Інтернет - магазин - РЕКЛАМАН дизайн студія - створення сайтів, просування сайтів в Маріуполі

Кожен день інтернет-індустрія приймає в своє співтовариство десятки тисяч підприємств малого та середнього бізнесу, які мають унікальну можливість продавати свої товари через інтернет-магазин в Маріуполі, Києві, Донецьку та інших містах нашої неосяжної Батьківщини Кожен день інтернет-індустрія приймає в своє співтовариство десятки тисяч підприємств малого та середнього бізнесу, які мають унікальну можливість продавати свої товари через інтернет-магазин в Маріуполі, Києві, Донецьку та інших містах нашої неосяжної Батьківщини. Створення інтернет-магазину дозволяє вести свій бізнес без торгових площ і великого штату співробітників. Автоматизація бізнесу в мережі інтернет, широкий асортимент товарів, а також велика економія на зарплаті і оренді - все це призводить до значного збільшення доходу підприємства. Крім цього наявність інтернет-магазину дозволяє продавати товари високої якості за розумними цінами, що в свою чергу може значно підвищити рентабельність такого методу торгівлі.

Розробка інтернет-магазину в Маріуполі, Донецьку, Києві є досить затребуваною послугою не тільки серед підприємств різного рівня, але і серед приватних осіб. Для того щоб інтернет-магазин мав особливу популярність серед користувачів мережі інтернет, необхідно створити щось особливе і цікаве. Тут багато що залежить від особистої кмітливості та інтуїції.

Створення інтернет-магазину в Маріуполі, Донецьку, Києві завжди повинно починатися зі складання списку Ваших переваг щодо інших ресурсів в мережі інтернет. У гонці за популярність серед інтернет-магазинів схожої тематики, ключову роль може зіграти і продуманий ціновий маркетинг, і конкурентна перевага Вашої продукції, і бренд виробника.

Для клієнта Вашого інтернет-магазину в першу чергу необхідно створити всі зручності для покупки товару в режимі online. Зручна навігація по сайту і приємний інтерфейс проекту дають можливість будь-якому відвідувачу сайту легко вибрати і купити цікавить його товар. Хотілося б відзначити той факт, що для здійснення покупки немає необхідності бігати по супермаркетам і магазинам на різних кінцях міста.

Розробка інтернет-магазину на відміну від сайту-візитки або корпоративного сайту є досить трудомістким процесом і вимагає особливих професійних навичок. Інтернет-магазин може містити необмежену кількість розділів, категорій і підкатегорій. Тому такий сайт повинен бути максимально зручним у використанні і володіти добре налагодженою системою управління.

Створення інтернет-магазину в Маріуполі, Донецьку, Києві має завжди підкріплюватися хорошим рекламним бюджетом. Постійне фінансування і правильне просування сайту дозволяє зайняти лідируючі позиції в пошуковій видачі. Популярний інтернет-магазин дає можливість мати хороший і постійний дохід.

Створення інтернет магазину в веб-студії «РЕКЛАМАН».

Створення і просування інтернет магазинів будь-якого ступеня складності - один з основних напрямків в роботі нашої компанії. З огляду на складність створення якісного інтернет-проекту, фахівці веб-студії «Рекламан» завжди готові допомогти в здійсненні всіх Ваших планів з розвитку бізнесу в мережі. Розробка інтернет-магазину може тривати від 3-х тижнів до 2-х місяців - все залежить від технічного завдання, наданого замовником. Такий веб-сайт може мати:

  • індивідуальний дизайн сайту необхідного ступеня складності;
  • багаторівневий каталог товарів;
  • зручну форму для здійснення замовлення он-лайн;
  • кошик товарів з калькулятором;
  • систему «розумного» пошуку (фільтри по групах товарів і їх характеристикам)
  • додатковий функціонал, який розширює базові можливості проекту.

Створити продаваний інтернет-магазин в Маріуполі, Донецьку, Києві допоможуть наші фахівці з інтернет-маркетингу. Допомога може полягати як у формуванні фірмового стилю компанії, так і в професійних рекомендаціях з розробки структури сайту і його функціональності.

Вартість створення інтернет магазину в веб-студії «РЕКЛАМАН»:

  • на движку Joomla CMS з індивідуальним дизайном - від 2500 грн.
  • на власному писаному движку з індивідуальним дизайном і версткою - від 4000 грн.