Комплексна пошукова оптимізація

 1. цілі SEO
 2. Комплексний підхід до розкручування сайту за правилами SEO
 3. Проблеми розкрутки молодих комерційних проектів

Офіційний сайт необхідний кожній компанії, націленої на розвиток бізнесу

Офіційний сайт необхідний кожній компанії, націленої на розвиток бізнесу. Створення онлайн-сервісів та інтернет-магазинів направлено на залучення до товарів і послуг уваги цільової аудиторії для підвищення продажів. Але конверсія не росте сама по собі. В умовах серйозної конкуренції для вирішення завдання обов'язкове комплексна розкрутка сайту . Електронна комерція має свої закони. Тільки ретельне вивчення актуальних методів просування і грамотне застосування пошукової оптимізації на практиці призведе до успіху.

цілі SEO

Англіцизм Search Engine Optimization з моменту виникнення нового професійного спрямування встиг прижитися в російській мові у вигляді абревіатури SEO. Оптимізація зародилася практично одночасно з появою перших пошукових систем. Фахівці, що працювали над комерційними веб-проектами в 90-х, швидко оцінили користь, яку можуть принести бізнесу нові можливості. З тих пір способи впливу на результати видачі багаторазово змінювалися і удосконалювалися, але цілі розкрутки сайту і сьогодні залишаються незмінними:

 • підвищення позицій по конверсійним тематичних запитах;
 • залучення з пошуку відвідувачів продуманої подачею продукту;
 • збільшення трафіку за рахунок всебічного охоплення цільової аудиторії;
 • зростання продажів завдяки притоку клієнтів і посилення авторитету на ринку.

Кінцеве завдання просування сайту - зробити бренд впізнаваним, завоювати довіру споживачів і ТОП видачі основних пошукових систем на всі запити, здатним принести прибуток. Але коли мова йде про комплексну розкрутку молодого проекту, до виконання «програми максимум» варто підходити обдумано. SEO вимагає вкладень, особливо серйозних в висококонкурентних сферах, тому поспішні дії недоречні. Щоб інвестиції виявилися вдалими, витрачати бюджет потрібно раціонально, розраховуючи на довгостроковий ефект.

Комплексний підхід до розкручування сайту за правилами SEO

Комплексна оптимізація має на увазі сукупність внутрішніх і зовнішніх способів просування, а динаміка пошукових алгоритмів вимагає постійної роботи над проектом. Але перше, що потрібно зробити, - провести повний аудит. Помилки в структурі і наповненні сайту часто зводять до нуля зусилля по розкрутці. Не можна недооцінювати і успішних конкурентів, аналіз дій яких допоможе просуванню. Лише після завершення внутрішньої оптимізації можна перейти до зовнішньої. Для ефективної розкрутки сайту необхідний комплексний підхід:

 1. Оптимізація коду і організація зручного інтерфейсу.
 2. Опрацювання семантичного ядра з аналізом конкурентів.
 3. Правильне прописування мета-тегів для кожної сторінки.
 4. Написання релевантних текстів під пошукові запити.
 5. Продумана внутрішня перелінковка вмісту.
 6. Регулярне розміщення свіжих унікальних матеріалів.
 7. Поступове нарощування зовнішньої посилальної маси.

Проблеми розкрутки молодих комерційних проектів

При відкритті інтернет-магазина варто готуватися до труднощів з просуванням. Сьогодні на ринку електронної комерції практично не залишилося вільних ніш. ТОПи пошукових систем давно захоплені конкурентами, зовсім не зацікавленими в скороченні продажів. І всі вони при інших рівних володіють однією перевагою перед новачками - трастом. Це поняття з введенням нових алгоритмів змінилося, але аж ніяк не скасовано. Довіра пошукових систем заслужити стало складніше, оскільки крім віку враховується чимало інших чинників.

Починаючи просування, на результати краще розраховувати не раніше, ніж через три місяці. Агресивна розкрутка сайту здатна дати перші плоди швидше, але вони ж будуть і останніми. Помилки на перших етапах нерідко виявляються фатальними. Якщо домен потрапить під фільтр через безграмотної оптимізації, навіть процес відновлення раніше були позицій затягнеться надовго і зажадає додаткових витрат. Щоб уникнути втрат розумніше відразу звертатися до професіоналів або чітко слідувати порадам досвідчених оптимізаторів.