JPEGmini - ефективне стиснення JPEG-зображень на Mac

JPEGmini - це додаток для пакетного стиснення JPEG (або jpg) фотографій, яке використовує запатентований метод рекомпрессії, що дає можливість в рази зменшити розмір зображень і, при цьому, зберегти якість оригіналу

JPEGmini - це додаток для пакетного стиснення JPEG (або jpg) фотографій, яке використовує запатентований метод рекомпрессії, що дає можливість в рази зменшити розмір зображень і, при цьому, зберегти якість оригіналу.

Алгоритм стиснення JPEG-зображень працює наступним методом: спочатку він визначає які області перенасичені різними пікселями, потім імітує людську зорове сприйняття (для того, щоб людина не змогла відрізнити оригінал від стислій картинки) і потім вже видаляє надлишкову інформацію, тим самим зменшуючи розмір картинки.

JPEGmini для Mac особливо зручно використовувати, якщо Ви публікуєте якусь інформацію в Інтернеті або відправляєте зображення поштою - це значно заощаджує Ваш час і час завантаження даних у адресата.

Отже після того, як Ви скачали (або купили) і встановили цю програму, перед Вами з'явиться невелике вікно в яке Ви зможете або перетягнути потрібні Вам зображення (шляхом технології Drag & Drop), або просто натиснувши на кнопку Choose і вибрати потрібні зображення простим виділенням. Після цього автоматично почнеться оптимізація зображень, як показано на малюнку нижче.

Після цього автоматично почнеться оптимізація зображень, як показано на малюнку нижче

Зображення можна оптимізувати цілими пакетами: внизу буде показано скільки Мбайт або Гбайт Ви заощадили і в скільки разів був зменшений початковий розмір зображень.

В налаштуваннях JPEGmini Ви можете активувати (деактивувати) функцію заміни оригіналу, тобто включити заміну вихідних зображень при оптимізації, це дуже зручно, так як Вам не доведеться витрачати час на створення копій зображень і Ви зможете уникнути плутанини зі своєю медіатекою.

Раджу переглянути також відеоролик на якому показано, як добре проводиться оптимізація JPEG-фотографій:

Завантажити демо-версію JPEGmini можна з офіційного сайту перейшовши за посиланням . Вона доступна як для Mac, так і для Windows. Платна версія даної утиліти коштує 20 доларів (думаю даний оптимізатор зображень коштує цих грошей).