Киберспортівниє букмекерські контори

Кіберспорт - напрямок на стику комп'ютерних ігор і командних змагань, який набирає все більш широкі оберти Кіберспорт - напрямок на стику комп'ютерних ігор і командних змагань, який набирає все більш широкі оберти. Навіть самі справжні футбольні клуби, крім юнацької та інших команд зі справжніх спортсменів, набирають і свій загін тих, хто здатний класно грати у віртуальні ігри. Так, наприклад, надійшов ПСЖ - мабуть, він хоче домінувати не тільки у футболі, але і в Dota2.

Крім згаданої "стрілялки", в Східній Європі, судячи з свіжому аналітичного дослідження від Парі-Матч , Також максимальної популярністю користується і старий-добрий Counter-Strike. Щосили грають і в інші дисципліни - League of Legends, StarCraft 2 і, безумовно, World of Tanks. Зараз кращі гравці збираються на масштабні киберспортівниє турніри. І там, де є подібні популярні події, з'являється і можливість розмістити ставки на них.

Звідси і виникає відносно нове поняття - "кіберспортивного букмекерські контори". Під ним розуміють компанії, що приймають ставки на офіційні змагання по кіберсопрту, тобто мережевих ігор на комп'ютері.

Навіть традиційні букмекери не могли пройти повз такого багатого і динамічно зростаючого ринку. Все більше контор приймають киберспортівниє ставки, як мінімум, на деякі авторитетні турніри. Втім, за оцінками експертів, найчастіше при цьому організатори ставок обмежуються базовими лініями з невеликою кількістю подій і варіантів. Так що ті гравці, які намагаються забезпечити собі стабільний заробіток на таких ставках, як правило, до спеціалізованих букмекерських контор. Там працюють профільні експерти, і вони виставляють набагато більш насичені лінії.

Серед тих контор зі світовим ім'ям, що намагаються зайняти серйозну нішу в ставках на кіберспорт, можна назвати Pinnacle. Свого часу саме ця компанія займалася просуванням турнірів з комп'ютерних ігор і ставками на них. Саме він в 2015-му році підписала договір про офіційну спонсорській підтримці Empire киберспортівной команди з Росії. Незабаром за цим послідували і інші конкуренти

У кожній країні є свої провідні киберспортівниє букмекери. У російських гравців високою популярністю користується Egamingbets, а також Gamebets. Втім, навіть у них розпис набагато вужче, ніж та, що розміщується на середньостатистичні події традиційного спорту. Звичайно ж, є базове - варіанти з результатом поєдинку. Досить часто його доповнюють різними азіатськими форами.