Кращі альтернативи до плагінів Yoast SEO WordPress

 1. Все в одному SEO Pack
 2. Інші особливості все в одному SEO Pack Включити ... \ t
 3. SEOPрессор
 4. Інші особливості SEOPressor включають ...
 5. SEO Ultimate Plus
 6. Інші особливості SEO Ultimate Plus включають ...
 7. SEO за допомогою Squirrly
 8. Особливості преміум Squirrly включають…
 9. Заключні думки

Хоча, безумовно, найбільш відомий і завантажений SEO плагін, Yoast SEO не є єдиним рішенням для WordPress SEO

Хоча, безумовно, найбільш відомий і завантажений SEO плагін, Yoast SEO не є єдиним рішенням для WordPress SEO. Є насправді численні інші альтернативи плагіну Yoast SEO, які можна використовувати на своєму сайті WordPress. Давайте дізнаємося про деякі з кращих…

У цій статті ми глибоко розглянемо різноманітні SEO плагіни, які допоможуть оптимізувати вміст для пошукових систем. Ми розглянемо функції та функціональні можливості, які пропонує кожен плагін, що дозволяє вибрати плагін, який найкраще підходить для вашого веб-сайту WordPress.

Все в одному SEO Pack

Все в одному SEO Pack

Все в одному SEO Pack є одним з багатьох альтернатив для плагіна Yoast SEO і він був створений для оптимізації вашого сайту WordPress для пошукових систем. Легко налаштувати і використовувати, працюючи прямо з коробки. Це робить його ідеальним плагін для початківців і тих, хто працює під жорсткі обмеження часу. Для просунутих користувачів, все в одному SEO пропонує широкий спектр додаткових функцій і API для розробників.

Для щоденного використання цей плагін дуже простий. Як Yoast SEO, все в одному SEO Pack заохочує користувачів додавати назву SEO, ключові слова і опис для кожної публікації або сторінки. Ви також можете заповнити соціальні налаштування, тому, якщо ви поділитеся в соціальних мережах, ваш вміст відобразить відповідні деталі. Завжди заповнюючи ці дані, перш ніж опублікувати сторінку чи публікацію, ваш вміст буде в кращому положенні, щоб добре оцінюватися в Google та інших пошукових системах.

Цей потужний плагін також має багато автоматичних функцій, які спрямовані на оптимізацію кожної сторінки та тип користувальницького повідомлення вашого веб-сайту WordPress. Заголовки автоматично оптимізуються для пошукових систем, а теги META генеруються автоматично, і Google автоматично отримує сповіщення про будь-які зміни на вашому сайті.

Інші особливості все в одному SEO Pack Включити ... \ t

 • Підтримка XML-мап сайту
 • Підтримка Google Analytics
 • Підтримка Google AMP (прискорені мобільні сторінки)
 • Вбудований API
 • Інтеграція SEO для сайтів електронної комерції (включаючи WooCommerce)

Вражає всебічне рішення, все в одному SEO Pack доступний безкоштовно з репозиторію WordPress.

Все в одному SEO Pack також пропонує Pro версія . Це включає в себе найновіші функції та вдосконалені інструменти, а також додаткову підтримку WooCommerce, модуль SEO відео та SEO для категорій, тегів і спеціальних таксономій. Доступний для всього за $ 97, якщо ви в даний час використовуєте безкоштовний плагін і шукаєте для оновлення функціональності, то Pro версія є ідеальним кроком.

SEOPрессор

SEOPрессор

SEOPрессор це добре округлений інструмент, що охоплює всі ключові області ваших потреб SEO. Цей плагін містить безліч функцій налаштування та оптимізації, які призначені для керування та покращення SEO вашого сайту. Отримати уявлення про SEO вашого сайту, гарантуючи, що ви ніколи не пропустите можливість оптимізувати свій сайт.

SEOPressor аналізує дані з вашого сайту і дає пропозиції щодо поліпшення будь-яких аспектів, які повинні бути, але ще не оптимізовані. Додайте ключові слова, виправляйте непрацюючі посилання та, як правило, дізнайтеся, як покращити свій веб-сайт за допомогою завдань, які можна виконати. Це допоможе поліпшити роботу користувачів, час на сторінці та, нарешті, рейтинг вашого сайту.

Аналіз на сторінці допомагає емулювати спосіб розміщення веб-сайту Google. Оптимізуйте для декількох ключових слів, зручності читання та інших. Це допоможе підвищити ймовірність отримання вашого вмісту та виявлення його рейтингу пошуковими системами.

Інші особливості SEOPressor включають ...

 • Прогресивний аналіз ключових слів LSI
 • Генератор Sitemap XML
 • Canonical Link
 • Контроль за сканером (керування пошуком сканерів пошукових систем)
 • Місцевий SEO (максимізація експозиції для локальних пошуків)

SEOPressor буде тримати ваш сайт постійно оновлюється для SEO. Від простого $ 9 на місяць , це рішення, яке варто серйозно розглянути.

SEO Ultimate Plus

SEO Ultimate Plus

SEO Ultimate Plus - це ще одна з преміальних альтернатив плагіну Yoast SEO, що дозволить вам додати відкриті графіки, схеми, багаті фрагменти та багато іншого на ваш сайт WordPress. Додайте структуровану розмітку швидко і легко без кодування, допомагаючи ранжувати вміст у пошукових системах.

SEO Ultimate Plus надзвичайно простий у використанні, оптимізуючи процес SEO і дозволяючи вам керувати всіма аспектами плагіна з однієї центральної панелі. Повідомлення та сторінки можуть бути оптимізовані на сторінці, де докладні параметри дозволяють підвищити вміст. Зображення також можуть бути швидко оптимізовані масово теж, з SEO Ultimate 'Alt Attribute' масовий редактор.

Особливістю SEO Ultimate Plus, особливо варто згадати, є підтримка, надана цим плагіном. Преміальна підтримка "один на один" дозволить вам швидко діагностувати та усунути проблеми, як тільки вони виникнуть. Докладні навчальні відеоролики та документація також надаються, що допоможе вам отримати максимальну віддачу від цього потужного плагіна.

Інші особливості SEO Ultimate Plus включають ...

 • 404 Монітор
 • Мапи сайтів HTML і XML
 • Код Inserter + (додавання сценаріїв до будь-яких повідомлень, сторінок або типів повідомлень)
 • Редактор тегів мета роботів
 • Глобальний канонічний менеджмент

SEO Ultimate Plus доступний для придбання від $ 49 , відмінна ціна для плагіна, що упаковує стільки функцій і функцій.

SEO за допомогою Squirrly

SEO за допомогою Squirrly

Squirrly - це безкоштовно і преміум альтернатива плагіну Yoast SEO. Він може похвалитися, що він допоможе вам написати вміст, який є SEO дружнім, а також зручним для людини. Це призведе до позитивного акорду з будь-яким письменником, якому довелося витрачати час на їхне написання, щоб упевнитися, що вони отримають зелене світло на оцінках читабельності Yoast.

Цей візуальний додаток відмінно підходить для початківців, або тих, хто має менші блоги або бізнес-сайти, оскільки пропонує пропозиції та поради щодо покращення вмісту для SEO. Оптимізуйте свою роботу в режимі реального часу під час редагування за допомогою системи зеленого світла Squirrly. Знайдіть ключові слова, які ваша аудиторія активно шукає. І одержуйте щотижневий звіт про аналітику вашого сайту WordPress та про ефективність SEO, щоб побачити, що працює і що ще потрібно покращити.

Особливості преміум Squirrly включають…

 • Налаштування SEO залишаються (Squirrly не перекриватиме налаштування SEO від попередніх плагінів)
 • Аналітика для кожної статті
 • Авторські права безкоштовні зображення включені
 • Пропозиції заголовок
 • Повідомлення електронною поштою

Білочка Про план починається від $ 19 на місяць. Це спрямоване на великі сайти, які шукають більш просунуті можливості SEO. Якщо ви плануєте придбати цей плагін, ви можете спочатку випробувати версію Lite, щоб переконатися, що вона відповідає вашим потребам, а потім оновіть, коли ви будете готові.

Заключні думки

Як ви можете бачити, є деякі великі багатофункціональні SEO плагіни, які є хорошими альтернативами плагіну Yoast SEO. Так що якщо ви шукаєте щось інше для Yoast SEO, ви не будете розчаровані альтернативами.

Який плагін SEO, на вашу думку, буде найкращим чином підходити для вашого веб-сайту WordPress? Будь ласка, поділіться своїми думками в коментарях нижче ...

ПОВ'ЯЗАНІ

Який плагін SEO, на вашу думку, буде найкращим чином підходити для вашого веб-сайту WordPress?