Краща програма для розкрутки Вконтакте

 1. Головне вікно програми для розкрутки Вконтакте Quick Sender
 2. помічник
 3. Парсер (або пошуковик)
 4. Розсилка
 5. інвайтер
 6. Лайкер
 7. Менеджер
 8. замість висновку

Доброго часу доби, шановні читачі. Сьогодні моя тема - найкраща програма для розкрутки Вконтакте - Quick Sender.

Важливість використання в просуванні своїх товарів і послуг в соціальних мережах розуміють багато, але ось як цим займатися, розуміють не всі, і це стає великою проблемою. Мережа Вконтакте, до речі, вважається найперспективнішою в плані саме ділової активності.

Раніше я вже писав про одну з програм для розкрутки груп, яка називається втопили. Було це давно, і з тих пір я не цікавився долею цієї програми. А ось буквально днями мені попалася інша, яка називається Quick Sender. Так ось - різниця по функціоналу у них, як у неба і землі. Якщо програму втопить можна порівняти зі звичайним автомобілем, то Quick Sender - це не менше, ніж високотехнологічний болід Формули-1. Познайомившись з її можливостями, ви з цим погодитеся.

Програма Quick Sender має безкоштовну версію з дещо обмеженими функціями, і платну, де всі інструменти працюють без обмежень. Завантажити безкоштовну версію або купити платну можна на офіційному сайті. Вартість такого потужного інструменту, до речі, досить помірна.

Мені дали ліцензію, щоб я сам познайомився з усіма можливостями програми і чесно розповів про це на блозі, ніж я і користуюся. До речі, програма виявилася реально крутий, швидкої, зручної, і мені сподобалася. Про функціонал повної версії далі.

Головне вікно програми для розкрутки Вконтакте Quick Sender

Про процес установки розповідати не варто, все зазвичай - скачав, запустив, програма встановилася. Для активації ліцензії потрібно запустити окремий активатор, який згенерує спеціальний номер ліцензії, який треба відправити розробнику, і він його додасть в базу. Для безкоштовної версії це робити не треба.

Отже, запускаємо програму і насамперед бачимо віконце, куди треба вписати логін і пароль для входу в аккаунт Вконтакте.

Отже, запускаємо програму і насамперед бачимо віконце, куди треба вписати логін і пароль для входу в аккаунт Вконтакте

Звичайно, для уникнення блокування облікового запису через надмірну активність (такий шанс завжди є), краще заздалегідь зареєструвати інший обліковий запис, а своїм справжнім не користуватися. Після входу з'являється головне вікно Quick Sender:

Після входу з'являється головне вікно Quick Sender:

У лівій частині згруповані основні функціональні можливості програми, які вибираються в міру необхідності. У кожному розділі досить багатий функціонал, про який можна написати окрему статтю. Пробіжуся коротко.

помічник

У цьому розділі зібрані функції, що полегшують рутинну роботу в своєму акаунті, не заходячи безпосередньо на сайт. Виглядає це так:

Тут можна встановити новий статус, видалити відразу багато повідомлень або фотографій, вийти з груп, видалити друзів, записи на стіні. Звичайно, все це можна зробити і безпосередньо на сайті, але програма дуже полегшує справу, якщо, наприклад, у вас накопичилися тисячі друзів або стіна забита сотнями «лівих» записів.

Вибираємо потрібну дію, натискаємо кнопку «Почати», і все відбувається дуже швидко. На вкладці «Журнал подій» можна побачити повний звіт, що програма зробила або чого не змогла зробити.

Парсер (або пошуковик)

Мабуть, це найцікавіша частина програми для розкрутки ВКонтакте, де можна зібрати інформацію з цієї соцмережі по самих різних параметрах. Тут для цього багато різних вкладок.

Перша вкладка - «Парсер груп». Тут можна ввести ключові слова або посилання на групи і зібрати список всіх подібних. Наприклад, вводжу слово «фріланс» і через кілька секунд у мене є список груп, присвячених фрілансу (тут всього 49, тому що я не став чекати закінчення процесу і швидко його зупинив - для прикладу досить).

Внизу можна налаштувати додаткові параметри пошуку - за кількістю учасників, перевіряти чи на наявність відкритої стіни або коментарів, шукати серед всіх груп або тільки своїх.

Результати пошуку для подальшого використання в інших розділах Quick Sender можна забрати на вкладці «Результат», а детально подивитися на вкладці «Інформація», там же впорядкувати за різними колонок.

Результати пошуку для подальшого використання в інших розділах Quick Sender можна забрати на вкладці «Результат», а детально подивитися на вкладці «Інформація», там же впорядкувати за різними колонок

Далі до отриманого списком можна працювати далі. Наприклад, перейти на вкладку «Парсер користувачів» і зібрати в отриманих групах список користувачів. Для прикладу візьму кілька груп і отримую такий список.

Для прикладу візьму кілька груп і отримую такий список

Всього за кілька секунд програма збирає список усіх користувачів із зазначених груп, які підходять під критерії, зазначені справа. Я тут також зупинив процес через пару секунд, але Quick Sender встиг зібрати 169 користувачів - докладний список імен і прізвищ можна побачити на вкладці «Інформація», а для подальшої роботи його можна скопіювати на вкладці «Результат».

Інші вкладки розділу «Парсер»:

 • парсер друзів
 • парсер відео
 • парсер обговорень
 • Парсер по записах
 • парсер повідомлень
 • Парсер користувачів з коментарів

Всі ці парсери збирають список людей в різних частинах мережі Вконтакте. Описати їх все в одній статті неможливо, тому в кінці раджу подивитися ознайомлювальне відео.

Розсилка

Ця група інструментів дозволяє зробити розсилку повідомлень за списком, зібраному будь-яким з парсеров. Тут також є кілька вкладок для різних цілей.

 • Розсилка по групах - за списком з парсеру груп можна швидко розіслати якесь повідомлення на їх стіни, в їх коментарі, обговорення, або новини.
 • Розсилка по друзях зі свого аккаунта - також в повідомлення, на стіну або в коментарі.
 • Розсилка по користувачах - тут повідомлення відправляються за списком людей, взятому з якогось парсеру, також на вибір, в повідомлення, на стіну і т.п.
 • Розсилка по відео - можна розіслати коментарі до відео, зібраним парсером відео.

Все це дозволяє не тільки розсилати свою рекламу (спамити - недобре!), А й просто привертати до себе увагу, створюючи видимість участі в обговоренні конкретних тем із зацікавленими в цьому людьми (ми самі попередньо відбирали їх з потрібних місць!). До розсилці можна прикріплювати картинки або, наприклад, відео.

В результаті люди будуть переходити на вашу сторінку або групу, і деякі будуть ставати вашими передплатниками, притому більш культурними та цілком собі зацікавленими.

інвайтер

Тут зібрані інструменти, що дозволяють запрошувати людей:

 • До групи.
 • На захід.
 • Додаватися в друзі.

Додаватися в друзі

Також тут є деякі настройки. Наприклад, для запрошення в групу можна вибрати конкретну країну, стать, навіть місто. Зручно, що при бажанні відправляти запрошення можна тільки тим, хто в мережі - це оперативніше.

Це особливо зручно продавцями чого-небудь - можна зібрати в свою групу жителів свого міста, тобто всіх потенційних клієнтів. Але ж можна ще й вибрати їх заздалегідь парсером з груп за інтересами!

Лайкер

Цей розділ потрібен для активної розкрутки Вконтакте своєї сторінки або групи шляхом поширення своїх матеріалів всіма відомими лайками і репоста. У розкрутці сторінки є особливість - все це відбувається в обмін. Тобто програма повністю імітує роботу справжнього користувача, і сама теж вступає в різні групи, ставить лайки, робить репости чужих записів ... У підсумку вона заробляє бали, які потім витрачає на репости і лайки до ваших матеріалів, а також запрошення в групу. Все це відбувається автоматично.

Особливо зупинятися на цьому розділі не буду, тут все досить зрозуміло. Головне - пам'ятати, що лайки і репости чужих записів - це теж інструмент залучення уваги до себе, і робити це корисно.

Менеджер

Це допоміжний розділ, де зібрані інструменти, що полегшують роботу. Наприклад, тут є такі корисні вкладки, як «Перевірка груп за списком» і «Перевірка користувачів за списком», де можна список з парсеру як-небудь ще обробити.

Наприклад, якщо взяти з парсеру список груп, то можна відсортувати з них тільки ті, в яких стіна відкрита. Зі списку користувачів можна, наприклад, відсортувати їх по країні. У підсумку виходить менший список, але більш корисний.

замість висновку

Ознайомившись з основними функціями Quick Sender, роблю висновок, що це найкраща програма для розкрутки Вконтакте. Насправді можливостей у неї набагато більше, ніж я згадав в цій статті, їх просто не описати в невеликому обсязі.

Приємно здивувала швидкість роботи програми - все робиться буквально на льоту. Так що зібрати для себе списки груп, користувачів, розіслати розсилку або запросити людей до групи - справа буквально декількох хвилин.

На Youtube є уроки від розробників по використанню всіх функцій в кожному розділі. Вивчивши їх, можна отримати реально відмінні результати. А для швидкого ознайомлення з програмою на рівні початківця користувача раджу подивитися відео нижче.