Копірайтинг, SEO-копірайтинг

Копірайтинг - це написання текстів рекламного або презентаційного характеру Копірайтинг - це написання текстів рекламного або презентаційного характеру. Мета копірайтингу: створення рекламних текстів, що забезпечують інтерес цільової аудиторії до просувається бізнесу, товару, ідеї або людині. Поява копірайтингу пов'язано з широким появою періодичної преси, коли з'явилася потреба в написання статей, що носять мета - переконання читача в певній думки. Це були рекламні тексти, слогани, заголовки і підзаголовки статей, які могли бути, як просто рекламою товару, так і, наприклад, просуванням певних ідеологій і політичних партій. З появою радіо та телебачення копірайтинг став використовуватися більш широко і масштабно, і включив в себе написання сценаріїв для реклами на радіо і телебаченні.

В Україні копірайтинг був затребуваний завжди, навіть за радянських часів. Причому тексти, придумані копирайтерами тієї епохи, були і залишаються вельми популярними. Багато з них давно перетворилися на крилаті вирази. Усім знайомі такі яскраві соціальні слогани, як: «Курити - здоров'ю шкодити», «Базіка - знахідка для шпигуна» або «Будувати міцно - здавати достроково». Рекламна думка теж не відставала, про що свідчать такі творіння радянських копірайтерів, як: «Трехгорная пиво вижене геть ханжу і самогон», «Кращих сосок не було і немає. Готовий смоктати до старих років »або всім відома реклама Ощадбанку:« Зберігайте гроші в ощадній касі ».

З масових застосуванням людством, такого універсального інформаційного та комунікаційного засобу, як Інтернет, роль копірайтингу лише зросла. Це пов'язано з тим, що на даний момент, будь-яка компанія або ж приватна особа, можуть просувати свої товари та ідеї за допомогою глобальної мережі, що призвело до досить велику конкуренцію, одним з основних методів боротьби в якій, є якісний унікальний контент для сайту.

У зв'язку з цим, і пов'язано появи такого поняття, як SEO копірайтинг . SEО - Search engine optimization, що перекладається, як оптимізація під пошукові системи. SEO копірайтінг - це написання текстів таким чином, щоб вони не тільки привертали до себе увагу їх читачів, а й були сприйняті пошуковими системами, як найбільш адекватні певними ключовими словами, які найбільш часто використовуються користувачами пошукових систем при пошуку інформації з даної тематики. А це, в свою чергу, дозволяє домогтися кращих позицій в пошукових результатах, що призведе до збільшення кількості цільових відвідувачів на сайт, і, отже, підвищить ефективність корпоративного сайту , інтернет магазину , інтернет порталу . Тому, на даний момент, копірайтинг є не просто написанням текстів на замовлення, а потужним інструментом формування, як купівельного попиту і громадської думки, без якого неможливе успішне існування жодного успішного бізнесу.

SEO-копірайтинг - це певна техніка створення і редагування текстів для web-сайтів таким чином, щоб, по-перше, користувач міг легко прочитати і зрозуміти текст, і по-друге, щоб при цьому текст містив необхідні для пошукового просування ключові слова в потрібних місцях і необхідних пропорціях. Основним завданням SEO копірайтингу є підвищення рейтингу сайту в результатах видачі пошукових машин при здійсненні пошуку по цільових ключових запитах.

Якщо розглядати SEO з точки зору релевантності документа певного запиту в пошуковій системі, то SEO-копірайтинг - це управління внутрішніми (текст, елементи форматування тексту, службові теги) динамічними (залежними від запиту) факторами, що впливають на релевантність. Таким чином, SEO-копірайтинг займає певне місце в етапах проведення комплексної оптимізації.

Потрібно також відзначити, що SEO-копірайтинг - це не тільки маніпулювання ключовими словами і тегами. У текст сайту або статтю необхідно вкраплять посилання на потрібні сторінки. Адже стаття може бути опублікована і на зовнішніх ресурсах, в цьому випадку через копірайтинг ми будемо сприяти посилальному ранжирування.