Керування транспортними потоками. Оптимізація транспортних потоків дорожнього руху від Компанії Промтерра

  1. Оптимізація руху транспорту
  2. Управління рухом на дорогах

Компанія «Промтерра» проводить роботи по управлінню і оптимізації транспортних потоків, а також виконує підготовку проектів, з метою створення ефективної системи автомобільного руху, для самих напружених ділянок доріг і швидкісних магістралей по всій Росії.

Керування транспортними потоками дозволяє з високою ефективністю використовувати наявні автомобільні дороги, збільшуючи їх пропускні спроможності і безпеку руху всіх видів пасажирського і вантажного транспорту, без необхідності розширення або будівництва нових смуг, розв'язок і естакад.

Оптимізація руху транспорту

Під оптимізацією дорожньої мережі мають на увазі комплекс заходів по організації транспортних потоків для зниження проблем, що виникають на дорогах, що значно скорочує "пробки" в період інтенсивного руху, знижує кількість аварій і прискорює потоки транспорту на ділянці.
Оптимізація потоків включає наступні методи:

  • надання інформації про проблеми і заторах для учасників дорожнього руху;
  • забезпечення коректного режиму роботи світлофорів, в залежності від інтенсивності потоків і часу доби;
  • розробку світлофорних об'єктів, мостів, тунелів, естакад, примикань і перетинів;
  • створення необхідної інфраструктури для коректної обстановки на дорогах.

Закономірним підсумком проведення заходів, спрямованих на проектування автодоріг, моделювання та оптимізацію руху, є проходження всіх необхідних експертиз і отримання позитивних висновків в державних органах контролю.

Управління рухом на дорогах

Виділене структурний підрозділ компанії, з укомплектованим штатом інженерів-проектувальників автомобільних доріг, виконує всі роботи по оптимізації, управління та моделювання потоків транспорту - професійно, відповідально і з повним знанням своєї справи.

Фахівці Компанії «Промтерра» мають великий стаж виконання робіт з управління потоками і моделювання руху на дорогах з різним ступенем інтенсивності.

Проведення всіх проектних досліджень в комплексі починаючи від розробки проекту автомобільних трас з моделюванням автомобільних потоків та інженерних вишукувань для передпроектної підготовки. Все це дозволяє інженерам нашої компанії виконувати поставлені завдання використовуючи накопичений досвід і весь потенціал сучасних технічних рішень в сфері транспортного моделювання.


Повернення до списку