Кращі бізнес книги для інтернет-підприємців

  1. 1. Л. Соболєва «Феномен Інстаграма. Як розкрутити свій аккаунт і заробити ».
  2. 5. А. Бабаєв, Н. Євдокимов «Заробляй в інтернеті! Кнопка «Бабло».
  3. 7. М. Хайятт «Платформа. Як стати помітним в Інтернеті ».
  4. 10. Д. Фрайд, Д. Х. Хенссон «Rework: Бізнес без забобонів».

Складно уявити сучасний бізнес без інтернет-просування. Тому в нашій добірці ми врахували сучасні реалії і кращі бізнес книги, які повинен прочитати кожен підприємець, провідний бізнес в інтернеті.

Складно уявити сучасний бізнес без інтернет-просування 1. Л. Соболєва «Феномен Інстаграма. Як розкрутити свій аккаунт і заробити ».

Зовсім нове видання, основою якого стало просування власного бізнесу в інстаграме. Тут ви знайдете чітке керівництво про те, як просто створити обліковий запис і почати потужну PR-кампанію свого бізнесу в ньому. Крім того, ви отримаєте завдання, виконання яких допоможе все ближче наблизитися до обраної мети - розкрутити свій бізнес до високого прибутку.

2. К. Сміт «Конверсія. Як перетворити ліди в продажу ».

Ця книга - справжній путівник для початківців бізнес в інтернеті. Книга являє собою чіткий покроковий план, який дозволить якісно, ​​без зайвих витрат, швидко, а головне - успішно перетворити своїх потенційних клієнтів в реальних покупців. Ця книга - шлях до збільшення ваших продажів.

3. В. Семенчук «Мобільний додаток як інструмент бізнесу».

Сучасний бізнес - це світ мобільних додатків. Саме через них можна заробляти великі суми, одного разу вклавшись в створення програми. Книга Семенчука показує, як за допомогою мобільного додатку свого бізнесу можна почати заробляти більше, отримувати нових клієнтів, скорочувати витрати, а також вижити в такій непростій конкурентній боротьбі в інтернеті.

4. С. Грінгард «Інтернет речей. Майбутнє вже тут ».

Книга - найближче майбутнє, яке показує нам світ речей, здатних виконувати багато послуг за нас, людей. Інтернет речей - це те, що дозволить в майбутньому скоротити наші тимчасові витрати на пересування і ведення бізнесу. Мережа стане відкритою продає майданчиком, завдяки якій можна не тільки продавати, а й створювати унікальні роботизовані моделі. Ця книга - світ пристроїв, які скоро увійдуть в наше життя і стануть її невід'ємною частиною.

5. А. Бабаєв, Н. Євдокимов «Заробляй в інтернеті! Кнопка «Бабло».

Сучасне розуміння роботи в інтернеті - це робота на себе, заробіток грошей за допомогою своїх можливостей, слідуючи своїм цілям і мріям. Книга дає практичні поради про те, як зробити Інтернет своїм союзником і почати заробляти непогані гроші веденням власного бізнесу в мережі. До речі сказати, автори - відомі авторитети в багатьох сферах інтернет-маркетингу.

6. Ф. Гуров «Просування бізнесу в Інтернет. Все про PR і реклами в мережі ».

Корисне видання для тих, хто збирається не тільки почати свій бізнес, а й успішно просувати його в мережі. Книга відкриває секрети ведення своєї справи за допомогою інтернет-маркетингу, показує методи просування мережевого бізнесу. Крім того, вона допоможе сформулювати завдання, за які відповідатиме ваш сайт або продає сторінка.

7. М. Хайятт «Платформа. Як стати помітним в Інтернеті ».

Хочете створити власний впізнаваний бренд - читайте цю книгу. Тут викладені поради, як подавати свій товар, продукт, послугу в інтернеті так, щоб про вас говорили, ви були помітні і вас запам'ятали. Книга викладена в форматі покрокового керівництва, що робить її легкою для прочитання і реалізації рекомендацій. Ідеально підходить для тих, хто вважає за краще чтиво з стилі «бери і роби».

8. М. Стелзнер «Контент-маркетинг. Нові методи залучення клієнтів в епоху Інтернету ».

Будь-який бізнес будується на його підтримці. Особливо бізнес в інтернеті, просуванням якого можуть займатися всі соцмережі відразу. Однак для цього необхідна правильно викладена, цікаво підібрана і точно виражена інформація, створити яку допоможуть копірайтери, маркетологи і люди, які успішно працюють з соцмедіа. Зміст цієї бізнес книги про те, як просунути свій продукт в мережі за допомогою класного контенту.

9. Гейб Зікерманн «Гейміфікація в бізнесі».

Зікерманн дає поштовх в абсолютно новому варіанті просування свого бізнесу в мережі. Він пропонує використовувати гейміфікаціонние технології, які при ефективному застосуванні способи збільшити ваші продажі в рази. У книзі даються приклади просування відомих брендів за допомогою Гейміфікація, розповідається, як краще побудувати бізнес на такому - новому - вигляді технологій. Книга буде корисна тим, хто хоче розібратися в новому тренді і отримати заряд натхнення та ідей для нових бізнес-рішень.

10. Д. Фрайд, Д. Х. Хенссон «Rework: Бізнес без забобонів».

Книга розповідає про те, як можна швидко почати свою справу в інтернеті. Причому - це можливо поєднувати з роботою на кого-то, поки ваш бізнес не почне приносити необхідну прибуток. Книга з корисною практичною базою, яка дає відповіді на питання про те, як вибудувати свою компанію правильно, як планувати час і скільки приділяти розвитку бізнесу і як вчитися на помилках інших і своїх.

11. Кьелл Нордстрем, Йонас Риддерстрале «Бізнес в стилі фанк».

Вчителі бізнесу зі Швеції в своїй книзі пропонують розглядати бізнес, перш за все, як справа талановитої людини. Справа людини, вільного від забобонів і догм. Бізнес повинен створюватися креативщиками. Це нова ера підприємництва - фанкі-бізнес. Автори цієї бізнес книги пропонують освоїти унікальні методи і техніки Нової економіки, щоб розвивати талановитий бізнес. Книга просто випромінює драйв і заряджає на бажання працювати і творити.

Зрозуміло, це не єдині бізнес книги цікаві, однак це добірка допоможе всебічно підійти до просування компанії в інтернеті і розвитку підприємницького мислення. А тим, хто також хоче бути в курсі, що відбувається на практиці, радимо ознайомитися з нашою добіркою блогів успішних підприємців .