Кілька способів прискорити інтернет на комп'ютері і смартфоні

Як прискорити інтернет на комп'ютері, смартфоні, планшеті

Прискорити інтернет на ПК

Прискорити інтернет на смартфоні

Інтернет Wifire

Інтернет Wifire

Чим більше ми користуємося Інтернетом, тим більш вимогливим стаємо до нього і його швидкості. Так, неминуче настає момент, коли виникає бажання прискорити інтернет, тому що він «гальмує».

Щоб об'єктивно оцінити ситуацію і ефективність заходів, скористайтеся сервісом вимірювання швидкості інтернету (наприклад, 2ip.ru, speedtest.net, сервіс «Інтернетометр» від Яндекса). Потім порівняйте отриману швидкість із заявленою вашим провайдером, не забуваючи при цьому про різницю одиниць вимірювання швидкості Мбіт і МБ (100 Мбіт / с це приблизно 12 МБ / с). Після цього можна експериментувати і пробувати різні способи прискорити інтернет:

  • поміняйте інтернет-тариф, вибравши більш швидкісний;
  • переконайтеся, що ви не вичерпали оплачений пакет трафіку (зазвичай після цього провайдер обмежує швидкість з'єднання);
  • перезавантажте обладнання (маршрутизатор, модем, комп'ютер, смартфон);
  • перевірте, чи не створюють чи перешкод вашому бездротового маршрутизатора інші пристрої (наприклад, радіотелефон);
  • перевірте настройки комп'ютера (якщо ви шукаєте способи прискорити інтернет на Windows 7 і інших версіях ОС Windows).

Опишемо, як за допомогою налаштувань прискорити інтернет на Windows 7, так як це все ще дуже поширена ОС на домашніх ПК.

  • Змініть резервовану пропускну здатність каналу. За замовчуванням Windows звужує канал на 20%, тому ваше завдання виставити для цієї настройки значення 0%.

Натискання Win + R викличе вікно, де в рядку «Відкрити» слід вписати команду gpedit.msc і натиснути ОК. Далі слідуйте по шляху: «Редактор локальної групової політики» -> «Конфігурація комп'ютера» -> «Адміністративні шаблони» -> «Мережа» -> «Планувальник пакетів QoS» -> «Обмежити резервовану пропускну здатність». Тут потрібно встановити галочку напроти пункту «Включити» і замість цифри 20 вписати 0.

  • Переконайтеся, що на ПК не встановлені і не працюють додаткові сервіси (наприклад, проксі-сервер, торренти або «віруси»).

Рекомендуємо регулярно сканувати пристрої на присутність шкідливих програм, щоб уникнути і більш серйозних проблем, ніж падіння швидкості інтернет-з'єднання.

  • Перевірте роботу роутера.

Можливо, проблема падіння швидкості криється в роботі роутера. По-перше, не завадить його перезавантажити. По-друге, переконайтеся, що він вдало розташований, і сигнал від нього вільно досягає пристрою одержувача. По-третє, перевірте, чи не підключені до нього сусіди або інші недобросовісні користувачі.

  • Встановіть спеціальне ПЗ для оптимізації роботи комп'ютера.

Існують програми, які наводять лад в роботі системи (наприклад, чистять комп'ютер від зайвих програм), а також ПО, оптимізує роботу браузера і налаштування інтернету.

Як правило, користувачі планшетів і смартфонів використовують мобільний інтернет, максимальна швидкість якого складає до 512 Кбіт / с в мережах стандартів 2G і 3G. Але на досяжність цього максимуму впливають такі фактори, як завантаженість стільники, швидкість переміщення абонента, погодні умови, тарифні обмеження трафіку, і деякі ін.

Найпростіший спосіб прискорити інтернет на андроїд або iOS - це підключитися до провайдера, який має мережу стандарту 4G LTE.

Найпростіший спосіб прискорити інтернет на андроїд або iOS - це підключитися до провайдера, який має мережу стандарту 4G LTE

Wifire - це бренд провайдера з абонентською базою понад 944 тисяч чоловік в Росії. Абонентам Wifire доступні такі послуги, як Домашній інтернет (Wifire Home), Мобільний інтернет (Wifire Mobile) і Цифрове телебачення (Wifire TV).

Wifire Mobile - це чотири тарифу на будь-який бюджет і будь-які потреби в трафіку. Ви можете вибрати пакет від 1 ГБ до 36 ГБ, залежно від того, наскільки активно користуєтеся мобільним інтернетом в житті і роботі. Вартість мобільного інтернету Wifire починається від 150 руб. в місяць (уточнюйте у операторів call центру).

Також для бажаючих прискорити інтернет Wifire пропонує домашній швидкісний інтернет і тариф Wifire 300 з максимальною швидкістю інтернет-з'єднання 300 Мбіт / с.

щоб підключити інтернет Wifire , Надішліть заявку через сайт. Наші фахівці зв'яжуться з вами і дадуть відповідь на питання по підбору тарифу або можливості підключення в вашому регіоні інтернету Wifire.


Тарифи і послуги ТОВ «Нет Бай НЕТ Холдинг» можуть бути змінені оператором. Повна актуальна інформація про тарифи та послуги - в розділі «тарифи» або за телефоном, вказаним на сайті.

Заявка на підключення