Комплекс заходів як знизити високий пінг в онлайн іграх.

  1. «Занулити» Планувальник пакетів QoS
  2. Leatrix Latency Fix
  3. Брандмауер і програми використовують інтернет
  4. вибір сервера
  5. Видалити телеметрію, кейлоггер і інші шпигунські модулі Майкрософт
  6. cFosSpeed

Як знизити високий пінг в різних ігрових онлайн проектах, пінг (ping) в нашому випадку це час, який сигнал витрачає на передачу пакетів на сервер і назад до вас на комп'ютер Як знизити високий пінг в різних ігрових онлайн проектах, пінг (ping) в нашому випадку це час, який сигнал витрачає на передачу пакетів на сервер і назад до вас на комп'ютер. Змінити тариф, провайдера це звичайно ідеальне рішення, ми розглянемо варіанти, коли в силу обставин немає такої можливості.

Сигналу по дорозі до нас і назад на сервер доводиться оббігати якісь перешкоди, затримуватися для підтверджень що пакети передані. І якщо при хорошій швидкості інтернету це непомітно, то при поганій свідчення наближаються критичним. Скорочення цих перешкод дає непогані показники для власників середньої швидкості інтернету.

«Занулити» Планувальник пакетів QoS

Планувальник пакетів QoS старі випуски windows мають назву Диспетчер пакетів QoS. Ця служба на постійній основі резервує певну частку інтернет каналу для оновлень операційної системи, відправки статистики і різних даних включаючи ваше розташування, відомості електронної пошти та інше. Більшість «досвідчених» користувачів допускають що вона забирає 10-25% пропускної спроможності, але як зізнаються працівники Microsoft ця віртуальна цифра сильно занижена. Windows 8.1 резервує за замовчуванням аж 80% каналу. Це обмежує спільну пропускну здатність для інших програм вашого комп'ютера. Порядок «занулення» даної служби наступний:

Для цього зручніше застосувати гарячі клавіші (Win + R) в поле прописуємо gpedit.msc і тиснемо кнопку OK. Потім послідовний перехід по пунктах:

Подвійним кліком відкриваємо «Обмежити резервовану пропускну здатність» встановлюємо значення Включено. В «Обмеження пропускної спроможності (%)» вводимо значення від 0 до 20% тиснемо застосувати після OK і перенавантажуємо систему.

Leatrix Latency Fix

Це скрипт, написаний любителем гри World of Warcraft. Прибирає передбачену затримку відповіді системи на обробку пакетів. В результаті підтвердження надсилається відразу, що призводить до значного скорочення затримки обміну пакетами між вашим комп'ютером і ігровим сервером.

Якщо бачили на сайтах інформацію де для зниження пінгу необхідно внести ряд змін до реєстру - це швидше за все той самий випадок. Тут цей процес автоматизований і легко застосовується без специфічних знань комп'ютера. Натиснули кнопку внесли зміни, ще раз натиснули, скасували зміни. Програма не вимагає установки, алгоритм використання:

Викачуємо скрипт з сайту розробника leatrix.com або хмари mail.ru і розпаковуємо в зручне місце. Запускаємо Leatrix_ Latency_ Fix_номер версії. exe відкриється вікно з однією кнопкою Install натискаємо її (один раз) і перенавантажуємо систему. Перевіряємо результат, якщо з якоїсь причини хочемо відкинути редагування, припустимо вам терміново знадобилася затримка між обміном пакетами :)). Повторюємо цю процедуру і натискаємо кнопку Remove (один раз) і перевантажуємося.

Будьте уважні якщо при першому запуску скрипта на кнопці замість напису Install знаходиться напис Remove значить хтось, колись, уже вніс ці зміни до реєстру, виходить натиснувши Remov e ви просто скасуйте їх.

Будьте уважні якщо при першому запуску скрипта на кнопці замість напису Install знаходиться напис Remove значить хтось, колись, уже вніс ці зміни до реєстру, виходить натиснувши Remov e ви просто скасуйте їх

Брандмауер і програми використовують інтернет

Ще один крок у вирішенні питання як знизити пінг. Треба додати папку гри в виключення антивіруса - брандмауера. Будь антивирусник дуже недовірлива програма вона постійно контролює всі процеси, що відбуваються на комп'ютері на предмет протиправних дій. Апріорі процесу WorldOfTanks.exe ми довіряємо, а значить антивірусу немає необхідності постійно його перевіряти, пригальмовуючи ігровий процес. програма Razer Cortex взагалі відключає брандмауер (і інші програми, що використовують інтернет) на час гри, потрібно тільки поставити відповідну галочку в налаштуваннях.

вибір сервера

Нехай рада не відрізняється оригінальністю, але користь його очевидна не користуйтеся авто вибором сервера WoT , Вручну вибирайте сервер з найменшим пінгом. Хто не застосовує мод «пінг серверів WoT» зможе дізнатися найбільш підходящий сервер скориставшись одним з двох способів: Легкий спосіб скористатися програмою Wot Ping Clusters , Програма не вимагає установки. Запускаємо, натискаємо кнопку «Пінг», утиліта напише пінг до серверів, і порадить з найменшим. В даний момент програма аналізує десять. Є можливість додати новий сервер World of Tanks дописуємо його в config.xml на приклад перших десяти. наприклад:

<Кластер>

<Ім'я> RU11 </ Ім'я>

<Адреса> login.p11.worldoftanks.net </ Адреса>

<Колір r = "48" g = "180" b = "236" />

<Включено> да </ Включено>

</ Кластер>

Де RU11 ім'я нового сервера

login.p11.worldoftanks.net його адресу

Я «на шару» перевірив одинадцятий, програма написала, що з даним сервером немає зв'язку.

Інший спосіб скористатися засобом самої windows, викликаємо командний рядок набирається Win + R вписуємо cmd і натискаємо ok, далі використовуємо команду ping, пробіл і вводимо адресу интересуемого сервера. Адресa серверoв worldoftanks мають такий вигляд login.p1.worldoftanks.net де цифра означає номер сервера. Наприклад, адреса сервера RU3 буде login.p3.worldoftanks.net, адреса сервера RU10 буде login.p10.worldoftanks.net алгоритм я думаю зрозумілий см. Скріншот.

Видалити телеметрію, кейлоггер і інші шпигунські модулі Майкрософт

Увага власникам windows 7/8 / 8.1 / 10 читати обов'язково. Що непомітно для вас пригальмовує систему і забиває інтернет канал. Як за допомогою DWS вбити шпигунські модулі Майкрософт.

cFosSpeed

Наступний крок у вирішенні завдання як знизити високий пінг буде установка програми cFosSpeed. Яка є драйвером, оптимизирующим роботу протоколів за рахунок використання алгоритмів пріоритету трафіку. Зазвичай її використовують в онлайн іграх і телефонії для зменшення часу відгуку і зростання пропускної здатності з'єднання. Більш докладно написано в статті cFosSpeed .

Якщо у вас додатково проблеми з fps читайте як підвищити фпс

Категорія: Проблеми фпс, пінг.