Картка товару інтернет-магазину: 6 правил створення

  1. Напишіть точний і докладний заголовок
  2. Внесіть характеристики товару в окремі поля
  3. Складіть яскраве і привабливе опис
  4. Додайте в опис пошукові ключові слова
  5. Вкажіть актуальну ціну товару
  6. Додайте якісні фотографії

Як створити якісний опис товару, яке приверне покупців і збільшить конверсію? Пропонуємо повний чек-лист щодо заповнення Картки товару Як створити якісний опис товару, яке приверне покупців і збільшить конверсію

Фото: Depositphotos

Один з найважливіших локомотивів конверсії - або перешкод на цьому шляху - якість товарних сторінок на сайті інтернет-магазину. Величезна маса онлайн-продажів зривається через те, що на сайті недостатньо докладно описані характеристики товару, назви і опису незрозумілі або надмірно заточені під пошукові машини, фото не дають уявлення про товар, та й взагалі, текст опису такої ж, як у всіх інших (на жаль, інтернет-магазини масово копіюють цей контент друг у друга або у виробника). Що зробити, щоб ваш контент вигідно відрізнявся від конкурентів і перетворював відвідувачів в покупців?

1

Напишіть точний і докладний заголовок

Тема якісної товарної сторінки, по-перше, не містить зайвих ключових слів: усіляким «купити», «недорого», «оптом», назвам регіонів доставки, контактної інформації, точної вартості товару - не місце в заголовку (а так само і в характеристиках товару , тайтли і інших метатегах).

По-друге, назви товарів і груп не можна набирати повністю з великої літери: пошукові машини сприймуть КАПСЛОКУ як спробу маніпулювати результатами видачі.

По-третє, заголовок повинен бути досить докладним. Недостатньо прописати в ньому тільки марку (бренд), якщо у цієї марки існує ряд відмінних моделей. Назва повинна бути точним і унікальним. Якщо ваші товари дуже схожі, все одно є важлива різниця, яка відрізняє їх один від одного. Можливо, ця різниця і є те, що шукає покупець.

Але якщо ви продаєте, скажімо, покривала, заголовок цілком може бути докладніше: «призначення товару + тип товару + матеріал + бренд + базовий розмір + базовий орнамент» ( «дитячий флісовий плед 90х150 см« Микита Кожум'яка »).

Та годі викласти в заголовку всю інформацію про товар. Для цього є опис. Оптимальний розмір заголовка картки товару - до 110 символів.

2

Внесіть характеристики товару в окремі поля

Помилка багатьох інтернет-магазинів - характеристики товарів, прописані в текстовому форматі або в саморобних таблицях. Або, нарешті, шляхом копипаста цілих блоків характеристик з сайтів конкурентів.

Якщо ви додали характеристики в текстовому форматі, то коли захочете впровадити на сайті фільтри і сортування (а без них розширювати асортимент практично неможливо) - все одно доведеться створювати поля характеристик і переписувати сторінки, заповнюючи ці поля.

Якщо ж ви скопіювали характеристики прямо з сайтів конкурентів, ви ризикуєте занести на сайт чимало баласту (аж до вихідних посилань на сайт-першоджерело), ​​який негативно вплине на оптимізацію.

Нарешті, серед характеристик не забувайте такий параметр, як країну виготовлення (складання) - досвід показує, що це один з найбільш частих уточнюючих питань покупців.

3

Складіть яскраве і привабливе опис

Опис товару дозволяє не тільки інформувати відвідувача, але і мотивувати його на покупку. Детально описати всі характеристики вироби - це ще не все. Розкажіть про переваги та вигоди покупця від використання цього товару, напишіть про користь і зручність товару так, щоб ви самі захотіли його купити: «Модне плаття актуального цієї весни фасону. Ідеально підкреслює достоїнства фігури і приховує недоліки. Працюємо безпосередньо з вітчизняним виробником. Гарантуємо якість товару і повернення грошей, якщо плаття вам не підійде »

Для опису товару в категорії «Техніка і електроніка» оптимальна довжина становить 400-800 символів. Для категорії «Одяг та взуття» цей обсяг може бути менше, там більш важливу роль відіграють фотографії.

4

Додайте в опис пошукові ключові слова

Додайте в опис ключові слова, відповідні масовим пошуковим запитам, за якими користувачі шукають цей або подібні товари.

Перед заповненням сторінок пропишіть всі синоніми-варіації пошукових запитів, перевірте їх частотність.

Однак не нагромаджуйте замість опису нудний список тегів для пошукових систем. Люди - не пошукові роботи і не прощають такого до себе ставлення. У товару має бути здорове «мовне» опис з зрідка впровадженими ключовими словами.

5

Вкажіть актуальну ціну товару

Коректно сформувавши ціну на свій товар, не забувайте регулярно оновлювати її. Найчастіше шкодить репутації продавця занижена, що не оновлена ​​оперативно ціна на сайті. Деякі інтернет-магазини воліють навіть здійснити продаж в збиток, щоб не погіршити свою репутацію - якщо покупець знайшов на їхньому сайті неактуальну низьку ціну і вже оформив замовлення. І правильно роблять! Пам'ятайте, що на сайтах маркетплейсов EVO.company можна в разі необхідності скористатися опцією масової зміни ціни.

6

Додайте якісні фотографії

чіткі фото товару, з різних сторін і в середовищі застосування - абсолютно необхідна частина інформації. Статистика показує, що в категорії «Одяг та взуття» конверсія товарів з трьома фотографіями вдвічі вище, ніж у товарів з одним фото. А на товарні позиції взагалі без фотографії потенційні покупці клікають в десятки разів рідше.

Якщо різні боки товару відрізняються функціоналом, не забудьте великі фото технічних деталей, до яких торкаються при кожному використанні (застібки, кнопки, тумблери), або важливих для зручності установки (бічні і задні панелі техніки з роз'ємами, штекерами, проводами). Наприклад, якщо це годинник, має бути окреме фото тильного боку ремінця і його пряжки - без цієї візуальної інформації купити такий подарунок буває важко.

До того ж врахуйте, що велике фото портів входу-виходу електроніки позбавляє від необхідності прописувати їх місцезнаходження в текстовому вигляді. Так, багатьом покупцям важливо, де розташований вихід навушників або скільки USB-портів спереду системного блоку, а скільки ззаду - все це доречніше демонструвати на фото, ніж переказувати «на пальцях».

При підготовці фото поставте себе на місце покупця - і постарайтеся уявити, як би ви розглядали цей товар в звичайному магазині, на що б звертали увагу. Ваша мета - домогтися, щоб у відгуках про товар покупці писали: «Все прийшло в точності як на фото».

Подбайте, якщо потрібно, про наявність в кадрі предмета з добре відомим розміром, з яким покупець зможе візуально порівняти розмір вашого товару. Однак і таке фото не скасовує необхідності прописати розміри в характеристиках товару.

Якщо ви робите зйомку на моделях, підберіть таких, з якими ваші покупці зможуть себе асоціювати. Американці кажуть: next-door girl, дівчина з числа моїх типових сусідів.

І наостанок, проставте на фото ватермаркі свого бренду - вони додають відвідувачам впевненості в серйозності вашого магазину, показують, що ви ретельно працювали над товарним контентом.

Матеріали по темі

Що зробити, щоб ваш контент вигідно відрізнявся від конкурентів і перетворював відвідувачів в покупців?