Капіталізація міток назви впливає на рейтинг SEO? «Accella

 1. Капіталізація міток назви впливає на рейтинг SEO?
 2. Відповідь Down and Dirty - Ні ...
 3. Інші поради з тегами заголовка:

Капіталізація міток назви впливає на рейтинг SEO?

Оптимізуючи мій сайт для пошукових систем, я знаю, що мітки заголовків розміщуються в заголовку, використовуйте тільки один тег заголовка на сторінці, і переконайтеся, що він перейменований на сторінку, але мені було цікаво, чи має значення капіталізація? Чи відрізняється "ORANGE BASEBALL BAT" від "помаранчевої бейсбольної біти" або "помаранчевої бейсбольною битою", і якщо так, то яким чином?

Відповідь Down and Dirty - Ні ...

... однак, це не означає, що ви повинні відправлятися з дикими тегами назви. Ви, здається, дуже добре розумієте їх, знаючи, що маєте лише одну на сторінку, помістіть її в тег заголовка і переконайтеся, що вона правильно представляє те, що знаходиться на сторінці, однак великі літери не мають значення з тегами заголовків.

Майте на увазі, що теги заголовків зазвичай використовуються пошуковими системами на їхній сторінці результатів, так що ви хочете, щоб ваші відвідувачі бачили? Хотіли б ви їх побачити

ORANGE BASEBALL BAT

або

Помаранчевий бейсбольний м'яч

Загальною кращою практикою є використання Case Case або використання лише першої літери в словах, що легше для очей, а для потенційних відвідувачів - легше читати при просіюванні результатів пошуку. Але в довгостроковій перспективі не впливає на ваш рейтинг.

Інші поради з тегами заголовка:
 • 70 символів або менше в тегах заголовків
 • Покладіть тег заголовка в голові своїх сторінок, а не в тілі
 • Використовуйте лише один тег заголовка на сторінці
 • Переконайтеся, що кожна сторінка має свій унікальний тег заголовка
 • Ключові слова мають важливе значення в тегах заголовків, покласти перші ключові слова і продовжити з них. Пошукові системи дають гарну кількість ваги тегам назви і переглядають перше слово як найважливіше і так далі по лінії.
 • Не ключове слово речі ваші теги назви, це вважається поганим SEO і може отримати ваш сайт покараний пошуковими системами
 • Якщо ви покладете брендинг у теги заголовків, зробіть це в кінці. Брендінг не є важливим для тегів назв, оскільки ваш сайт має добре місце для вашої компанії
 • Нарешті, CApiTALiZaTION DoEs NO MATTER
Докладніше про

Пошукова оптимізація

Капіталізація міток назви впливає на рейтинг SEO?
Чи відрізняється "ORANGE BASEBALL BAT" від "помаранчевої бейсбольної біти" або "помаранчевої бейсбольною битою", і якщо так, то яким чином?
Майте на увазі, що теги заголовків зазвичай використовуються пошуковими системами на їхній сторінці результатів, так що ви хочете, щоб ваші відвідувачі бачили?