Ключові слова для просування і розкрутки сайту

Одним з важливих чинників успіху для розкрутки і просування сайтів є правильний підбір ключових слів Одним з важливих чинників успіху для розкрутки і просування сайтів є правильний підбір ключових слів. Саме за допомогою ключових слів користувачі інтернету знаходять потрібне в пошукових системах. А це запорука того, що великий обсяг трафіку за рахунок залучення нових клієнтів і покупців.

Почати пошук ключових слів для просування і розкрутки сайту необхідно з точного визначення теми проекту, загальної спрямованості ресурсу. Якщо має бути розкрутити сайт хімчистки, то ключовим словосполученням буде «хімчистка одягу» - і варіації на тему цього словосполучення. За допомогою спеціальних програм можна скласти цілий список похідних від ключового словосполучення - наприклад «хімчистка пуховиків», «хімчистка килимів», «хімчистка шуб з цигейки». У чому необхідність такого списку? Він допоможе істотно просунутися в рейтингах пошукових видач - це один з критеріїв виміру ефективності розкрутки і просування сайтів. На головній сторінці ресурсу необхідно розмістити фрази та тексти, які будуть включати в себе ключові словосполучення зі списку. Наприклад, для хімчистки це буде «Наше підприємство виробляє хімчистку виробів, в тому числі пуховиків і шуб з цигейки. Можлива також хімчистка килимів ».

Для успішних просування і розкрутки необхідно включити потрібні словосполучення не тільки в текст на першій сторінці, але і в опису товарів або послуг. Природно, їх треба включати в нові пропозиції, а не нескінченно дублювати один і той же. Таким чином, на що розкручується сайті можна зібрати велику кількість ключових фраз, що допоможе потенційним клієнтам знайти його в інтернеті. Прийдуть нові клієнти - значить, розкручування і просування були успішними. Ключові словосполучення можна прив'язати не тільки до текстів, але і до картинок. Якщо користувач буде шукати картинку в пошуковику на кшталт Google, то за посиланням на картинку він також зможе потрапити на ваш проект.

щоб розкрутка та просування сайту були успішними, необхідно дотримуватися почуття міри і здоровий баланс. Якщо включити в тексти і картинки на сайті низька кількість ключових повідомлень, то це негативно відіб'ється на відвідуваності, користувачі будуть знаходити сайт рідко. Але якщо включити занадто велика кількість ключових повідомлень на одній сторінці, то це вже буде Переспа. І як наслідок - негативна реакція з боку пошукових систем.

У чому необхідність такого списку?