Інтернет-серіал - ефективний інструмент просування торгової марки. - Прадо-медіа

  1. ДЕТАЛЬНІШЕ про інтернет-серіалах
  2. Інтернет-серіали шукають інвесторів та рекламодавців.
  3. 1) Синопсис кінокомедії (або серіалу) « лісоруби »
  4. 2) Синопсис кінокомедії « Система - Х »
  5. 3) Синопсис комедійного серіалу « Нам Обама по барабану ».
  6. 4) Синопсис містичного трилера « рожевий камінь »
  7. 5) Синопсис кінокомедії "Про старому гусара замовте слово".
  8. Старий альфонс під виглядом генерала вертолітних військ з доглядає за розкішними дамами. Чарівність...

Інтернет-серіал про вашу компанію, товари і послуги - це чудовий маркетинговий інструмент, за допомогою якого ми можемо зацікавити ваших клієнтів купувати саме ваші товари та послуги.
Хороший інтернет-серіал працює як вірусна реклама, тому ми можемо привернути увагу до вашої компанії, продуктів і послуг цілої армії замовників, клієнтів і покупців.
Ми готові співпрацювати з зйомок інтернет-серіалу як з рекламодавцем, так і з інвестором, готовим вкласти кошти у виробництво перших серій інтернет-серіалу. Якщо проект виявиться вдалим, ми зможемо отримувати доходи від розміщення в інтернет-серіалі реклами.

Пропонуємо зняти інтернет-серіал, в якому ми піднімемо престиж вашої торгової марки, товарів і послуг. Герої серіалу можуть з великим задоволенням користуватися вашими товарами та послугами. Вони можуть бути чарівними співробітниками вашої компанії. І ми зможемо в захоплюючій і добре запам'ятовується формі показати всі найкращі сторони вашої торгової марки, товарів і послуг. Цей метод реклами в кіно використовувався навіть за радянських часів. Він називається продакт-плейсмент.

У хороших фільмах глядач співпереживає героям, а іноді навіть несвідомо ототожнює себе з героями фільму, саме тому продакт-плейсмент - це найефективніший спосіб просування товарів і послуг. Хороший п ример продакт-плейсменту: "Зберігайте гроші в ощадній касі". І тепер всі знають де їх зберігати!

ДЕТАЛЬНІШЕ про інтернет-серіалах

Глобальна економічна криза і неймовірні штучні бар'єри в традиційному кінобізнесі змусили творчих людей думати про нові форми прояву своєї творчості. На щастя, допоміг Інтернет і розвиток технологій, які значно здешевили кіновиробництво і дають можливість показати свої фільми колосальної глядацької аудиторії. Тепер для виробництва і прокату фільмів творчій людині потрібен тільки здоровий глузд і фантазія. А Інтернет дає можливість показати свій твір необмеженої аудиторії глядачів, з якої, до речі, можна встановити інтерактивну зворотний зв'язок. Уже тільки ця можливість може підняти вашу маркетингову роботу і ваш бізнес на абсолютно новий рівень.

І глядач в інтернеті інший. Він не шукає в відеосюжети дорогих і бездоганних зйомок, відомих акторів і спецефектів. Його цікавлять зовсім прості речі, які можуть "зачепити струни його Душі". Саме тому, з араз у всьому світі стають так популярні інтернет-серіали, зняті як голлівудськими професіоналами, так і талановитими дилетантами.

Різниця між дилетантом і професіоналом тільки в тому, що дилетант в душевному пориві або випадково робить відео, яке подобається людям, і, тому, люди самі пропонують його подивитися іншим, а професіонал закладає в відео сенс, приховане інформаційне послання і обов'язково !!! використовує закони драматургії, які і "чіпають струни душі".

Потім професіонал передає свій твір вебмайстру, який виробляє над твором свої магічні SMO, SMM і SEO ритуали і усвідомлено просуває фільм потрібну цільову аудиторію, і підтримує інтерес до фільму. А дилетант розсилає посилання на свій шедевр своїм друзям і знайомим. Якщо друзям сподобатися фільм, то вони будуть ділитися ним з іншими друзями. Потім, ці друзі зі своїми, і так буде йти вірусне просування без грошей і вашої участі.

І якщо ви вирішили використовувати інтернет-серіали для своїх рекламно-маркетингових цілей, вам буде потрібно зовсім невеликий бюджет, здоровий глузд і фантазія. І ніхто не виставить вам астрономічних рахунків за розміщення реклами, як це роблять на традиційному телебаченні.

Людям подобаються комедії. Найпоширеніший в Інтернеті варіант - це ситуаційні комедії (ситкоми). Аудиторія ситкомов вельми обширна і інтерес до таких серіалів зростає. У них охоче знімаються і голлівудські і вітчизняні зірки. Оптимальна тривалість серії для бюджетного інтернет-серіалу - від 1 до 15 хвилин. Можна навіть знімати зовсім короткі варіанти по 10-60 секунд / серія. За таким shot - фільмам навіть проводять кінофестивалі. І такі фільми найчастіше і стають в Інтернеті вірусними відео . І якщо вам пощастить, то ваш бренд або товар може знайти неймовірну популярність в лічені дні. При цьому бюджети фільмів можуть бути вельми скромними.

Нижче синопсиси (Короткий зміст) і інформація про готових сценаріях кінокомедій, комедійних серіалів, містичного трилера і ситкомів.

Інтернет-серіали шукають інвесторів та рекламодавців.

1) Синопсис кінокомедії (або серіалу) « лісоруби »

Коли могутній рейдер почав захоплення елітної ділянки лісу у простого підприємця-лісоруба, він і не здогадувався, що його головним ворогом стане любов лісоруба до підіслали йому красуні. Лісоруб мріє побудувати для своєї коханої незвичайної краси місто в глухій тайзі і відправляється в Москву, а потім до Фінляндії за грошима і обладнанням, яке йому необхідно для досягнення задуманого. Рейдер переслідує його. Щоб отримати бажане, лісоруб бере змором фінського виробника верстатів і щоб прогодуватися на чужині влаштовує в маленькому містечку свята російських пельменів і вареників. В цей час підступний рейдер будує капкани, а закордон жорстоко обманює лісоруба. Але несподіваний подарунок долі очікує лісоруба на Батьківщині.

Ця пропозиція може бути цікаво для компаній-рекламодавців працюють в сфері девелопменту заміської нерухомості і дерев'яного домобудівництва, лісозаготівельним і деревообробним компаніям, виробникам деревообробних верстатів і лісозаготівельної техніки. На цю тему зйомок давно не було, тому фільм обов'язково подивляться всі, хто має відношення до лісопромислової галузі, дерев'яному житловому будівництву і верстатобудування, а також малому бізнесу. Цей фільм про людські відносини і про те, що маючи мрію, людина може досягти неймовірного, тому він буде цікавий всім.

Готовність: 1) На сценарій повного метра Міністерстві культури РФ отримано посвідчення національного фільму. 2) Для ТВ серіалу написано 3 серії і кілька великих частин наступних серій. 3) Є кошторис (ліміт витрат), частина режисерської експлікації і КПП. 4) Н екоторие компанії готові безоплатно надати свою техніку, амуніцію, спорядження, зброя, локації і ін. Є попередні домовленості про продакт-плейсмент.

Пропозиція: можемо цей сценарій поділити на 12 коротких серій для зйомок в форматі інтернет-серіалу.

Формат: пригодницька кінокомедія, повний метр, або серіал 12 серій по 40-60 хв.

Формат: пригодницька кінокомедія, повний метр, або серіал 12 серій по 40-60 хв

Секретна розробка російських

2) Синопсис кінокомедії « Система - Х »

Молодого американського шпигуна посилають до Росії із завданням роздобути новітня секретна зброя. Він і не очікує, що вчений-розробник таємничого зброї виявиться його рідним батьком, а його друзі виявляться хитромудрими ворогами.

(PS: Бер 2019:

Постпродакшн кінокомедії "Система Х" завершуються. Запрошуємо до рекламодавців, спонсорів та інвесторів до співпраці на зйомки сиквела кінокомедії під робочою назвою "Система Х. Льодовиковий період")

Березень 2016:

У цій комедії можна просувати будь-який бренд, наприклад: сантехніки, електроніки, телевізорів, інструментів, побутової техніки, одягу, взуття, зброї, інструменту та обладнання, комп'ютерної програми, системи безпеки, автомобіля, спеціального спорядження, ресторану, напою, освіжувача повітря або навіть вантуза.

Готовність: Синопсис серіалу і сценарій першої серії. Є кошторис (ліміт витрат).

Формат: пригодницький комедійний детектив, короткий метр, або серіал 12 серій по 40 хв.

Формат: пригодницький комедійний детектив, короткий метр, або серіал 12 серій по 40 хв

Малюнок Романа Горькова http://vk.com/id159381148

3) Синопсис комедійного серіалу « Нам Обама по барабану ».

Щоб вкрасти секрети російських охоронних систем, кращі американські спецагенти влаштовуються охоронцями на Нафігінскую АЕС. Під час цього відрядження вони дізнаються загадкову російську душу, та інші принади Росії. А ще закохуються в красуню Марію, яка виявляється співробітником спецслужб. Тому спецагенти раз по раз терплять фіаско буквально за крок від успіху, але не залишають спроб виконати поставлене президентом Обамою завдання.

Цільова глядацька аудиторія серіалу - це співробітники і керівники охоронних компаній, підприємств корпорації Росатом, ОПК і ПЕК. Можливі рекламодавці серіалу - охоронні підприємства, розробники, виробники і продавці систем безпеки, спеціальної техніки, інструментів, одягу, напоїв, автомобілів та інших товарів, а також підприємства корпорації Росатом, ОПК і ПЕК.

Готовність: синопсиси і Сценарій 1, 2 і 3 серій. Є кошторис (ліміт витрат).

Формат серіалу: комедійний шпигунський детектив, 12 серій по 12-15 хвилин. Цей серіал можна поєднати з серіалом "Система-Х".

4) Синопсис містичного трилера « рожевий камінь »

Випускник поліцейської училища приїжджає в містечко за розподілом і дізнається, що в цьому містечку таємниче зникають заможні люди. Він починає розслідування і сам стає жертвою містичної сили.

Готовність: Синопсис серіалу і сценарій першої серії (КМ).

Формат: детективний трилер, короткий метр, або серіал 12 серій по 40 хв.

5) Синопсис кінокомедії "Про старому гусара замовте слово".

(Кінокомедія заснована на реальній історії)

Старий альфонс під виглядом генерала вертолітних військ з доглядає за розкішними дамами. Чарівність альфонса робить сліпими навіть розумних дам. Але одного разу він проколовся і розгнівана владна жінка вирішила його посадити. На суді зібралися всі його улюблені і ... все разом визнавалися йому в любові і просили у судді його відпустити.

Безумовно, шлюбне агентство, яке виступить спонсором цього серіалу займе лідируючу позицію на ринку. А клієнти шлюбного агентства, які братимуть участь в серіалі, можливо стануть зірками і знайдуть собі найкращу пару. Запрошуємо до співпраці виробників одягу, взуття, напоїв, автомобілів та інших товарів, а також ресторани, таксомоторні компанії і всіх, хто зацікавлений в просуванні свого бізнесу.

Готовність: синопсис серіалу і сценарій першої серії.

Якщо у вас є інтерес привернути увагу до себе і своїх товарів і послуг, ми можемо написати серію або кілька серій спеціально для вас. Ви також можете взяти участь в зйомках серіалу в якості акторів. Якщо досвіду немає, вас навчать безпосередньо на знімальному майданчику.

Для мінімізації витрат на зйомки ми можемо знімати ці серіали в форматі коротких ситкомов (комедії ситуацій) тривалістю серій від 3 до 15 хвилин. Люди добре запам'ятовують смішні ситуації. Тому, якщо ми будемо показувати глядачам як наші герої користуються вашими товарами та послугами, то глядачі добре це запам'ятають і можливо захочуть скопіювати поведінку героїв.

А також є цікаві ідеї ліричних фільмів (love story). Ці ліричні інтернет-серіали здатні привернути увагу до вашого товару, послуги і бренду широкої аудиторії глядачів, тому ми готові обговорювати сценарії тільки з реальним рекламодавцем, інвестором або спонсором.

На відміну від рекламних роликів, ваша реклама, вбудована в інтернет-серіал, буде сприйматися глядачами природно. Це так званий продакт-плейсмент.

Інтернет-серіали дивляться в Інтернет, тому їх виробництво і прокат в десятки разів доступнішим, ніж виробництво фільмів для телебачення. Крім того, вам не виставлять астрономічний рахунок за рекламу.

Хороший серіал може працювати як вірусна реклама. Це чудовий маркетинговий інструмент, який допоможе швидко привернути увагу до ваших товарів і послуг цілої армії потенційних покупців і клієнтів. Кількість переглядів інтернет-серіалу вашою цільовою аудиторією може бути значно вище, ніж на окремо взятому телеканалі. Інструменти залучення глядацької уваги конкретної цільової аудиторії є.

Глядач поступово і неухильно перетікає в Інтернет. Глядач стає іншим. Йому зручніше дивитися тоді, коли він хоче і що він хоче, зручніше це робити за допомогою тих пристроїв, які завжди під рукою.

Молодь уже не дивиться телевізор, так як вся увага зосереджена в Інтернет. Запитайте у підлітків і вони вам скажуть що їх насправді цікавить і як вони ставляться до традиційного телебаченню. Значна частина дорослого населення теж "переселилася" в Інтернет, особливо, люди мають відношення до бізнесу. Навіть домогосподарки тепер воліють Інтернет. А вони, між іншим, вирішують куди витратити сімейний бюджет.

А особисто ви зараз в Інтернеті?

Років через п'ять кожна компанія перетвориться в інтернет-компанію, або взагалі перестане існувати.

Ендрю Гроув - один із засновників компанії Intel, керував цією компанією більше 20 років.

В інтернет-серіалах ми зможемо безперешкодно рекламувати товари вашої компанії. Більш того, події інтернет-серіалу можуть відбуватися у вашому офісі і ми постараємося зробити інтернет-серіали інтерактивними, які передбачають безпосередню участь глядачів у обговоренні трансльованого інтернет-серіалу.

З цих обговорень ви будете отримувати найважливішу інформацію про ставлення ваших покупців до вашого товару і про ідеї щодо поліпшення споживчих властивостей товару або про нові методи його продажів. На підставі отриманої інформації про споживчі переваги ви зможете зробити щось хороше зі своїм товаром і продажами. І в наступних серіях ми зможемо переконувати глядачів, що товар став ще краще, а покупки комфортніше.

У наших інтернет-серіалах, разом з професійними акторами можуть брати участь і ваші співробітники. І навіть бажана участь керівників компанії, співробітників відділів маркетингу, реклами і продажів. Хто як не вони зможуть показати ваш товар з кращого боку? А головний технолог або конструктор може розповісти про приховані для непосвяченого покупця родзинки вашого товару.

Деякі успішні компанії витрачають неймовірні зусилля і гроші, щоб сформувати позитивний образ компанії. Позитивна інформація, особливо про бренди, проходить через наші внутрішні заслони з великими труднощами. Зате негатив проходить всі внутрішні заслони легко і невимушено. Один незадоволений покупець відведе від вас масу потенційних клієнтів. Саме тому маркетологи так прагнуть створити лояльних компанії покупців, які розповідають всім про своє добре ставлення до бренду. Це так звані "Адвокати бренду"

За статистикою, люди отримують більше інформації з розмов у кулера, ніж зі службових записок.

Фраза з ситкому "Офіс"

Кожна друга людина коли-небудь мріяв стати актором і ми можемо реалізувати мрії ваших покупців, наприклад запрошувати кожного тисячного покупця брати участь в зйомках. Вони обов'язково по-дружньому розкажуть про це всім своїм знайомим і сформують позитивний образ вашої компанії.

Ми живемо в епоху, коли глядач любить отримувати інформацію швидко. Навіть з'явилися численні конкурси коротких фільмів, де потрібно створити фільм тривалістю від декількох секунд до однієї хвилини і за всіма правилами драматургії: зав'язка-кульмінація-розв'язка. Тому оптимальна тривалість кожної серії - 3-15 хвилин. Цього цілком достатньо, щоб засобами кінодраматургії наші герої показали ваш товар і викликали у публіки позитивне ставлення до нього.

Ми вже вступили в нову економічну епоху і люди будуть перемикатися на інші компанії в ту ж хвилину, як тільки виявлять, що ви старий, нудний і несучасний. Тому потрібно впроваджувати інноваційні методи просування товарів на ринок.

Співпрацюючи з нами, ви знайдете унікальний і доступний маркетинговий інструмент, який допоможе вам поліпшити ставлення ваших покупців до ваших товарів, послуг і бренду. Інтернет-серіал може виявитися цікавій інтерактивній інструкцією для покупців і клієнтів по використанню вашого товару або послуги. Така інструкція приверне вам цілу армію шанувальників вашої компанії, товарів і послуг.

Усереднені цифри для порівняння витрат на виробництво і просування фільму в кіномережі, на телебаченні і в Інтернет:

Вартість виробництва бюджетного фільму для кінопрокату $ 2-4 млн. Рекламно-маркетингові заходи щодо забезпечення продажів фільму прокатникам і стимулювання касових зборів - $ 1-4 млн. Разом: $ 3-8 млн. - витрати на виробництво і показ фільму з вашою рекламою. Якщо фільм виявиться хорошим і його реклама ефективної, то можливе повернення всіх вкладених коштів і навіть отримання надприбутку.

Вартість виробництва однієї серії серіалу для ТВ показу - $ 150-300 тис. За рекламу ваших товарів на телеканалі з вас попросять ще близько $ 100-200 тис. Разом: $ 250-500 тис. - ваші витрати на виробництво і показ однієї серії з серіалу з вашої рекламою.

Вартість виробництва однієї серії інтернет-серіалу - $ 10-150 тис. За просування ваших товарів в Інтернет фахівці з вас попросять ще близько $ 5-20 тис. Разом: $ 10-170 тис. - ваші витрати на виробництво і показ однієї серії. Хоча, можете за просування і не платити, а просувати самі. Однак, хороше просування може за лічені дні зібрати багатомільйонну аудиторію. І за законами статистики в цій аудиторії обов'язково з'явиться безліч ваших нових клієнтів.

Пропонуємо взаємовигідну співпрацю спонсорам, інвесторам і рекламодавцям.

ДОВІДКА Про ситкому

Ситуаційна комедія, або ситком - зараз це різновид коротких комедійних телевізійних або мультиплікаційних серіалів, з постійними основними персонажами і місцем дії.

Традиційно в ситкомах серії мають дуже слабкий зв'язок між собою. Персонажі практично не змінюються протягом усього серіалу. Більшість ситкомов дотримуються цього формату. Зрідка присутні подвійні серії; шкільні друзі або улюблені родичі можуть з'явитися з нізвідки і зникнути в нікуди, часто присутні кіноляпи.

У ситкомах часто пародіюються або використовуються елементи мильної опери. Багато ситкоми мають яскраво виражену соціальну спрямованість. Багато сімейні та офісні ситкоми використовували технологію багатокамерною зйомки, тобто зйомки сцен кількома камерами чи з використанням однієї камери. Це дозволяє приділяти більше уваги візуальних ефектів цих серіалів.

Характерною особливістю ситкомов є закадровий сміх. Однак, в ряді випадків закадровий сміх не використовується або використовує лише частково. У старих ситкомах використовувалися готові записи сміху, але в наш час найчастіше влаштовують перегляд серіалу і записують живий глядацький сміх. Цей психологічний прийом був винайдений в Америці. Він заражав сміхом глядачів, а також вказував розсудливим американцем місця де треба сміятися.

контрасти
Деякі ситкоми базуються на контрастах. У драматичних серіалах і «мильних операх» під цим терміном мається на увазі те, що головному герою протистоїть лиходій. У ситкомі це поняття розширено і не має чітких кордонів. Контраст в ситкомі - не стільки загальний напрямок, «хороший-поганий», скільки підкреслення особливостей. Наприклад, в цих серіалах прямий, приземлений, раціональний чоловік одружується на вітряної, смішний, емоційної жінці. Це і створює абсурдні ситуації.

юнацьке розуміння
Третина існуючих ситкомов розповідає історію з точки розуміння головного героя-підлітка (тобто, використовує ненадійного оповідача). У цих шоу головними героями є підлітки або діти зі своїм баченням світу, роздратованим і ласкавим одночасно. На світ вони дивляться чистими, наївними очима і часом не розуміють сенсу деяких подій. Часто вони роблять ситуацію ще гірше, і тоді їх батькам або кому-небудь ще, мудрому і люблячому, потрібно розсьорбувати ситуацію. А юний герой стає трохи мудріші і дорослішим.

пародія
Деякі ситкоми будуються на пародіювання більш серйозних жанрів і, іноді, деяких соціальних факторів. Іноді серіали знімаються з трюками і бійками в стилі коміксів, з відповідним звуковим супроводом і динамічним дією. Таким же чином ситком ряд ситкомов пародіює пригоди секретних агентів.

політичний ситком
Великий інтерес у глядачів викликає політичний ситком, наприклад "Ляльки". І, звичайно, вони впливають на масову свідомість. У глядачів ненав'язливо змінюється ставлення до тих чи інших політичних лідерів. Незважаючи на гостроту, у всьому світі політичні серіали отримали визнання політичних сторін і шанувальників з політичної еліти.

Офісний ситком
Ми пропонуємо вам спільне виробництво офісного ситкому. Ситком буде призначений для вашої цільової аудиторії і ми зробимо так, щоб ця аудиторія його дивилася. Ситком дозволить ненав'язливо інформувати ваших покупців про асортимент і якість вашої продукції, а також про цікавих способах його використання. Ми навіть можемо залучити до зйомок серіалу і ваших покупців. І в підсумку, ваша компанія знайде всенародну популярність. В тому числі, як надійний партнер і хороший виробник, який надає підтримку мистецтву.

Леонід Бєляєв

" Нам Обама по барабану "1 сезон ситкому

Кінокомедії "СИСТЕМА-Х ..". ©. ПРОПОЗИЦІЯ СПІВПРАЦІ

Історії для ситкому збираємо тут

Інтернет-телеканал. Пропозиція інвестору.

ПСИХОЛОГІЯ ПРОСУВАННЯ БРЕНДУ В КІНО

Про вірусну рекламу

А особисто ви зараз в Інтернеті?
Хто як не вони зможуть показати ваш товар з кращого боку?