Копірайтинг англійською: скільки можна заробити?

Ні для кого не секрет, що за кордоном рівень заробітку часто в кілька разів вище, ніж в Росії. Це стосується і різних сфер фрілансу, в тому числі копірайтингу. Саме тому багато копірайтери замислюються про те, щоб почати працювати на зарубіжних біржах статей. Безсумнівно, для такої праці буде потрібно відмінне знання розмовної мови і граматики, але оплата роботи компенсує її складність.

Для вітчизняних бірж статей діє оплата за кількість знаків, Для вітчизняних бірж статей діє оплата за кількість знаків,   середня ціна при цьому близько 50 рублів за 1000 знаків, тобто за стандартну статтю в 2500-3000 знаків автор отримає близько 150 рублів, або трохи менше 3 доларів середня ціна при цьому близько 50 рублів за 1000 знаків, тобто за стандартну статтю в 2500-3000 знаків автор отримає близько 150 рублів, або трохи менше 3 доларів. За такий же обсяг на найбільшій англомовної біржі контенту Constant Sale оплата складе мінімум 10 доларів, причому це дійсно мінімум, якісну статтю за такі гроші у вас відірвуть з руками. Таким чином, навіть в найгіршому випадку оплата буде вище в 3 рази.

Але не варто думати, що все так просто, так як потрібно пам'ятати, що ви будете конкурувати з носіями мови, які кожен день використовують його в повсякденному житті. Вони можуть більш грамотно і зрозуміло викладати текст англійською, будуть використовувати ідіоми і фрази, які будуть робити статтю більш живий і легкої для читання. Вам потрібно дійсно добре знати мову, щоб як мінімум писати якісний текст без помилок. Для більш серйозної конкуренції потрібно володіти особливими навичками не тільки в англійській, а й саме в написанні текстів на ньому, так як вміння писати гарні тексти має мало спільного з хорошим знанням граматики або вільною розмовною навиком. Добре подумайте над своїм знанням мови перед тим, як прийняти рішення. Вам буде досить важко, якщо ваш загальний рівень знання нижче Upper-Intermediate.

Наступним важливим моментом є різниця заробітку для досвідчених копірайтерів. Для фахівців, що мають хороший рейтинг на звичній їм біржі, діє більш дорогий тариф на кількість знаків, тому часто їх заробіток складає 150-180 рублів за тисячу знаків. При такому розкладі немає сенсу отримувати ті ж гроші за більш важку роботу. Хороший рейтинг копірайтера важливий на будь-якій біржі, неважливо, вітчизняна вона чи зарубіжна. Але на заробіток рейтингу піде багато часу. До того ж, потрібно бути впевненим, що ви зможете виділитися на тлі англомовних фахівців. Але в разі успіху ви будете заробляти по 10-15 доларів за 1000 знаків.

Таким чином, варто серйозно обміркувати, чи зможете ви успішно заробляти на написанні текстів англійською, чи буде це більш прибутково в порівнянні з копірайтінгом російською. Пам'ятайте, що на англійському писати важче, а, значить, довше і трудомісткий. Найкраще перехід на англомовні тексти підійде для новачків, так як оплата для них в будь-якому випадку буде вище, а ось досвідчені фахівці з-за такого переходу на деякий час втратять частину доходу. Але якщо ви впевнені в своїх силах, то пробуйте і домагайтеся успіху.

Оцініть статтю, ми адже намагалися