Інтерв'ю з експертом SEO Сетіна Ансарі

Передчуття   OMCap SES Berlin 2012   з кожним щойно виконаним завданням росте кожен день Передчуття OMCap SES Berlin 2012 з кожним щойно виконаним завданням росте кожен день. Але оскільки це не так далеко до жовтня, ми хочемо підігнати себе і скоротити час очікування з ексклюзивними інтерв'ю з нашими ораторами. Чого чекають наші експерти? Про що ви будете говорити на OMCap? - Але читайте самі! Перший в нашій серії "Інтерв'ю з ораторами OMCap" - чудовий Сепіта Ансарі , Керуючий директор компанії Catbird Seat GmbH , Ми вже з нетерпінням чекаємо лекції визнаних SEO експертів!

1) Чого ви найбільше чекаєте в OMCap у Берліні, пан Ансарі?

OMCap я знайшов дуже успішним в минулому році, як багато промислових розмірів були присутні. (Вся мережа маркетингової палітри була присутня - від хостерів, доменів до оптимізаторів перетворення). Крім того, розташування ( колишнє кіно ) щось зовсім інше.

2) У сфері інтернет-маркетингу все більше конференцій можна знайти, що робить OMCap цікавим?

OMCap має дуже широкий діапазон і тому також надає поля онлайн-маркетингу, в яких навіть досвідчені спеціалісти з маркетингу в Інтернеті можуть чогось навчитися. Звичайно, широкий спектр також сприяє розвитку мереж!

3) Ви вже були спікером минулого року 3) Ви вже були спікером минулого року? Якою була ваша особистість?

Моєю особистою відзнакою була сесія Астрідський стан дуже успішна і цікава розмова.

4) Які сучасні тенденції в онлайн-маркетингу ви вважаєте особливо цікавими? Що стане частиною вашої презентації?

Моя тема: Як оптимально інтегрувати SEO з іншими інтернет-каналами маркетингу. Звичайно, я розповім про перетин SEO тут і покажу позитивні кореляції з іншими полями онлайн-маркетингу. SEO не може розглядатися як єдиний канал протягом тривалого часу.

5) Чи є OMCap також цікавим для новачків в онлайн-маркетингу? Що вони можуть забрати з торговельного заходу?

Дуже навіть - новачки можуть отримати багато розумінь особливо широкою і дуже добре зайнятою пропозицією - якщо я на програма конференції Я бачу багато цікавих тем, як OM Controlling Флоріан Хайнеманн , Маркетинг соціальних медіа Саймон Харлінгхаузен Партнерський маркетинг з Маркус Зейдель , СЕО Росії Оллі Зенглейн & Маттіас Ует але й зручність використання Андре Моріс , Оскільки ви можете тільки захоплюватися :-)
Хто не приходить, це ваша вина!

Спасибі за інтерв'ю, пан Ансарі! Ми з нетерпінням чекаємо вас знову в Берліні.

Наш заклик до спікерів триватиме до 15 липня 2012 року! Всі зацікавлені спікери, які хотіли б представити свої експертні знання в OMCap, просто пишіть нам по електронній пошті Команда OMCap ,

Чого чекають наші експерти?
Про що ви будете говорити на OMCap?
Чого ви найбільше чекаєте в OMCap у Берліні, пан Ансарі?
У сфері інтернет-маркетингу все більше конференцій можна знайти, що робить OMCap цікавим?
Ви вже були спікером минулого року?
Якою була ваша особистість?
Які сучасні тенденції в онлайн-маркетингу ви вважаєте особливо цікавими?
Що стане частиною вашої презентації?
Чи є OMCap також цікавим для новачків в онлайн-маркетингу?
Що вони можуть забрати з торговельного заходу?