Комплексні послуги з seo-просування веб-сайтів, інтернет-магазинів, порталів

  1. Хто шукає той завжди знайде?
  2. Що таке SEO?
  3. Чому саме ми?
  4. Основними факторами нашої роботи по SEO є:

Вам потрібно розкрутити сайт або залучити нових відвідувачів? SEO оптимізація - це саме те що вам потрібно! З розвитком інтернет торгівлі про пошуковому просуванні і його переваги дізнається все більше людей. Щодня кожен з нас користується такими пошуковими системами, як Яндекс, Google, які пропонують посилання у відповідь на запити. SEO-просування - це технологія, що дозволяє вивести ваш сайт на топові позиції в пошуку.
Вам потрібно розкрутити сайт або залучити нових відвідувачів

Хто шукає той завжди знайде?

Багато хто говорить «мій товар досить хороший і покупці самі знайдуть мене», але чи так це? Статистика показує, що існує прямий зв'язок між тим, як наскільки висока позиція сайту в пошуку і як часто на нього заходять користувачі з пошукових систем. Якщо топ 3 сайта незмінно отримують високі результати, то десята рядок пошуку отримує лише 20-50% переходів користувачів. І мова йде тільки про першій сторінці! На другу заглядають тільки 10-20%, і чим далі сторінка тим гірше результат. Подумайте, як часто підшукуючи щось в інтернеті ви переглядаєте 10 сторінок видачі Google? А тепер уявіть, ваш сайт з прекрасними товарами знаходиться на 10 сторінці. Який шанс, що клієнт вибере саме вас, а не конкурентів, яких побачить раніше? Краще не випробовувати терпіння покупця і не піддавати бізнес на невиправданий ризик, а зайнятися SEO-оптимізацією сайту, щоб просунути його на перші позиції.


Краще не випробовувати терпіння покупця і не піддавати бізнес на невиправданий ризик, а зайнятися SEO-оптимізацією сайту, щоб просунути його на перші позиції

Що таке SEO?

SEO (або по-російськи СЕО) походить від англійського Search Engine Optimization, що буквально перекладається як оптимізація під пошукові машини. Пошукові системи працюють відповідно до опредленія алгоритмами, яких налічуються сотні. За ним Яндекс, Google, Bing та інші пошукові системи розставляють сайти в результатах пошуку, вважаючи, що ті чи інші відповідають запитам в більшій чи меншій мірі. З огляду на вплив зазначених чинників сайт можна зробити більш привабливим для пошукових машин, що поліпшить його позиції по певних запитах.

В останні роки особливо важливу роль в просуванні сайтів стали грати поведінкові фактори, а так само зручність сайтів для користувачів. Таким чином системи вимагають щоб потрапляють в топ сайти були найбільш якісними і їх контент відповідав побажанням аудиторії. Такі параметри неможливо накрутити штучно, постійно сидячи на власному сайті та клікаючи на товари. Але володіючи потрібними знаннями в області інтернет-реклами, сайт можна змінити таким чином, що поведінкові фактори почнуть поліпшуватися.


Чому саме ми?

Фахівці SL-System багато років працюють в області просування сайтів в пошукових системах. Ми знаємо як залучити на сайт Вашу цільову аудиторію по її ключовим запитом. Наша компанія не дотримується єдиної схеми для всіх клієнтів, а працює з урахуванням індивідуальних запитів кожного замовника. Завжди відстежуючи зміни в чинниках ранжирування пошукових систем, ми модернізуємо систему просування кожного сайту.

На відміну від безлічі інших компаній, SL-System не займається штучними накрутками трафіку, які лише імітують поведінкові фактори і не використовує методи, які можуть привести до блокування Вашого сайту в пошуку. Наші фахівці, володіючи знаннями в області психології, соцологіі і маркетингу і з урахуванням веб-аналізу, пердлагают схеми побудови та оптимізації сайту і рекламних компаній відповідно до паттернами поведінки ваше цільової аудиторії.


Основними факторами нашої роботи по SEO є:

  • Опрацювання внутрішніх чинників сайту, яка в основному представляє коригування технічної оптимізація, тестування і налаштування «юзабіліті» сайту для зручності ваших клієнтів, оптимізація коду сторінок для пошукових систем, а так само робота з контентом вашого сайту.
  • Контроль стану сайту, що включає автоматизовані перевірки різноманітних параметрів, спостереження за помилками на сайті в реальному часі і роботу по їх виправленню.
  • Використання нестандартних зовнішніх чинників - таких, як робота з соціальними мережами, створення унікального контенту для сайту і підключення інших рекламних каналів для просування ресурсу. Дотримуючись комплексного підходу до реклами, ми пропонуємо поєднувати ці чинники з SEO для досягнення найкращого результату, докладніше можна дізнатися на сторінці комплексних послуг.

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете уточнити додаткові деталі, то зв'язуйтеся з нами через форму зворотного зв'язку, по телефону або через наші аккаунти в месенджерах і соціальних мережах.

Хто шукає той завжди знайде?
Що таке SEO?
Чому саме ми?
Хто шукає той завжди знайде?
Багато хто говорить «мій товар досить хороший і покупці самі знайдуть мене», але чи так це?
Подумайте, як часто підшукуючи щось в інтернеті ви переглядаєте 10 сторінок видачі Google?
Який шанс, що клієнт вибере саме вас, а не конкурентів, яких побачить раніше?
Що таке SEO?
Чому саме ми?