Книга Просування бізнесу в ВКонтакте. Нові практики і технології скачати EPUB, FB2

,,,

Ви можете книгу Просування бізнесу в ВКонтакте Ви можете книгу Просування бізнесу в ВКонтакте. Нові практики і технології скачати EPUB, FB2, PDF (в найпопулярніших форматах). Читати електронну книгу Просування бізнесу в ВКонтакте. Нові практики і технології на телефоні, смартфоні, планшеті або електронному рідері. Гарна якість. Завантажити Просування бізнесу в ВКонтакте. Нові практики і технології, Дмитро Румянцев в EPUB, FB2

Соціальна мережа «ВКонтакте» є найбільшою мережею в Росії. Щоденна відвідуваність досягла 55 млн користувачів на добу і зрівнялася з відвідуваністю найбільших пошукових систем.

Книга розповість вам про те, як просувати свій бізнес в цій соціальній мережі. Ви дізнаєтеся секрети ефективного створення спільноти, фішки по його позиціонуванню в мережі і попадання в перші позиції при його пошуку. Навчіться створювати багато продає контенту. На сторінках цього видання запропоновані, мабуть, всі можливі стратегії просування вашої сторінки / групи як всередині самої мережі «ВКонтакте», так і, що важливо, якщо у вас немає сайту, в «великому» Інтернеті. Всі поради є підсумком багаторічного практичного досвіду автора. Матеріал складено за формулою: читай і роби.

Читати фрагмент Завантажити книгу в EPUB, FB2

13


Також рекомендуємо: