Копірайтинг або як заробити на Адвего

  1. Види робіт на біржі статей Адвего
  2. Скільки можна заробити на Адвего
  3. Конфліктні ситуації між замовниками та виконавцями

Останнім часом стали дуже популярні заробітки в інтернеті, одним з них є заробіток на Адвего - це біржа копірайтингу і рерайтинга, у якої вже є гідні конкуренти на зразок біржі contentmonster і чимось схожою - Воркзілла ру . У мережі існує море подібних статей, що описують питання: як заробити на Адвего (офіційний сайт), але, оскільки, наш сайт не входить в цю тематику, ми спробуємо викласти основні поняття, вартість оплати і види можливих конфліктів між замовником і працівниками. Так як така робота вважається не інакше як фрілансом, радимо почитати про плюси і мінуси фріланса і віддаленої роботи .

Види робіт на біржі статей Адвего

На для такого заробітку існує кілька видів робіт:

Постинг. Це найпростіший вид роботи, вам необхідно всього лише залишати пости в різних соціальних мережах, форумах, які тільки-тільки розкручуються. Тим самим створюється як би живе спілкування. Це початок "кар'єри" як не можна підходить, щоб новічікам. В постах не забувайте дотримуватися унікальності текстів.

Рерайтіг. Другий за складністю вид заробітку на Адвего після постинга. Це чиясь, вже проіндексована пошуковими системами, стаття, переписана уздовж і поперек своїми словами. Головне, щоб ця стаття мала таке ж значення (згадайте про написання викладів в шкільні часи, так ось, це і є рерайт). Якщо вам складно написати статтю під виглядом копірайту, наприклад, ви погано знаєте тему, запропоновану на Адвего, то робота над Рерайтінг статей як не можна до речі!

Якщо вам складно написати статтю під виглядом копірайту, наприклад, ви погано знаєте тему, запропоновану на Адвего, то робота над Рерайтінг статей як не можна до речі

Приклад рерайта статті

Види рерайта:

  • Простий - це, коли слова в статті замінюються синонімами, плюс легке редагування.
  • Складний - замінюються всі слова, переміщаються місцями абзаци.

На біржі Адвего замовники більше цінують складний рерайт. Що стосується унікальності простого і складного рерайт, то в останньому випадку, вона виявляється дуже високою, таку статтю навіть можна назвати копірайтом.

Копірайтинг. Це ваша особиста стаття, написана зі свого життєвого досвіду, своїх спостережень. Написати таку статтю буде складніше рерайта, зате унікальність виходить близько 99%. Навіть якщо у вас немає своїх спостережень в обраній вами темі копірайту на Адвего, ви завжди можете скористатися запасними варіантами. Наприклад, включити який-небудь відео ролик на YouTube і передруковувати коментатора слово в слово, унікальність так само буде високою за умови, що це відео ще не передруковували. Заробіток на копірайтингу дає найбільший прибуток.

СЕО-Копірайтинг. Це все той же копірайт, тільки вже заточений під пошукові системи. Тобто по всій статті рівномірно розставляються ключові слова так, щоб стаття від них не набувала вид безглуздих пропозицій. Щільність ключових слів повинна бути в районі 1 - 4%.

Переклад. Переклад статті з інших мов, досить простий спосіб написання унікальної статті на Адвего, якщо звичайно ви володієте хоча б мінімальними знаннями певної мови. На допомогу вам можуть стати в нагоді онлайн-перекладачі, хоча якість перекладу у них сильно страждає, часом навіть неможливо розібрати сенс перекладеного тексту.

Не допускайте такої якості рерайта)))

Скільки можна заробити на Адвего

Заробити на Адвего новачкам не так-то просто, як здається на перший погляд. Вся справа в тому, що на цій біржі низький заробіток, хоча він залежить від вашого рейтингу і популярності, чим він вищий, тим дорожче ви зможете продати свою роботу.

Оплата за постинг дуже низька, 9-70 центів. За 1000 символів рерайта, ви отримаєте не більше 2-4 долара, за копірайт ви можете забрати декілька більше - в середньому 8 доларів за 1000 символів. І якщо наполегливо працювати, скажімо, годин по 5-6 в день, то в місяць можна заробити близько 300-1500 доларів, а може і більше. На пару місяців бюджетної зимівлі в Таїланді цілком вистачить.

Конфліктні ситуації між замовниками та виконавцями

На Адвего періодично трапляються конфлікти між замовниками та працівниками з приводу унікальності статті. Наприклад, написали ви унікальну статтю, Plagiatus показав унікальність близько 95%. А коли замовник розпочав її приймати, програма показала у неї унікальність близько 80%. Тим самим статтю він може не прийняти, а час, витрачений на неї, піде даремно. Причинами можуть бути:

  • Різні настройки програми Plagiatus з пошуку копій тексту, у замовника умови пошуку можуть бути більш суворими, ніж у вас. Здійснюйте прогін статті в програмі мінімум 2-3 рази, цим ви досягнете більш точного результату.
  • Можливо, поки ви чекали, коли замовник на Адвего прийме статтю, за цей час десь в просторах інтернету були написані схожі пропозиції. На жаль, випадковості часом бувають суворі.
  • Можливо, замовник відмовився від вашої роботи в останню хвилину або йому не сподобалася ваша стаття.