючи інструмент дослідження ключових слів, який розповідає вам про те, які пошукові слова зараз тренують.

Останній фрагмент головоломки включає розуміння того, якими є довгі ключові слова хвоста. Іноді люди використовують пошукові системи для пошуку надзвичайно конкретних предметів. Хоча ці ключові слова можуть бути не настільки популярними, як ті, які використовуються інструментами дослідження ключових слів. вони можуть принести бізнес і бути ефективними, якщо ключові слова з довгим хвостом відносяться до вашого бізнесу.

Інструмент генератора ключових слів

Інструмент генератора ключових слів

Генератор ключових слів також відомий як SEO Інструмент генератора ключових слів. Цей інструмент використовується в основному для створення відповідних пропозицій ключових слів і синонімів, пов’язаних із фокусом або введеним ключовим словом. Список ключових слів буде включати як основні пропозиції ключових слів, так і пропозиції вторинних ключових слів. Основні пропозиції ключових слів - це комбінації ключових слів, безпосередньо пов'язані з ключовим словом. Однак вторинні ключове слово пропозиції є підпропозиціями, пов'язаними зі списком основних ключових слів. Створений список ключових слів базується на популярних пошукових термінах, які використовують користувачі під час пошуку тем, пов’язаних з ключовим словом. Генератор ключових слів може мати безкоштовні або платні версії засобу генерації ключових слів.

Що таке ідеальне ключове слово?

Найважливішим аспектом є розуміння того, які слова люди шукають. Відповідно, буде легко запропонувати зміст, що охоплює ці області та теми. Фраза, що ваш цільовий ринок фактично використовує для пошуку ваших продуктів або послуг, буде найбільш ідеальним ключовим словом. Інший аспект полягає в тому, що ключове слово має бути достатньо загальним, щоб генерувати фіксований потік пошукового трафіку на веб-сайті. Не в останню чергу, ключове слово не повинно бути надто конкурентоспроможним, що означає аналіз найпопулярніших сайтів для ваших ключових слів. Це дає змогу визначити ключові слова, які є дійсно точними для вашого бізнесу. Не роблячи цього кроку, ви могли б витрачати час і гроші, одночасно націлюючи ключові слова, які ваш бізнес ніколи не матиме шансів на їх рейтинг.

Правильний процес пошуку ключових слів (які відповідають наведеним вище критеріям):

Крок 1: Мозковий штурм та промислове спостереження

Існує багато способів знайти ключові слова, які відповідають вашій аудиторії. Ці способи відрізняються від низьких технологій до високих технологій. Однак найкраще, коли стратегії використовуються разом. Багато цінні ключові слова можна знайти просто через процес мозкового штурму. Ось деякі сфери, які можуть допомогти знайти основні ключові слова, які стосуються вашого бізнесу.

 • Продукти або послуги бізнес-пропозиції
 • Слова, які використовує ваш цільовий ринок для пошуку пропонованих продуктів або послуг. Підказка: ці слова можуть відрізнятися від тих, які може використовувати ваш бізнес
 • проблеми, які може вирішити ваш цільовий ринок
 • питання, які може задати ваш цільовий ринок в Інтернеті
 • Варіанти ключових слів, які люди можуть використовувати. Наприклад: множини, загальні помилки, синоніми

Альтернативним методом пошуку відповідних ключових слів є стати галузевим спостерігачем. Ваша мета полягає в тому, щоб з'ясувати, які слова або фрази, пов'язані з галуззю, зазвичай використовуються в онлайновому і автономному середовищі. Це можна зробити за допомогою:

 • Читання торгових публікацій
 • Дивлячись на популярні блоги або веб-сайти у вашій ніші
 • Пошук по галузевих середовищах, щоб дізнатися, які питання часто задаються

Крок 2. Використовуйте інструменти генератора ключових слів для пошуку додаткових ідей для ключових слів

Через перший крок, мозковий штурм, буде сформовано список слів. Наступним кроком є ​​введення цих слів у слова та фрази для того, щоб побачити типовий щомісячний обсяг пошуку, а також рівень конкуренції для кожного з них.

Найкращим вибором для використання буде ключове слово, яке має велику кількість щомісячних пошуків, але не має великої конкуренції. Це тому, що було б досить легко ранжувати, а також створити тверду кількість трафіку, як тільки він почне рейтинг.

Після цього важливо розширити, щоб знайти довгі хвости , пов'язані фрази для використання у вашому вмісті. Таким чином, інструмент пошуку ключових слів використовується для їх пошуку. Ось деякі з найбільш поширених інструментів для створення ключових слів, які можуть допомогти вам:

 1. Інструмент ключових слів :
 • Це безкоштовний інструмент онлайн дослідження ключових слів, який використовує Автозавершення Google для створення багатьох відповідних ключових слів із довгим хвостом для будь-якої сфери інтересу.
 • Google Автозаповнення - це інструмент, який використовується Google у пошуковій частині. Її основною метою є прискорення пошуків користувачів Google. Google Автозаповнення пропонує слова / фрази для пошуку, вибрані на основі численних різноманітних аспектів. Найбільш важливим аспектом, за яким вибираються терміни, є кількість разів, коли користувачі шукали певний пошуковий термін у минулому.
 • Щоб створити ідеї щодо ключових слів із довгим хвостом, інструмент добору ключових слів розглядає та додає пошуковий термін, який ви вказуєте різними літерами та цифрами, розміщує його у вікні пошуку Google та витягує пропозиції ключових слів. Два основних переваги, які надає цей інструмент: По-перше, процес цього інструменту відбувається через секунду. Крім того, інструмент генерування ключових слів, головним чином, надає пропозиції щодо ключових слів, які випливають із запитів реальних користувачів. Також рекомендується запускати цей інструмент дослідження довгого хвоста ключових слів на всіх категоріях продуктів і підкатегоріях. Результати часто є найнеобхіднішими активами для багатьох з мого бізнесу.
 • Існує дві версії цього генератора ключових слів, безкоштовна версія і платний. Безкоштовна версія може встигнути до 750 слів з автозаповнення Google. Платна версія, також відома як просунута, або інструмент добору ключових слів Pro, у середньому пропонує в два рази більше ключових слів у порівнянні з безкоштовним. Крім того, він також надає деякі інші корисні інструменти, які можуть допомогти отримати правильні ключові слова.
 1. Google Correlate :

Інструмент для створення ключових слів, подібний до інших інструментів, пропонує пропозиції ключових слів. Проте, основна відмінність полягає в тому, що вона включає альтернативи для більш популярних і часто використовуваних пошукових термінів при наданні ключових слів. Це робиться через зв'язок слів і тем.

 1. Злиття слів :

Як випливає з назви, цей інструмент об'єднує ключові слова, щоб створити фразу. Використовуючи цей інструмент, можна збільшувати список ключових слів, додаючи слова на передній або кінцевій стороні ключових слів. Це рекомендується робити для популярних брендів у вашому бізнесі. Однак, якщо ваше підприємство націлено на місцевих клієнтів, рекомендується включити інформацію про місцезнаходження. Такий самий процес слід дотримуватися, але потім доповнювати, додаючи назву міста / міста до ключових слів.

Цей процес також можна використовувати з кольорами (наприклад, [червоні кросівки Nike]). Ви також можете використовувати інші варіанти на основі розробок, сезонів, свят, спеціальних подій, стилів тощо.

Рухаючись далі, деякі підприємства люблять аналізувати ключові слова, які використовують їхні конкуренти. Таким чином, для того, щоб дізнатися, які ключові слова націлюють ваші конкуренти, ось деякі інструменти, які можуть допомогти вам:

 1. SEMrush : Цей інструмент може надавати інформацію про ключові слова, а також об'яви як для органічних, так і для платних ключових слів у вашому конкурсі. Це допоможе вашому бізнесу з'ясувати, які ключові слова використовують ваші конкуренти, щоб ви могли включити їх у свій розроблюваний список ключових слів пошуку.
 2. Відкрийте провідник сайту : Цей інструмент може надавати дослідження на зворотних посиланнях вашого конкурента. Крім того, він може допомогти у визначенні термінів, що містяться в їхніх версіях дикторів. Цей інструмент рекомендується використовувати, коли у вашого бізнесу є конкуренти, які існують протягом декількох років і виконують дуже добре в термінах SEO.

Цей крок, який вивчає профілі посилань конкурентів і ключові слова, які вони використовують, можуть забезпечити підказки для використання переваг. Очевидно, що будь-які нерелевантні дані, URL-адреси та фрази мають бути видалені. Наприклад, клацніть тут. Після цього додайте залишкові ключові слова до списку.

Час діяти

Від цього кроку вперед, ви можете діяти на своїх даних. Попередні кроки допомагають підтвердити, що ваші рухи підкреслюватимуть сфери найвищої рентабельності інвестицій. Існують певні кроки в плані дій для контролю над видачами в кожному класі, включаючи:

 • Маркетинг вмісту
 • Тематичний маркетинг
 • Позиціонування як типовий експерт / орган
 • Персоналізація
 • Перенацілювання
 • Нішева спеціалізація (наприклад, шляхом Погода , Сезон або тенденції)

Найкраще вжити заходів щодо ваших пріоритетних сфер, щоб швидко побачити результати. Нижче наведено кілька порад для розвитку вашого бізнесу:

 • Зосередження на ключових словах з великим обсягом пошуку, природно, приведе до збільшення кількості відвідувачів вашого бізнесу.
 • Покращення назв сторінок і мета-звітів для ключових слів, на які ви вже займаєтеся, призведе до підвищення рейтингу кліків. Завдяки правильному розслідуванню та підготовці, вам буде відомо, що це терміни, які вдумливі клієнти вже натискають, щоб придбати у ваших конкурентів. Таким чином, краще перенести ці покупки у свій бізнес.
 • Концентрація на ключових словах із довгим хвостом надасть перспектив ділянкам вашого сайту, спрямованим на використання продажів і прибутку, де кілька простих обертів і методів підтвердять, що ваші сторінки переважають слабке суперництво на SERP s.
 • Ключові слова швидкого виграшу: це терміни та фрази, які, як правило, довші, точніші, а отже, більш пов'язані з вашим бізнесом та його продуктами або послугами. У більшості випадків ці ключові слова буде легше оцінювати, і вони є ідеальними умовами для включення до навчальних веб-сторінок і повідомлень у блогах. Загальний найкращий метод, який потрібно спрямовувати на отримання цих термінів, не спрямований на те, щоб отримати їх взагалі. Іншими словами, краще генерувати контент довгої форми, який робить детальну роботу з висвітлення основної теми. Це, отже, змусить вас займати місце. Це головним чином тому, що сучасний конкурентний ландшафт фокусується на високоякісному вмісті

Заключні думки

Як власник бізнесу, ви, ймовірно, більше зацікавлені в управлінні вашим бізнесом, ніж у проведенні дослідження генератора ключових слів. Однак реальність полягає в тому, що пошук ключових слів з високою вартістю для вашого веб-сайту дасть змогу отримати звання, трафік, а також прибутки для вашого бізнесу на довгі роки. Інша проблема полягає в тому, що більшість компаній і консультанти з пошукового маркетингу роблять цей процес дуже важким. Однак цього не повинно бути; з правом вивчення ключових слів, експертизи та керівництва, ваш бізнес отримає набагато більше трафіку, а також збільшення доходів

Отже, як саме створюються ці ключові слова?
Що ми розуміємо під видимістю?
Як ви поширюєте новини про вашу нову веб-сторінку, а саме, ваш новий магазин?
Як ми це робимо?
Що таке ідеальне ключове слово?