Крик Frog SEO павук: Перейти до занурення станції з жабою

  1. Презентація найважливіших функцій
  2. Що нам сподобалося?
  3. Що нам не сподобалося?
  4. Кричала жаба - вартість
  5. висновок

© Bastelfuchs456 - Flickr.com

Кричуща жаба SEO Павук це настільна програма, яка відрізняється від веб-сайту http://www.screamingfrog.co.uk/seo-spider/ завантажує та встановлює на своєму комп'ютері. "Кричаща жаба", як альтернативний інструмент Xenu, який ми представили минулого тижня, проходить через веб-сайт з вихідної точки і перераховує всі знайдені посилання, зображення, файли CSS, скрипти та програми, включаючи відповідні SEO-відповідні. Дані чітко. Інструмент сканування був розроблений британськими експертами пошукових систем спеціально для потреб SEO.

Презентація найважливіших функцій

Screaming Frog підтримує експерта SEO з справжніми стовпцями даних як частину аналізу сайту на сайті. Нижче наведено короткий огляд найбільш важливих функцій інструменту.

Після введення початкової точки в поле "Enter" URL до павука ", звідки сканер починає своє дослідження сайту, він поступово перераховує всі знайдені URL-адреси, які досягаються за допомогою веб-сайту. Але будьте обережні: інструмент лише сканує введений субдомен, інші піддомени, знайдені під час сканування, за замовчуванням розглядаються як зовнішні посилання. Крім того, можна сканувати тільки окремі каталоги, в яких z. В. має сенс у великих веб-магазинах (наприклад: www.shop.de/schuhe/). У повний обхід ви легко втратите трек або жаба врешті-решт застрягне в мілині сторінки.

Як і Xenu, Screaming Frog визначає рівень сканування, внутрішніх і вихідних посилань, мета-заголовок і мета-опис кожного URL-адреси сценарію. Крім того, аналіз інструменту надає таку інформацію:

  • Код стану HTTP
  • Довжина тега заголовка
  • Довжина мета-опису
  • H1, H2 теги та довжина
  • канонічні теги

Нарешті, фільтри дозволяють додатково обмежувати набір результатів, наприклад, Наприклад, типи файлів ( HTML , CSS , Javascript, PDF і т.д.), коди статусів і т.д. Всі перераховані URL-адреси можна експортувати у форматі CSV (через пункт "Експорт") і зручно аналізувати далі в Excel. Якщо натиснути будь-яку URL-адресу, ви отримаєте більше інформації на цій спеціальній сторінці в нижньому вікні.

Наступні можливості програми пропонуються павуком SEO Screaming Frog:

- Відстежуйте 404 сторінки помилок
Сайт - це жива істота: старі сторінки зникають, нові сторінки бачать світло дня. На жаль, видалення сторінок у системах CM часто відбувається неправильно. Внутрішні посилання не коригуються, так що посилання вказують на порожнечу. Повністю розширити веб-сайт від Screaming Frog і відфільтрувати всі сторінки з кодом статусу 404 після процесу сканування. Потім вони повинні бути надіслані 301 на сторінки наступника або на наступну вищу категорію.

- Зображення без атрибута alt
Через вкладку "Зображення" Ви потрапляєте в список всіх фотографій сайту. Фільтр може використовуватися для легкого пошуку зображень, які не мають атрибута alt або дуже великі (наприклад, вони не оптимізовані для веб-сторінок). Оскільки пошукові системи (як і раніше) не можуть "читати" зображення, використання атрибута alt залишається обов'язковим для будь-якого шансу в пошуку зображень Google.

- встановлені перенаправлення після повторно запускати перевірка
Під час перезапуску часто буває, що не всі старі сторінки перенаправляються через 301, або принаймні одна помилка виводиться через 404 і рано чи пізно зникає з індексу. За допомогою режиму можна увімкнути режим списку, завантажити та проаналізувати файл CSV (або файл .txt або .xml) зі старими URL-адресами, які було перетягнуто, перш ніж налаштувати перенаправлення.

- Перевірити XML-мапи сайту на наявність помилок
XML-мапи сайту з недійсними URL-адресами є справжньою проблемою, оскільки Google використовує їх для відстеження веб-сайту. Бінг каже, що він дозволяє лише 1% "бруду" в карті сайту, включаючи Microsoft Search Engine Зрозуміти 404 помилки та 301 перенаправлення. До одного Карта сайту Щоб перевірити наявність помилок, URL-адреси повинні бути перетворені в текстовий файл, а потім перехоплені павуком, як описано вище.

Хто знає інші корисні практичні додатки, які можливі при крикущій жабі SEO Spider? Просто залиште нам коментар.

Що нам сподобалося?

- Простота і інтуїтивність у використанні
- Розроблено SEO для SEO
- Безкоштовне сканування до 500 URL-адрес (ідеально підходить для невеликих веб-проектів)
- Також доступний у версії Mac (на відміну від Xenu)

Що нам не сподобалося?

- 99 фунтів / рік для повної версії (Xenu як безкоштовна альтернатива)
- Немає збереження у форматі CSV

Кричала жаба - вартість

Інструмент можна завантажити безкоштовно за адресою http://www.screamingfrog.co.uk/seo-spider/ і як власник веб-сайту можна відразу розпочати сканування власного веб-сайту. Але в Росії
Безкоштовна версія Screaming Frog SEO павуків-павуків не більше 500 URL-адрес - ідеально підходить для цілей тестування і для операторів невеликих сайтів цілком достатньо. Для веб-сайтів і магазинів з кількома тисячами сторінок, ви не можете дозволити собі придбати платну ліцензію (99 фунтів / рік повної версії). Крім того, ви можете насолоджуватися ще більш розширеними параметрами конфігурації для павука, і ви можете зберегти операції сканування та завантажити їх знову.

висновок

З професійним аналізом OnPage середніх і великих сторінок / магазинів компанії, Screaming Frog SEO Spider не можна уникнути. На відміну від альтернативного інструменту Xenu, його функціональність спеціально пристосована до потреб SEO, а інтерфейс користувача простий і інтуїтивно зрозумілий - і тому ідеально підходить для новачків SEO. І навіть з безкоштовною версією, невелика присутність в Інтернеті може бути чудово перевірена на сторінках-технічних.

Зображення ©: - Bastelfuchs456 - Flickr.com

Про автора

Лаура Хёс є директором відділу ЗМІ в Online Solutions Group GmbH і має досвід онлайн-маркетингу з 2008 року. На додаток до догляду за ключовими клієнтами, вона в першу чергу відповідає за загальне управління командою та подальший розвиток відділу.

Що нам не сподобалося?
Хто знає інші корисні практичні додатки, які можливі при крикущій жабі SEO Spider?
Що нам сподобалося?