Кращі книги по SEO

 1. Кращі книги по seo
 2. У черзі на придбання
 3. Не раджу купувати
 4. Підсумуємо

Опубліковано: 12-08-2013 | Рубрика: Нотатки | Автор: tekseo

Книг по SEO технології стає з кожним днем ​​все більше і більше. Ні, їх не зустріти на полицях в магазинах! Видання можна замовити лише через інтернет - благо вибір онлайн магазинів великий. Я, наприклад, вибираю що почитати на Озоне - думаю цей проект не потребує особливого представлення. Тому, без зайвих слів перейдемо відразу до справи, а саме до проблеми інформаційної засміченості. Адже сьогодні стільки інформації, що вже й не знаєш кому і вірити. Блогери, форум, підручники - всюди пишуть про різні дані!

Кращі книги по seo

Я досить часто засинаю о 2-3 годині ночі. Ні, мене не мучить безсоння і я не працюю таксистом, все набагато простіше - я читаю книги. Грамотно написана література захоплює на стільки, що забуваєш про час і про проблеми. Але це все дрібниці, адже придбана інформація - найцінніше. Нижче я приведу список книг, які прочитав і можу з чистою совістю рекомендувати. Я думаю, що ви не витратите на них час даремно, а підкреслите важливі моменти, знайдете потрібні відомості.

SEO-мистецтво розкрутки сайтів, 2-е видання
SEO-мистецтво розкрутки сайтів, 2-е видання  Автор: Ерік Енж, Стефан Спенсер, Ренд Фишкин, Джессі Стрікчіола  Перекладач: Андрій Лашкевич  Рік видання діє до: 2013  Коментар: Одна з моїх улюблених книг Автор: Ерік Енж, Стефан Спенсер, Ренд Фишкин, Джессі Стрікчіола
Перекладач: Андрій Лашкевич
Рік видання діє до: 2013
Коментар: Одна з моїх улюблених книг. Мінімум води і максимум корисних даних. Описано досить багато інформації про всіх пунктах просування сайту в пошукових системах . Автор - зарубіжний фахівець, який розглянув SEO з зарубіжної сторони. Це дуже важливо, тому що російськомовні оптимізатори відстають на пару років в техніці. Не зайвим буде сказати, що книга складається з 668 стор., Що вельми не погано. Співвідношення ціна (400 руб.) - якість дорівнює твердої п'ятірки.

Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах, 3-е видання
Оптимізація і просування сайтів в пошукових системах, 3-е видання  Автор: Ігор Ашманов, Андрій Іванов  Рік видання діє до: 2013  Коментар: Думаю, що розповідати хто такий Ашманов - не варто Автор: Ігор Ашманов, Андрій Іванов
Рік видання діє до: 2013
Коментар: Думаю, що розповідати хто такий Ашманов - не варто. Його приводять в приклад, в його фірму звертаються найбільші компанії. І ця людина взяла та й написав книгу, при цьому згадок про особистий бізнес і рекламі зустрічається досить мало! Іншими словами - метою було не пропіаритися, а дійсно викласти свої уявлення про оптимізацію. Скажу відразу, що ви не знайдете конкретних методик виведення сайту в ТОП, але зате прочитаєте важливу і основну інформацію про SEO. Загалом - це кращий буквар, який буде корисний і новачкові і досвідченому фахівцеві. Однозначно, цю літературу варто прочитати! За обсягом - 464 стор., Що вельми непогано. Дуже багато ілюстрацій і конкретних прикладів. Видання різних років відрізняються лише актуалізацією даних. До речі, до покупки додається CD диск. По грошах доведеться розщедритися на 400 р.

Пошукова оптимізація. Практичний посібник з просування сайту в Інтернеті, 2-е видання
Пошукова оптимізація Автор: Іван Севостьянов
Рік видання: 2012
Коментар: У книзі зібрано досить багато даних з ілюстраціями і прикладами. Все добре розжовано, є тести для самоконтролю - все для того, що б уникнути помилок в SEO . Кілька втомило саме прочитання, так як написано для середнього рівня. Частина відомостей застаріло і не актуально. Брав в основному щоб ознайомитися з технологією розкрутки ресурсів в зображенні хорошого, але ще не розрекламованого фахівця. При виході нових редакцій цілком можна прикупити для того, що б скоротати вечора. 272 сторінки, за вартістю 300 р.

контекстна реклама
контекстна реклама  Автор: А Автор: А. Бабаєв, Н. Євдокимов, А. Іванов
Рік видання діє до: 2013
Коментар: Намагаюся не працювати з контекстною рекламою, але в силу затребуваності так чи інакше доводиться вести проекти. Що стосовно цієї книги - є досить цікаві дані, особливо нудьгувати теж не доводилося. Випуск, на скільки я зрозумів, спонсорував SeoPult, тому будьте готові до деякого нав'язування цього сервісу. У співвідношенні ціна-якість я б виставив 4 з великим мінусом. 304 сторінки. За фінансової частини - близько 300 дерев'яних.

Копірайтинг. Як не з'їсти собаку. Створюємо тексти, які продають
Копірайтинг Автор: Дмитро Кот
Рік видання діє до: 2013
Коментар: Дуже багато чув про автора, та й той факт, що він проводить семінари - вселяє довіру до його персони. Поки Прочитав лише третину від усього видання, проте враження лише позитивні. Місцями він використовував чужі переформульовані цитати, але в цілому матеріал корисний, води не багато. Заслуговує твердої четвірки. Двісті рублів за 256 паперових сторінок.

У черзі на придбання

Відвідую семінари і курси, спілкуюся в колі оптимізаторів і рекламників. У кожного фахівця при цьому свою думку на багато речей. Хтось вважає, що краще пізнається на практиці, інші книг взагалі не читають, треті є завзятими покупцями літератури. Так чи інакше, але багато рекомендують придбати такі видання:

Стратегія блакитного океану
Стратегія блакитного океану  Автор: Чан Кім і Рене Моборн  Книга сама по собі була написана досить давно закордонним автором Автор: Чан Кім і Рене Моборн
Книга сама по собі була написана досить давно закордонним автором. Сьогодні існує безліч її перекладів і видань. Її радили багато авторитарні люди. Як тільки з'явиться вільний час, обов'язково ознайомлюсь. В інтернеті її ціна коливається від 300 до 600 руб. До речі, якщо пошукати - можна знайти безкоштовну електронну версію.
Місце дії - торговий центр
Автор: Пако Андерхилл
Залежно від перекладача книга може коштувати від 200 до 600 рублів. Близько 200 сторінок зарубіжної інформації про організацію торгівлі. Вельми багато даних про те як відбуваються продажу в торговому центрі. Дуже велика кількість хороших відгуків як в інтернеті, так і серед знайомих.
фіолетова корова
Автор: Сет Годін
Трохи менше 100 листів відмінної тексту за ціною близько 500 рублів. Хороша плата за слушні поради про те, як зробити бізнес прибутковим і залучити клієнтів. Зарубіжний прогресивний досвід стане в пригоді, якщо ви керівник фірми, або тільки збираєтеся почати самостійну кар'єру.

Не раджу купувати

Нині модно випускати свої книги, але мало бути хорошим фахівцем, потрібно ще й володіти навичками копірайтера. Про це як то багато хто забуває - судячи з того, що частина книг йде в утиль. Постараюся висловити свою думку з частини покупок, які були лише тратою грошей.

Нові правила маркетингу і PR
Нові правила маркетингу і PR  Автор: Девід Мірман Скотт  Перекладачі: Валерій Апанасік, Григорій Огібін  Рік видання діє до: 2013  Коментар: Повівся на численні позитивні відгуки, коментарі та походження автора Автор: Девід Мірман Скотт
Перекладачі: Валерій Апанасік, Григорій Огібін
Рік видання діє до: 2013
Коментар: Повівся на численні позитивні відгуки, коментарі та походження автора. Насправді ж навіть і не дочитав до половини - вода, яка присутня на кожній сторінці становить майже третину від усього тексту. Нічого нового я для себе не підкреслив - лише вбив свого часу. Обсяг в 352 сторінки я б скоротив до 200 - може щось би і вийшло слушна.

Підсумуємо

Кращі книги по seo - то, що принесе реальний результат і допоможе розвиватися як фахівця. Не варто вивчати тільки поліграфічні видання, адже блоги - найсвіжіша інформація. Але прислухатися до авторів, тим більше відомим і закордонним - варто! Буду радий побачити ваші коментарі з тієї чи іншої книги, а також рекомендації по не зазначених в публікації матеріалів!