Кращі безкоштовні програми для iPad

 1. зміст
 2. Соціальні мережі
 3. 2. Twitter
 4. 3. LinkedIn
 5. месенджери
 6. 2. IM +
 7. 3. Google Hangouts
 8. Навчальні програми
 9. 2. Khan Academy
 10. 3. Duolingo
 11. розважальні програми
 12. 2.IMDB
 13. 3. TED
 14. фінанси
 15. 2. Mint
 16. ігри
 17. 2. Fallout Shelter
 18. 3. Fire Emblem Heroes
 19. Здоров'я та фітнес
 20. 2. Medscape
 21. 3. MyFitnessPal
 22. музика
 23. 2. TuneIn Radio
 24. додатки для
 25. 2. Google Earth
 26. Новини
 27. 2. AP News
 28. фото
 29. 2. VSCO
 30. Спорт
 31. 2. theScore
 32. Подорожі
 33. 2. TripIt
 34. 3. Google Translate

App Store містить величезну кількість найрізноманітніших додатків, тому на пошуки справді вартісних і корисних ігор і програм іноді йдуть годинник і навіть дні.

У цій статті ми розповімо вам про найкращих безкоштовні додатки для iPad, що належать до різних категорій, які дозволять вам значно розширити функціональність вашого «яблучного» планшета.

зміст

 1. Соціальні мережі
 2. месенджери
 3. Навчальні програми
 4. розважальні програми
 5. фінанси
 6. ігри
 7. Здоров'я та фітнес
 8. музика
 9. додатки для
 10. Новини
 11. фото
 12. Спорт
 13. Подорожі

Соціальні мережі

1. Facebook

Facebook є найпопулярнішою соціальною мережею на планеті, тому мобільний додаток цієї соцмережі також є найпопулярнішим в App Store Facebook є найпопулярнішою соціальною мережею на планеті, тому мобільний додаток цієї соцмережі також є найпопулярнішим в App Store. Безкоштовний додаток Facebook дозволяє оновити свій статус, переглянути фотографії та поділитися своїм місцем розташування. Ви також можете слідкувати за новинами, повідомленнями, подіями, сторінками, чатами, завантажувати свої фото та відео і багато, багато іншого.

завантажити додаток Facebook з AppStore:

2. Twitter

Безкоштовне офіційний додаток Twitter для iPad - це найкращий спосіб почати пошук цікавлять вас знаменитостей і цікавих інтернет-персонажів Безкоштовне офіційний додаток Twitter для iPad - це найкращий спосіб почати пошук цікавлять вас знаменитостей і цікавих інтернет-персонажів. Отримайте список щоденних трендів, і дізнавайтеся, про що говорить весь світ!

завантажити додаток Twitter з AppStore:

3. LinkedIn

LinkedIn - це соціальна мережа для пошуку і встановлення ділових контактів LinkedIn - це соціальна мережа для пошуку і встановлення ділових контактів. За допомогою програми LinkedIn для iPad ви зможете отримати доступ до вашого профілю, в якій точці земної кулі ви б не знаходилися. Ви можете слідкувати за останніми новинами, своїми групами і ділитися контентом.

завантажити додаток LinkedIn з AppStore:

завантажити додаток  LinkedIn  з AppStore:

месенджери

1. Skype

Безкоштовний додаток Skype для iPad дозволяє здійснювати безкоштовні звукові і відеодзвінки і обмінюватися текстовими повідомленнями Безкоштовний додаток Skype для iPad дозволяє здійснювати безкоштовні звукові і відеодзвінки і обмінюватися текстовими повідомленнями. Завдяки тому, що додаток є мультиплатформенним, ви можете обмінюватися повідомленнями і дзвінками з мільйонами користувачів пристроїв під управлінням операційних систем Android, Windows і так далі. Ви також можете внести на рахунок Skype грошові кошти і дзвонити на мобільні телефонні номери по всьому світу за дійсно низькими цінами.

завантажити додаток Skype з AppStore:

2. IM +

Завдяки додатку IM + ви можете отримати безкоштовний доступ до Facebook, Google Talk, WLM, AIM, ICQ і т Завдяки додатку IM + ви можете отримати безкоштовний доступ до Facebook, Google Talk, WLM, AIM, ICQ і т.д. прямо на вашому iPad. Додаток також включає безкоштовну послугу Beep для мобільних пристроїв і працює як безкоштовна альтернатива SMS. В IM + ви також знайдете можливість створювати групові чати, переглядати історію повідомлень, і багато іншого.

завантажити додаток IM + з AppStore:

3. Google Hangouts

Google Hangouts є альтернативою Skype, і дозволяє створювати відеоконференції Google Hangouts є альтернативою Skype, і дозволяє створювати відеоконференції. Увімкніть веб-камеру і говорите лицем до лиця з будь-яким користувачем, у якого є обліковий запис Google. Ви можете брати участь у відеоконференціях відразу з 25 людьми, що робить це додаток ідеальним для ділових зустрічей.

завантажити додаток Google Hangouts з AppStore:

завантажити додаток  Google Hangouts  з AppStore:

Навчальні програми

1. iTunes U

Безкоштовний додаток iTunes U для iPad надасть вам доступ до різних курсів з університетів і шкіл Безкоштовний додаток iTunes U для iPad надасть вам доступ до різних курсів з університетів і шкіл. Ці курси повністю безкоштовні і включають в себе перевірочні завдання. Серед навчальних матеріалів додатки iTunes U можна виділити аудіо, відео, книги і презентації. Додаток включає більше 500 000 безкоштовних лекцій, відеороликів, книг та інших матеріалів по тисячам предметів, починаючи від Алгебри до зоології.

завантажити додаток iTunes U з AppStore:

2. Khan Academy

Khan Academy - є одним з найкращих продуктів для навчання в інтернеті Khan Academy - є одним з найкращих продуктів для навчання в інтернеті. Завантаживши додаток Khan Academy для iPad ви отримаєте доступ до більш ніж 2700 відео на найрізноманітніші теми, починаючи від гуманітарних наук і закінчуючи історією. Ви зможете завантажувати відео, щоб мати дивитися їх, навіть коли у вас немає доступу в інтернет.

завантажити додаток Khan Academy з AppStore:

3. Duolingo

Додаток Duolingo дозволяє освоїти нову мову неймовірно цікавим способом Додаток Duolingo дозволяє освоїти нову мову неймовірно цікавим способом. Для того, щоб навчити вас говорити іншою мовою, додаток використовує невеликі ігрові дії. Таким чином, граючи, ви можете вивчити французьку, німецьку, голландський, і багато інших мов.

Додаток Duolingo завоювало безліч нагород. Воно буде мотивувати вас продовжувати навчання, нагороджуючи бонусами в разі, якщо ви не припиняєте навчання протягом декількох днів.

завантажити додаток Duolingo з AppStore:

розважальні програми

1. YouTube

Скачайте додаток YouTube, і весь світ буде знаходитися у вас під рукою Скачайте додаток YouTube, і весь світ буде знаходитися у вас під рукою. Прив'язавши додаток до свого облікового запису YouTube, ви зможете переглядати всі канали, на які ви підписані. Завдяки вбудованій підтримці повідомлень, ви ніколи не пропустите нове відео від людей, на яких ви підписані. Додаток YouTube - це ідеальний спосіб завжди бути в курсі останніх технічних і розважальних новин, а також стежити за новими відеокліпами і т.д.

завантажити додаток YouTube з AppStore:

2.IMDB

Безкоштовний додаток IMDB для iPad дозволить вам завжди бути в курсі останніх шоу, фільмів і телевізійних передач, а також переглядати короткі трейлери Безкоштовний додаток IMDB для iPad дозволить вам завжди бути в курсі останніх шоу, фільмів і телевізійних передач, а також переглядати короткі трейлери.

завантажити додаток IMDB з AppStore:

3. TED

Безкоштовний додаток TED для iPad розмиває кордони між навчанням і розвагами, і дозволяє переглядати цікаві виступи з фахівцями в області технологій, розваг і дизайну Безкоштовний додаток TED для iPad розмиває кордони між навчанням і розвагами, і дозволяє переглядати цікаві виступи з фахівцями в області технологій, розваг і дизайну. За допомогою програми TED ви можете переглядати повний каталог виступів і додавати їх в закладки, а також ділитися окремими бесідами і плейлистами з друзями.

завантажити додаток TED з AppStore:

завантажити додаток  TED  з AppStore:

фінанси

1. Bloomberg

Додаток Bloomberg є відмінним способом для трейдерів та інвесторів взаємодіяти зі своїми акціями і завжди залишатися в курсі фінансових новин Додаток Bloomberg є відмінним способом для трейдерів та інвесторів взаємодіяти зі своїми акціями і завжди залишатися в курсі фінансових новин.

завантажити додаток Bloomberg з AppStore:

2. Mint

Безкоштовний додаток Mint для iPad дозволяє відстежувати свої фінанси і управляти ними Безкоштовний додаток Mint для iPad дозволяє відстежувати свої фінанси і управляти ними. Ви можете підключити карту свого банку, і інші фінансові рахунки і бути в упевненості, що вони знаходяться в безпеці, де б ви не знаходилися. Додаток синхронізується з сайтом Mint.com, тому ви завжди будете в курсі подій.

завантажити додаток Mint з AppStore:

завантажити додаток  Mint  з AppStore:

ігри

1. Crossy Road

Crossy Road - це відмінна казуальна класична гра, схожа на Frogger, в яку ви можете пограти завжди, коли вам потрібно вбити час Crossy Road - це відмінна казуальна класична гра, схожа на Frogger, в яку ви можете пограти завжди, коли вам потрібно вбити час.

Вам потрібно перевести курку через дорогу, але, як ми знаємо, дорога - це небезпечне місце. Уникайте автомобілів і переходите на інший бік, і, можливо, вам пощастить ...

Скачати гру Crossy Road з AppStore:

2. Fallout Shelter

Fallout Shelter - це своєрідна суміш SimTower і XCOM: Enemy Unknown, де гравець бере на себе роль глави одного з Притулків, і облаштовує його як йому заманеться, піклуючись про моральний стан своїх підлеглих, а також захищаючи їх від усіляких загроз Fallout Shelter - це своєрідна суміш SimTower і XCOM: Enemy Unknown, де гравець бере на себе роль глави одного з Притулків, і облаштовує його як йому заманеться, піклуючись про моральний стан своїх підлеглих, а також захищаючи їх від усіляких загроз.

Гравці повинні стежити за жителями притулку і постійно підтримувати їх настрій в нормі. Щоб отримувати ресурси, потрібно призначати людей до відповідних приміщення, правильно розподіляючи їх вміння між силою, сприйняттям, витривалістю, харизмою, інтелектом, спритністю і удачею.

Скачати гру Fallout Shelter з AppStore:

3. Fire Emblem Heroes

Fire Emblem Heroes - це тактична стратегія з відмінною механікою, в якій ви підбираєте складу загону і воюєте з противниками; на ефективність дій впливає тип ландшафту, рельєф, будови та позиціонування військ Fire Emblem Heroes - це тактична стратегія з відмінною механікою, в якій ви підбираєте складу загону і воюєте з противниками; на ефективність дій впливає тип ландшафту, рельєф, будови та позиціонування військ.

У вашому загоні можуть складатися до шістнадцяти бійців самих різних класів з унікальними перевагами і недоліками. Причому в Fire Emblem кожен юніт - повноцінний персонаж з характером і особистістю. У нього є історія і свої переживання, які можуть безпосередньо вплинути на хід розповіді навіть поза основної сюжетної лінії.

завантажити гру Fire Emblem Heroes з AppStore:

Здоров'я та фітнес

1. Epicurious

Одним з головних правил здорового життя є прийом здорової їжі Одним з головних правил здорового життя є прийом здорової їжі. Завантаживши додаток Epicurious Recipes & Food Videos для iPad, ви завжди зможете вибрати правильний раціон. Це чудове додаток наповнений масою рецептів, що дозволяють приготувати корисну їжу, і регулярно поповнюється новими.

завантажити додаток Epicurious з AppStore:

2. Medscape

Medscape з WebMD (medscape Medscape з WebMD (medscape.com) - провідний медичний ресурс, найбільш часто використовуваний лікарями, студентами-медиками, медсестрами і іншими фахівцями в галузі охорони здоров'я для отримання клінічної інформації.

завантажити додаток Medscape з AppStore:

3. MyFitnessPal

MyFitnessPal - це безкоштовний додаток, що дозволяє стежити за своїм здоров'ям MyFitnessPal - це безкоштовний додаток, що дозволяє стежити за своїм здоров'ям. За допомогою цієї програми ви зможете стежити за тим, що ви їсте, скільки ви працюєте і т.д. Якщо ви хочете краще контролювати свою фізичну форму, завантажте MyFitnessPal і почніть працювати в напрямку більш здорового способу життя вже сьогодні.

завантажити додаток MyFitnessPal з AppStore:

завантажити додаток  MyFitnessPal  з AppStore:

музика

1. Shazam

Напевно з багатьма з вас відбувалися такі ситуації, коли ви чули на будь-якої вечірці або по радіо пісню, яка вам подобається, і не знали її назву Напевно з багатьма з вас відбувалися такі ситуації, коли ви чули на будь-якої вечірці або по радіо пісню, яка вам подобається, і не знали її назву.

Завдяки безкоштовного додатку Shazam для iPad все, що вам потрібно зробити, щоб дізнатися назву грає пісні, це включити до програми та протягом 30 секунд Shazam скаже вам, яка саме пісня грає.

завантажити додаток Shazam з AppStore:

2. TuneIn Radio

Безкоштовний додаток TuneIn Radio для iPad надасть вам доступ до більш ніж 50 000 радіостанцій по всьому світу Безкоштовний додаток TuneIn Radio для iPad надасть вам доступ до більш ніж 50 000 радіостанцій по всьому світу. Ви зможете слухати всі - від місцевих станцій міста, в якому ви живете, до найвіддаленіших радіостанцій з країн, які запам'яталися вам, коли ви їздили відпочивати.

завантажити додаток TuneIn Radio з AppStore:

завантажити додаток  TuneIn Radio  з AppStore:

додатки для

1. Waze

У безкоштовному додатку Waze для iPad використовуються дані OpenStreetMap, що означає, що ви робите внесок у створення карти під час свого руху, а також можете переглядати дані, додані іншими користувачами У безкоштовному додатку Waze для iPad використовуються дані OpenStreetMap, що означає, що ви робите внесок у створення карти під час свого руху, а також можете переглядати дані, додані іншими користувачами. Додаток Waze дозволяє користувачам обмінюватися інформацією про пробки, аварії, радарах і т.д. Воно включає в себе стандартну покрокову навігацію, точність якої може варіюватися в залежності від якості карт у вашому регіоні.

завантажити додаток Waze з AppStore:

2. Google Earth

Безкоштовний додаток Google Earth для iPad дозволить вам буквально «тримати світ на колінах» Безкоштовний додаток Google Earth для iPad дозволить вам буквально «тримати світ на колінах». Повертайте глобус, летите над Антарктидою, відвідайте Токіо або Лас-Вегас. В Google Earth присутні як супутникові, так і аерофотознімки, що дозволяють потрапити в будь-яку точку земної кулі.

завантажити додаток Google Earth з AppStore:

завантажити додаток  Google Earth  з AppStore:

Новини

1. Flipboard

Безкоштовний додаток Flipboard для iPad показує вам тільки ті новини, які ви хочете бачити, а також рекомендації ваших друзів в Facebook, Twitter і Instagram Безкоштовний додаток Flipboard для iPad показує вам тільки ті новини, які ви хочете бачити, а також рекомендації ваших друзів в Facebook, Twitter і Instagram. Це робить цю програму динамічним, сучасним і персоналізованих журналом прямо на долоні. Flipboard також дозволяє легко ділитися тим, що вам подобається з друзями.

завантажити додаток Flipboard з AppStore:

2. AP News

Додаток AP News відображає найсвіжіші місцеві та глобальні новини Додаток AP News відображає найсвіжіші місцеві та глобальні новини. Мабуть, найбільш цікавою функцією програми є те, що будь-який його користувач, який опинився в центрі будь-яких подій, може стати кореспондентом.

завантажити додаток AP News з AppStore:

завантажити додаток  AP News  з AppStore:

фото

1. Snapseed

Snapseed - це повноцінний професійний фоторедактор, розроблений компанією Google Snapseed - це повноцінний професійний фоторедактор, розроблений компанією Google. У цьому додатку є десятки інструментів для редагування фотографій, а також безліч найрізноманітніших фільтрів, які дозволять вам перетворити ваші знімки в справжні шедеври!

завантажити додаток Snapseed з AppStore:

2. VSCO

Якщо ви любите редагувати фотографії, обов'язково зверніть увагу на це додаток Якщо ви любите редагувати фотографії, обов'язково зверніть увагу на це додаток.

У додатку VSCO ви знайдете 15 різних варіантів редагування, які дозволять вам легко налаштувати контраст, насиченість, температуру, виньетирование, а також інші параметри.

Завантаживши VSCO на свій iPad, ви зможете відчути себе справжнім професіоналом!

завантажити додаток VSCO з AppStore:

завантажити додаток  VSCO  з AppStore:

Спорт

1. MLB .com at Bat

Додаток MLB Додаток MLB.com at Bat для iPad надасть вам доступ до великої кількості контенту про бейсбол. Ви можете слідкувати за табло під час кожної гри, бачити новини і основні моменти з останніх ігор, купувати квитки на майбутні ігри і багато іншого.

завантажити додаток MLB.com at Bat з AppStore:

2. theScore

Будь-які види спорту, будь-які ліги, де завгодно в світі Будь-які види спорту, будь-які ліги, де завгодно в світі ... додаток theScore дозволяє вам стежити за всіма вашими улюбленими командами. Додаток набуло популярність завдяки тому, що надсилає супер точні і своєчасні повідомлення, тому, якщо почнеться якась гра, ви завжди будете точно знати, що відбувається.

завантажити додаток theScore з AppStore:

завантажити додаток  theScore  з AppStore:

Подорожі

1.Yelp

Додаток Yelp є незамінним помічником для мандрівників, і дозволяє легко знайти місце, де можна поїсти, купити продукти, відпочити і т Додаток Yelp є незамінним помічником для мандрівників, і дозволяє легко знайти місце, де можна поїсти, купити продукти, відпочити і т.д. Це безкоштовний додаток надасть вам карту або список закладів, які ви шукаєте. Кожне з цих місць має відгуки користувачів, які в них були. Коли ви виберете заклад і закінчите свій візит, ви можете залишити свій відгук для інших користувачів.

завантажити додаток Yelp з AppStore:

2. TripIt

Додаток Tripit стане вашим віртуальним помічником у будь-якій подорожі Додаток Tripit стане вашим віртуальним помічником у будь-якій подорожі. Просто відправте електронною поштою підтвердження рейсу або готелю TripIt, і він буде відображати на вашому iPad корисну інформацію, щоб зробити ваше подорож більш безпечним і легким.

завантажити додаток TripIt з AppStore:

3. Google Translate

Безкоштовний додаток Google Translate дозволить вам легко перевести потрібне слово або фразу на будь-яку мову Безкоштовний додаток Google Translate дозволить вам легко перевести потрібне слово або фразу на будь-яку мову. Переклад тексту доступний на 64 мовах, причому для 17 з них доступний голосовий переклад. Ви просто диктуєте якусь фразу на будь-якому з 17 мов, і через кілька секунд отримуєте переклад, який також можна озвучити.

завантажити додаток Google Translate з AppStore:

Які з перерахованих вище ігор і додатків вам сподобалися найбільше Які з перерахованих вище ігор і додатків вам сподобалися найбільше? Діліться з нами в коментарях.