Керівництво для блогерів: ось всі ресурси щодо плагінів для вашого блогу (частина 5)

  1. Як ретельно вибрати правильні плагіни для вашого блогу
  2. Перш ніж встановлювати плагін, перевірте, чи він працює правильно
  3. Ось плагіни для встановлення з початку життя вашого блогу
  4. Де знайти плагіни WordPress
  5. висновки

П'яте призначення до цього керівництво для блогерів про створення якісного блогу: все, що потрібно знати про те, де знайти потрібні плагіни, які вибрати і де їх знайти.

На даний момент в керівництві ми знаходимося на наступному п'ятому кроці для вашого блогу, Ви придбали домен (крок 1), у вас є встановлена ​​платформа WordPress на вашому просторі через ftp (крок 2), ви вибрали які постійна посилання використовувати (крок 3) ви розумієте що таке плагіни і як вони встановлені щоб покращити свій блог (крок 4), ви тепер знаєте все, що потрібно про те, які модулі потрібно встановити, і де знайти оновлену колекцію .

Як ретельно вибрати правильні плагіни для вашого блогу

Як ретельно вибрати правильні плагіни для вашого блогу

Тепер, коли ви знаєте, що вони є, і як встановити плагіни WordPress, наступним кроком, який вам цікаво, є:

Добре, але як знайти правильні плагіни для мого блогу і, перш за все, де я шукаю їх?

Я вам заздалегідь скажу, що спільнота розробників, які створюють нові плагіни WordPress, постійно розгортається, тому шанси на використання плагінів для вашого блогу дуже багато.

Але є невелика проблема: якщо ви встановите багато плагінів, ваш блог може збільшити час завантаження сторінки, оскільки ці дуже корисні ресурси - це не що інше, як PHP-скрипти або невелике програмне забезпечення, що інтегруються в платформу, створюючи щось подібно до CMS, чим більше плагінів ви використовуєте, тим більше ваш користувальницький wordpress буде важити на завантаження вашого блогу.

Це одна з причин, чому я раджу вам бути обережними у виборі плагінів для встановлення , спробувати використовувати тільки ті, які вам потрібні, відмовившись або усунувши те, що може бути зайвим.

Перш ніж встановлювати плагін, перевірте, чи він працює правильно

Враховуючи велику кількість аксесуарів, які ви можете додати до свого блогу, це не обов'язково означає, що все працює відмінно.
Моя інша невелика пропозиція - зробити невелике онлайн-дослідження, перш ніж встановлювати будь-який плагін, і це з різних причин:

  • вибраний плагін більше не можна використовувати для останньої версії wordpress, яку ви встановили;
  • вибраний плагін, можливо, був розповсюджений як пробна версія (класична бета-версія), тому ви повинні протестувати її, перш ніж активувати її.

Для них, а також з інших причин, дивитися в Інтернеті для інших блогерів, які використовують цей плагін, який ви вважаєте необхідним для поліпшення вашого онлайн-проекту.
Якщо ви не можете знайти, як цьому блогу вдається мати цю специфічну функцію, зверніться безпосередньо до менеджера / власника блогу , ви побачите, що він відповість: це в філософії обміну інформацією блогосфери.

Ось плагіни для встановлення з початку життя вашого блогу

Я зібрав багато інформації протягом багатьох років, і в кінці кінців я прийшов до простого висновку, що не потрібно 50 плагінів для блогу, який хоче бути якісним, це займе лише десяток.

Ось деякі з плагінів, які я вважаю фундаментальними:

Підписатися на коментарі - дозволяє читачам отримувати повідомлення електронною поштою, коли нові коментарі надходять на певний пост, в якому вони беруть участь.

Все в одному SEO Pack - оптимізує SEO сторону блогу (пошукова оптимізація), автоматично створюючи для кожної статті: заголовок, опис і ключові слова, пов'язані з постом, які будуть ті ж самі, які будуть вставлені як теги. Ця функція відсутня в базовій версії wordrpess.

Пов'язані повідомлення - показує список повідомлень, що стосуються того, що ви читаєте. Вона може бути вставлена ​​або в кінці статті, щоб підштовхнути читача, щоб залишитися якомога довше в блозі, або в колясці (з боків блогу всередині статті).

WP-Cache - це дозволяє мати сторінки в блозі в кеші , дуже корисно, коли у вас багато відвідувань і недорогий або низькопродуктивний хостинг, так як ви економите хороший відсоток пропускної здатності.

Повний текстовий канал - дозволяє мати повні RSS-канали (для тих, хто стежить за блогом через агрегатор RSS), незважаючи на знаменитий тег "more ...", що міститься в оригінальних статтях.

Перший таймер - перевіряє нових відвідувачів за допомогою файлів cookie та визначає, чи прийде читач уперше . Якщо так, то відображає текст і зображення (включаючи html), щоб заохотити відвідувачів підписатися на блог або виділити деякі місця з полегшенням.

Резервне копіювання бази даних WordPress - необхідно створити резервну копію блогу.

WP-ContactForm - інший основний плагін створює форму запиту інформації , з якою можна зв'язатися на спеціально створеній сторінці.
Його можна реалізувати на сторінці (вибір, який я настійно рекомендую) або безпосередньо в статті.

Тематичний тест-драйв - цей плагін дуже корисний у випадку, якщо ви тестуєте нову тему в Інтернеті , яка буде видно тільки адміністратором (так тільки ви 😉), а ваші читачі будуть продовжувати спокійно переходити по поточній темі.

Де знайти плагіни WordPress

Офіційний ресурс wordpress.org для пошуку плагінів, безумовно, є директорією за такою адресою:

http://wordpress.org/extend/plugins/

У цьому розділі ви можете шукати кращі плагіни в обігу, найбільш завантажені та використані, найпопулярніші та останні оновлення.

висновки

У цьому п'ятому призначенні керівництва для блогерів у вас є корисні пропозиції щодо того, як і чому ви ретельно вибираєте плагіни для вашого блогу, де їх знайти і що я думаю (на основі досвіду, отриманого з цієї платформи) кращих плагінів в обігу до Тепер необхідно створити блог, який є якісним ресурсом для ваших читачів.

Ви можете додати все, що я не включив до цих пір у цю статтю, щоб зробити її якомога більш повною.
Я чекаю на вашу пораду, щоб обговорити його разом у коментарях.