Крик жаби SEO павук - постільна повна машина

  1. Чому я не був би без цього інструменту

Якби я якось потрапив у ситуацію, коли я міг би зберегти лише один з багатьох своїх інструментів для SEO, ця маленька програма, без сумніву, була б такою.

Крик жаба SEO павук це невеликий інструмент SEO, розроблений Кричала жаба пошукова маркетингова компанія, що базується в Англії. Screaming Frog буде павук посилання, веб-сайти, зображення, CSS, сценарій і додатків з точки зору SEO. Вона повертає ключові елементи для SEO, представляє їх впорядковано, розділяється на вкладки за типом, і дає можливість фільтрувати дані для загальних проблем SEO. Просто встановіть це локально на ПК, Mac або Linux, і ви зможете сканувати будь-який потрібний сайт.

Чому я не був би без цього інструменту

Це мій інструмент для роботи в багатьох різних ситуаціях. Він блискуче працює для швидкого аудиту веб-сайту. Як правило, це перше, що я роблю, коли хтось запитує, чи можемо ми допомогти з їх оптимізацією на місці, швидке сканування з Screaming Frog дає нам огляд структури сайту і те, які проблеми є сьогодні. Без цього інструменту, це було б трудомістким ручним завданням, де кожен сайт мав би відвідувати окремо.

Наведена вище картина - це таке сканування для потенційного клієнта, і легко бачити, що існує декілька проблем, які необхідно вирішити. Перш за все, існує вісім посилань на сторінки, які не існують і тому повертають код відповіді 404. Крім того, ви можете побачити в списку з правого боку, що є 425 назв дубльованих сторінок і 425 дублікатів мета-описів. П'ять хвилин, необхідних для збору цих даних та перегляду, свідчать про те, що для цього клієнта потрібно багато працювати.

Screaming Frog дає нам можливість легко шукати:

  • Помилки коду відповіді
  • Канонічні помилки
  • Дублікати або відсутні назви сторінок
  • Дублікати або відсутні мета-описи
  • Відсутні елементи тегів
  • Дубльований вміст
  • Читання URL-адрес

Таким чином, щоб підсумувати це кричущий жаба SEO павук є моїм інструментом вибору, коли мені потрібно сканувати, аналізувати і перевіряти технічні SEO сайту. Це так само добре, якщо вам просто потрібно швидкий огляд невеликого сайту або вам доведеться проаналізувати сайт з тисячами сторінок. Ти можеш завантажити безкоштовну версію на веб-сторінці Screaming Frog. Безкоштовна версія містить деякі обмеження. Ви можете сканувати лише 500 URL-адрес одним скануванням, і ви не зможете отримати доступ до всіх функцій конфігурації. Тим не менш, варто завантажити, щоб ви могли спробувати, перш ніж купувати. Я спробував і купив.