Кращі платні і безкоштовні SEO інструменти для використання в Сінгапурі

 1. Мої улюблені платні інструменти SEO
 2. SEMRush (безкоштовна пробна версія)
 3. Рейтинг SE (безкоштовна пробна версія)
 4. AppSUMO
 5. Fiverr
 6. SEO PowerSuite (має безкоштовну версію)
 7. Vodien Веб-хостинг
 8. Улюблені безкоштовні інструменти SEO
 9. Інструменти Google
 10. Оптимізація на сторінці
 11. Дослідження ключових слів
 12. Дослідження Backlink
 13. Інструменти перевірки рейтингу
 14. Інструменти конкурентних досліджень
 15. Інструменти маркетингу вмісту

Останнє оновлення серпня 2018 року

Є багато інструментів там, що SEO використовують. Не всі з них застосовуються для використання в Сінгапурі через фактори, такі як відсутність даних або несумісність з ринком Сінгапуру. Ось деякі інструменти, які я використовую, які я знайшов застосовуються для використання в Сінгапурі. Це, в основному, найкраще для малого бізнесу або людей, які тільки починають потрапляти в SEO.

Мої улюблені платні інструменти SEO

Безкоштовні інструменти великі, але вони можуть зробити тільки стільки. Завжди існує обмеження функціональності, яку можуть надавати безкоштовні інструменти, і для серйозних маркетологів нам потрібно платити за корисність платних інструментів. Наступні інструменти підібрані мною і, безумовно, є одними з кращих покупок, які я зробив.

SEMRush (безкоштовна пробна версія)

SEMRush (безкоштовна пробна версія)

Проголосував найкращий набір інструментів для SEO в 2017 році . Хоча це найбільш відомий тим, що він є одним з кращих для конкурентних досліджень, SEMRush неухильно почав додавати більше можливостей, щоб стати дуже добре округленим набором інструментів SEO з його корінням у дослідженнях конкурентів. Я використовую його для того, щоб шпигувати за ключовими словами конкурентів - це відмінно для передових досліджень ключових слів. Якщо вам потрібно щось більш просунуте і надійне, ніж SE Ranking, SEMRush - це те, що я рекомендую. Це відмінно підходить для бізнесу, який робить як SEO, так і SEM.

Що мені подобається в тому, що він має хороші дані ключових слів для ринку Сінгапуру - те, що багато інших інструментів, як правило, нехтують. Це може бути одним з кращих інструментів третьої сторони з великими даними ключових слів в Сінгапурі.

Рейтинг SE (безкоштовна пробна версія)

SE рейтингу це те, що я купив у AppSumo кілька місяців тому, і тепер прийшли використовувати його щодня
SE рейтингу це те, що я купив у AppSumo кілька місяців тому, і тепер прийшли використовувати його щодня. Це все-в-одному SEO платформа, яка ідеально підходить для соло або невеликих командних підприємств. Існує немає необхідності вкладати кошти в занадто багато інших інструментів, якщо у вас є 1, які можуть зробити багато речей дуже добре. Я люблю його для його автоматичного відстеження рангу, аудиту веб-сайту, і зворотного моніторингу. Якщо ви зіткнулися з бюджетними обмеженнями, SE рейтингу, безумовно, те, що я рекомендував би через SEO Powersuite.

AppSUMO

Appsumo - це мрія для початківців цифрових підприємців і сольних маркетологів
Appsumo - це мрія для початківців цифрових підприємців і сольних маркетологів. Їх найбільша точка продажу полягає в тому, що вони підбирають дивовижні цифрові послуги та домовляються про довічну угоду для клієнтів. Не хочете витрачати сотні і тисячі з часом на послугу підписки? Appsumo має угоди, які знаходяться в діапазоні 39-49USD. Значення INSANE. Нещодавно я купив аудитора веб-сайту (див. Нижче) за 49 доларів - що я заплатив понад тисячу за 4 роки.

Fiverr

Fiverr

Fiverr це не інструмент, а ринок фрілансерів, готових виконати надзвичайно широке розмаїття мікро-завдань на рівні 5 доларів США - саме звідси походить назва Fiverr. Я використовую Fiverr для виконання завдань, які виконуються вручну та час, відомих як концерти, для покращення власної продуктивності. Я використовував Fiverr концерти для досліджень, Photoshop, вирішення проблем WordPress, копірайтинг, коректура, і зняття даних. Я купую Fiverr концерти щодня, тому що це просто приносить мені стільки цінності і звільняє стільки часу на більш важливі завдання.

SEO PowerSuite (має безкоштовну версію)

SEO PowerSuite (має безкоштовну версію)

Руки вниз мій улюблений і найбільш використовуваний набір інструментів SEO Powersuite. Я використовую його щодня, і набір інструментів у цій серії допомагає мені вирішувати безліч завдань, пов'язаних з SEO. У цьому люксі є 4 інструменти. Ранг Tracker, SEO Spyglass, веб-сайт аудитор, і посилання помічник.

Я використовую Rank Tracker для відстеження рейтингу ключових слів і здатність дослідження ключових слів у цьому інструменті надзвичайно корисна. Цей один інструмент, ймовірно, допомагає мені скоротити години ручної роботи і зберігає моє ключове дослідження в глибині і добре задокументовано.

Я використовую веб-сайт аудитор для сканування веб-сайтів і отримати дуже докладні розбивки технічних питань SEO веб-сайту. Це дає мені великий огляд на місці SEO проблеми веб-сайту. Допомагає мені аналізувати, як конкурент оптимізує їхні сторінки.

SEO Spyglass є перевіркою зворотного зв'язку. Мені подобається, як вона дає вам детальну інформацію про кожен посилання, що вказує на сайт, і навіть має вбудований Google перевірки ризику покарання. Я використовую це в поєднанні з іншими перевіряючими посиланнями, щоб вести запис всіх зворотних посилань.

Асистент посилань - це те, що я використовую, щоб допомогти мені знайти можливості для створення посилання. Це один з моїх найкращих заощаджень часу, тому що будь-який маркетолог, що робить аутрич-зв'язок або ручне дослідження зв'язків, може засвідчити, що ця діяльність є величезним часом. Цей інструмент допомагає мені знайти надзвичайно ефективні можливості розкриття інформації і допомагає мені також відстежувати розмови.

Vodien Веб-хостинг

Не інструмент SEO, але веб-хостинг компанії в Сінгапурі
Не інструмент SEO, але веб-хостинг компанії в Сінгапурі. Я вирішив включити це тут, тому що я прийшов, щоб зрозуміти, наскільки важливий веб-хостинг для SEO успіху сайту. Якщо ви хочете добре класифікувати себе в Сінгапурі, бажано, щоб ви розмістили свій сайт в Сінгапурі, і на сервері, який є швидким і надійним. Я використовував Vodien вже більше 5 років, і я абсолютно закохався в його приголомшливій підтримці і безперервній роботі.

(Розкриття інформації: посилання під платними інструментами є партнерськими посиланнями, і я зроблю невелику комісію, якщо ви вирішите придбати будь-який з інструментів після натискання на посилання.)

Улюблені безкоштовні інструменти SEO

Це деякі з моїх улюблених інструментів SEO на ринку, і всі вони безкоштовні ! Цей список великий для людей, які хочуть робити самі SEO , але бракує бюджету на придбання дорогих інструментів. Хоча вони можуть бути безкоштовними, вони популярні, і тим не менш дуже корисні. Я вибрав їх для їх простоти використання, новизну-дружелюбність, і в основному не вимагає завантаження або підписувати.

Інструменти Google

Консоль пошуку Google  (Потрібен обліковий запис Google) Консоль пошуку Google (Потрібен обліковий запис Google)

Один з кращих безкоштовних інструментів для моніторингу здоров'я вашого сайту. Він інформує вас про помилки сканування, шкідливе програмне забезпечення та навіть покарання. Він також дає вам деякі дані ключових слів і вхідні дані зворотного зв'язку. Повинен мати.

Google Analytics  (Потрібен обліковий запис Google) Google Analytics (Потрібен обліковий запис Google)

Можливо, найбільш широко використовуваний інструмент веб-аналітики в світі, він також надзвичайно надійний, і він постійно вдосконалюється. Більшість платних інструментів аналітики навіть не наближаються. Є шанс, що Google дозволяє шпигувати на вашому сайті, але якщо ви не маєте нічого приховувати, це, мабуть, найкраще.

Оптимізація на сторінці

Інструмент оптимізації фрагмента Інструмент оптимізації фрагмента

Простий і зручний інструмент для перегляду фрагмента тексту на сторінці результатів пошуку. Він допомагає спланувати використання ключових слів, розташування та довжину назви сторінки та опису.

SEOChat Інструмент аналізу SEO оптимізації на сторінці SEOChat Інструмент аналізу SEO оптимізації на сторінці

Гарний онлайновий інструмент SEO для початку. Дуже корисно для перегляду факторів оптимізації на веб-сторінці. Простота у використанні та швидка, але може бути занадто спрощеною для просунутих користувачів.

Крик Frog SEO Павук інструмент  (потрібна завантаження) Крик Frog SEO Павук інструмент (потрібна завантаження)

Один з моїх улюблених інструментів SEO для сканування веб-сайту і перегляду технічної сторони речей. Це в основному не для початківців, а безкоштовна версія обмежує сторінки, які ви можете сканувати. Але оскільки це так корисно при розбитті сайту на елементи HTML, я повинен рекомендувати.

Оптимізація швидкості та продуктивності веб-сайту GTmetrix Оптимізація швидкості та продуктивності веб-сайту GTmetrix

Оскільки швидкість сайту стає більшим фактором ранжування пошуку (особливо для мобільних пристроїв), потрібно знати, наскільки добре ваш сайт працює з точки зору швидкості. Цей інструмент дає вам гарне уявлення, а також надає поради про те, як прискорити ваш сайт. Хоча це може бути трохи складним для більшості людей.

Дослідження ключових слів

Ubersuggest Ubersuggest

Цей інструмент використовує потужність Google Suggest для створення тонн поєднань ключових слів для проведення дослідження ключових слів. Найкраще, ви можете експортувати всі дані ключових слів для власного використання!

Soovle Soovle

Інший спосіб створення ідей для ключових слів. Ви закладаєте ключове слово "seed", і Soovle захоплює пошукові терміни в основних пошукових системах і популярних пошукових системах для пошуку відповідних термінів.

Google Trends Google Trends

Я використовую це, щоб побачити те, що є тенденцією в Google. Він також використовується, щоб побачити, як змінюються тенденції ключових слів з часом, тому ми можемо визначити, чи стає певне ключове слово більш-менш популярним. Добре для маркетологів вмісту. Проте, для сінгапурців слід зазначити, що наші дані значно менші, ніж великі ринки. Менший ринок = менше даних.

Планувальник ключових слів Google  (Потрібен обліковий запис Google) Планувальник ключових слів Google (Потрібен обліковий запис Google)

Це замінило попередній більш популярний інструмент добору ключових слів Adwords, але, тим не менш, це планування ключових слів відмінно підходить для оцінки обсягів пошуку і пропонує широкий спектр відповідних ключових слів. Не очікуйте довгих ключових слів, хоча.

Дослідження Backlink

Відкрийте провідник сайту  (потрібно експортувати дані для реєстрації) Відкрийте провідник сайту (потрібно експортувати дані для реєстрації)

Один з моїх улюблених інструментів дослідження посилання, і один з найпопулярніших в Інтернеті. Переваги цього полягає в тому, що він дозволяє користувачеві завантажувати досить значну кількість даних посилань (якщо ви ввійшли).

Величний SEO  і  Ahrefs  (обмежена функціональність без оплати) Величний SEO і Ahrefs (обмежена функціональність без оплати)

Як Majestic SEO, так і Ahrefs є схожими інструментами, хоча кожен з них має свої власні визначальні фактори. Ahrefs може похвалитися найбільшим і найчастіше оновлюваним індексом, а Majestic - більш доступним. Дані мудрі, вони обидва б'ють OpenSiteExplorer, але ви повинні отримати платну версію, щоб розблокувати їх повний потенціал.

Інструменти перевірки рейтингу

Малий інструмент позиції SEO ключове слово Малий інструмент позиції SEO ключове слово

Один з перших безкоштовних інструментів SEO, на які я поклався, я використав це, щоб перевірити місця розташування для ключових слів. Цей інструмент простий, але дуже обмежений. Я купив дороге програмне забезпечення для перевірки рангу, але цей інструмент повинен бути достатнім для початківців і невеликих проектів.

Перевірка рейтингу для Firefox  (потрібно завантажити, за допомогою браузера Firefox) Перевірка рейтингу для Firefox (потрібно завантажити, за допомогою браузера Firefox)

Крім того, інший популярний інструмент серед користувачів Firefox, це розширення дозволяє ранжувати можливості перевірки. Він відносно швидкий і простий у використанні! Єдиним недоліком (?) Є те, що для цього потрібно використовувати Mozilla Firefox.

Інструменти конкурентних досліджень

Інтернет-маркетинг Інструмент порівняння ніндзя SEO Інтернет-маркетинг Інструмент порівняння ніндзя SEO

Цей інструмент дозволяє порівнювати ваш веб-сайт з 4-ма іншими конкурентами, швидко визначаючи відмінності в ключових словах, мета-елементах та інших факторах на сторінці. Якщо вам цікаво, чому для певних ключових слів деякі веб-сторінки мають вищий рейтинг, ніж ви, цей інструмент може лише змінити ситуацію.

Інструменти маркетингу вмісту

HootSuite  (необхідна реєстрація) HootSuite (необхідна реєстрація)

Більш широко використовується для керування обліковими записами в соціальних мережах. За допомогою цієї програми можна планувати та планувати публікації та надсилати вміст до облікових записів у соціальних мережах. Також використовуйте цю функцію для моніторингу згадок і ключових слів, і ви зможете знайти можливості для маркетингу свого вмісту.

Copyscape Copyscape

Це онлайн-перевірка плагаризму. Ви можете використовувати це двома способами. Або перевірте, чи хтось інший дублює ваш вміст, або переконайтеся, що ваш вміст є достатньо унікальним.

Не хочете витрачати сотні і тисячі з часом на послугу підписки?