Комплексне просування сайту :: Seo Kasper

 1. бонус
 2. Чому краще всього вибирати комплексне просування сайту?

Якщо перед своїм проектом ви ставите мету залучити максимальну кількість відвідувачів, яких потім конвертувати в клієнтів, то кращим варіантів буде вибір просування сайту комплексно.

Комплексне просування сайту - це сумарні заходи щодо збільшення видимості проекту. Це дозволяє збільшити вашу присутність в мережі і звернути на себе увагу якомога більшої кількості інтернет-користувачів.

Основні роботи, які проводяться при комплексному просуванні, такі:

 • Пошукове просування (SEO) по обраних ключових словах або по трафіку. Ключові слова підбираються нашими фахівцями таким чином, щоб забезпечити залучення тільки цільових відвідувачів. Якщо ресурс молодий, то починати краще з низько- і середньо частотних запитів, а при досягненні топа переходити до просування високочастотних.
 • контекстна реклама . Запуск реклами в пошукових системах і в Медійній мережі дозволяє отримувати клієнтів відразу, не чекаючи, поки ресурс досягне топових позицій в пошуку.
 • Аналіз юзабіліті і технічного стану сайту та впровадження рекомендованих доробок. Завдяки своєму власному розділу розробки ми можемо займатися доопрацюванням функціоналу та дизайну для багатьох популярних систем управління, наприклад, підключити платіжну систему, зробити форму замовлення або калькулятор вартості тощо.

Додатково також ви можете замовити наступні послуги:

 • Реклама в соціальних мережах. Така реклама підходить не для всіх компаній, тому в загальний пакет комплексної оптимізації не входить. Погодьтеся, важко залучити покупців бетонних заводів через Однокласники. Але якщо ваша тематика може забезпечити конверсію, то ми з радістю допоможемо вам з її проведенням.
 • Поштові розсилки (e-mail маркетинг). Найчастіше розсилки проводяться по базі наявних адрес клієнтів або по базах сервісів розсилок. Ми беремо на себе оформлення дизайну листи і всю роботу по розсилці, відстеження ефективності.
 • Медійна реклама або медійно-контекстний банер. Це реклама на тематичних порталах, головна мета якої підвищення впізнаваності бренду в інтернеті, продаж товарів або послуг. Важливу роль тут відіграє вид графічного банера, дизайн яких також можна замовити.
 • Управління репутацією в інтернеті або SERM. Ця додаткова послуга проводиться, якщо про компанії не вистачає відгуків в інтернеті або є негатив. Ви можете прочитати кейс про те, як ми збільшили кількість відгуків про компанії в 10 разів, перекривши тим самим негатив. Для великих компаній рекомендується підключення спеціального сервісу моніторингу відгуків в інтернеті за додаткову плату.

бонус

Ми повернемо вам суму, яку ви витратите на рекламу в AdWords за 31 день після активації промокодом (але не більше 60,00 USD).

Чому краще всього вибирати комплексне просування сайту?

 1. Завдяки комплексному просуванню перших клієнтів ви отримаєте вже на наступний день, а з ростом видимості в інтернеті їх буде ставати все більше.
 2. Завдяки тому, що робота ведеться в декількох напрямках, ви істотно економите час.
 3. Деякі рекламні компанії не мають власного штату розробників, тому не можуть працювати над вашим сайтом в повній мірі. Тут ви також виграєте за рахунок того, що всі питання можна вирішити в одному місці!
 4. Зі збільшенням позицій зростає і трафік - а це економія на просуванні по трафіку!

Вартість комплексного просування сайту

Ціни на комплексне просування багато в чому залежать від тематики та регіону, тому можуть дуже сильно відрізнятися Ціни на комплексне просування багато в чому залежать від тематики та регіону, тому можуть дуже сильно відрізнятися. Діопазон цін від 500 руб. / Міс. до 1500 руб. / міс.

Ціна буде вище, ніж замовлення однієї послуги, але нижче ніж всіх по черзі окремо. заповніть форму замовлення на сайті або зателефонуйте нам за телефонами:

+375 (17) 2-220-220
+375 (17) 2-220-120

і вже на наступний день ви будете знати, скільки буде коштувати ця послуга для вашої компанії. Всі консультації даються безкоштовно, тому ви втрачаєте всього 1 хвилину часу для заповнення форми!

Чому краще всього вибирати комплексне просування сайту?