Крик Frog SEO інструмент павука

  1. Параметри SEO
  2. Перевірте зібрані посилання (404 помилки).
  3. Огляд мета описів і параметрів заголовка.
  4. Пошук блоків пошуку на веб-сайті та тестування веб-сайту для пошуку.
  5. Налагодження конфігурації.
  6. Налаштування 301 перенаправлення
  7. Безкоштовно або платно?

Для оптимізації сайту для пошукових систем існує багато корисних інструментів, які можуть зробити багато роботи для вас

Для оптимізації сайту для пошукових систем існує багато корисних інструментів, які можуть зробити багато роботи для вас. Найчастіше використовується мій інструмент SEO інструмент павука від крикувальної жаби. Цей інструмент є завантажуваним інструментом для Mac, Windows і Linux. Після встановлення ви можете розпочати сеанс сканування, заповнивши URL-адресу веб-сайту, де інструмент запускається через веб-сайт як павук пошукової системи, і відображає результати сканування безпосередньо в таблиці.

Параметри SEO

Виходячи з результатів сканування в цій таблиці, можна перевірити ряд компонентів, які є важливими для пошукової оптимізації.

Перевірте зібрані посилання (404 помилки).

Якщо у таблиці результатів з'являється посилання з кодом помилки 404, це означає, що цей файл / url не можна знайти на веб-сайті. Причиною є, як правило, старий файл або URL, змінений з часом. Цю помилку можна вирішити, налаштувавши посилання або надавши йому постійне посилання на нове посилання (перенаправлення 301). Потім знову сканувавши інструмент, можна перевірити, чи було виправлено помилку 404.

Огляд мета описів і параметрів заголовка.

Для пошукових систем важливо, щоб на кожній сторінці була унікальна мета-опис і назва на сайті. За допомогою цього інструменту ви можете перевірити цю інформацію в 1 таблиці.

Пошук блоків пошуку на веб-сайті та тестування веб-сайту для пошуку.

Інструмент SEO Spider починається з введеної сторінки і здійснюватиме пошук на веб-сайті на основі URL-адрес на цій сторінці. Якщо виявиться, що деякі сторінки не включені до огляду, то на веб-сайті є блок пошуку. Через цей пошуковий блок пошукові системи не можуть перейти на сторінку, а тому не можуть індексувати в пошуковій системі, що заважає вам знайти їх на цих сторінках.

Налагодження конфігурації.

Якщо виявиться, що сайт погано оцінює пошукові системи, то корисно пройти через сайт за допомогою інструменту SEO Spider. Я регулярно виявляв, що налаштування індексування в WordPress все ще блокувалися або що у файлі robots.txt сталася помилка, що перешкодила пошуковій системі сканувати через веб-сайт.

Налаштування 301 перенаправлення

Якщо ви збираєтеся значно оновити веб-сайт, є хороший шанс, що структура сайту буде змінена. URL-адреси в пошукових системах можуть раптом посилатися на неіснуючу сторінку. Якщо це трапляється занадто часто, сторінка зникне з результатів пошуку через деякий час, а також зібрана позиція пошуку. Проте це можна запобігти, встановивши так зване постійне перенаправлення (301 перенаправлення). Потім на сайті вказується, що старий URL завжди має посилатися на нову URL-адресу. У WordPress ви можете встановити це за допомогою, наприклад, простих перенаправлень 301 плагіна. Однак, щоб отримати огляд, які посилання зникнуть негайно, ви можете використовувати інструмент "Павук SEO". Скануючи старий сайт і новий сайт, ви отримаєте гарний огляд, які посилання більше не існують на новому сайті. Потім ви можете встановити ці посилання як 301 перенаправлення перед тим, як новий веб-сайт буде розміщено в прямому ефірі, і перенаправити його на нові сторінки.

Безкоштовно або платно?

Інструменти доступні у 2 версіях: безкоштовна або платної.

Безкоштовна версія, звичайно, має ряд обмежень у порівнянні з платною версією. Максимальна кількість посилань сканування, наприклад, встановлено на 500 у безкоштовній версії. Це не є проблемою для невеликих веб-сайтів, але для веб-сайтів з великим вмістом. Огляд відмінностей між версіями див https://www.screamingfrog.co.uk/seo-spider/pricing/

Безкоштовно або платно?