Критична інформація SEO для вдосконалення бізнесу

  1. Коли в останній раз ви відкривали жовті сторінки - вид паперу? Пригадайте: коли ви останній раз відкривали...
  2. Я зробив платні оголошення, і вони не працюють!
  3. Покупець Остерігайтеся: Слідкуйте за SEO Обслуговуючий обманний "Гарантії" \ t
  4. Що в ньому для консультанта SEO?

Коли в останній раз ви відкривали жовті сторінки - вид паперу?

Пригадайте: коли ви останній раз відкривали жовті сторінки? Я говорю про телефонний довідник з паперу, той, який у вас є під сидінням під цим заводом. Або ви Google все, що ви шукали на вашому ноутбуці або смартфоні? Будьте чесними - не могли б ви взяти час, щоб перегортати жовті сторінки на щось на зразок домашнього ремонту?

У ці дні більше людей знаходять свою інформацію в Інтернеті, ніж у телефонній книзі. (Коли я пишу цю статтю, хтось розмістив у кошику фотографію своєї книги Yellow Pages у Facebook.)

Це означає, що для більшості населення папір є пасивним. Люди шукають онлайн-номери телефонів. А чому ні? Це швидко, а телефон завжди під рукою.

Папір настільки віддалена -

це все про мережу зараз

це все про мережу зараз

Що це означає для професіоналів ремоделювання будинку, що ваш рейтинг пошукової системи має вирішальне значення для вашого успіху. На відміну від телефонної книги, Google не перелічує результати пошуку в алфавітному порядку. Завдання Google полягає в тому, щоб повернути найкраще збіг до слів, які ви вводите.

Пошукова система займає послугу домашнього ремоделювання, як ваша, заснована на більш ніж 200 сигналах, включаючи якість вмісту веб-сайту, швидкість завантаження, його зручність для мобільних пристроїв і навіть вашу компанію Google Business.

Наявність домашнього сайту реконструкції не достатньо. Клієнти повинні фактично знайти його в Інтернеті, щоб принести вам будь-який бізнес.

Так що якщо ви хочете бути знайденими, коли люди у вашому місті або зоні обслуговування роблять онлайн-пошук, вам знадобиться допомога пошукової оптимізації (SEO) компанії або професіонала. SEO знає багато прийомів торгівлі, щоб допомогти поліпшити розміщення своїх клієнтів у Google , Yahoo і Bing.

(Я посилаюся на Google у цій статті, оскільки вони контролюють 65% ринку пошукових систем США. Просто знайте, що ця інформація також стосується двох інших пошукових систем.)

Я зробив платні оголошення, і вони не працюють!

Важливо також відзначити, що я говорю про органічні результати пошуку - не оплачуваний пошук. Будь-хто може платити за високий рейтинг в оголошеннях Google, тому це не займе спеціальну компанію. Це збирається взяти товстий гаманець.

Ми всі втомилися чути про платні оголошення , але чи знаєте ви, що SEO є повною протилежністю ? У чому різниця ви питаєте? Я зроблю це швидким і безболісним. Платна рекламна кампанія стягує плату за клік.

На щастя, SEO не оплачується реклама ! Наша перевірена система SEO ставить ваш сайт через прискорене моделювання того, що станеться, якщо веб-сайт набуде своєї популярності та шляху до першої сторінки Google органічно . Без SEO це може зайняти більше 10 років.

Хоча платні реклами можуть коштувати вам 30 000 на місяць, з SEO ви платите менше ніж на одну сьому від цієї ціни протягом приблизно 6 місяців, а потім ваше ключове слово залишається там, генеруючи призводить для вас практично назавжди без вас продовжувати платити за це . Як це можливо? Тому що люди готові переплачувати Google за їхню службу, тому що це великий бренд, якому довіряють. Справа в тому, що ... Якщо компанія, що займається реконструкцією будинку, або підрядник не купує зараз SEO, вони роблять небезпечну і дорогу помилку!

Покупець Остерігайтеся: Слідкуйте за SEO Обслуговуючий обманний "Гарантії" \ t

Покупець Остерігайтеся: Слідкуйте за SEO Обслуговуючий обманний Гарантії \ t

SEO займає близько 6 місяців, оскільки, якщо веб-сайт створюється занадто швидко , Google ідентифікує його як спам . Так що, якщо який-небудь SEO «експерт» стверджує, що зможе поставити вас на першу сторінку протягом місяця або двох… Не довіряйте їм! Уникайте їх, як чорна чума, тому що вони, швидше за все, покладуть ваш сайт через узагальнений процес різання файлів cookie, не налаштований для вас і вашого бізнесу.

Існує багато, що йде в SEO, і це робота, яка повинна бути професійно оброблена з увагою до деталей і догляду . Так само, як з пошуком гарної компанії з поліпшення будинку, Іноді ви просто хочете витратити кілька зайвих грошей, щоб забезпечити вашу безпеку і живий капюшон вашого бізнесу.

Що в ньому для консультанта SEO?

Що в ньому для консультанта SEO

Мене звуть Ілля Кращий , і я був у цій галузі протягом століть. Я можу вам сказати. Найкраща частина роботи з SEO - це зміна життя людей . Я можу допомогти сім'ям! Що є більш захоплюючим, ніж це?

Я один з рідкісних SEO, чия одержимість - це дохід у ваш касовий апарат. Я люблю SEO і все, але я не вийти шляхом затирання на моєму комп'ютері весь день. Я виходжу, коли мої клієнти дзвонять мені, просячи дати мені реферали. Ось так я вижив у цій конкурентоспроможній галузі.

Мої результати говорять самі за себе! Я пишаюся і радію сказати… Я один з провідних консультантів GANIC.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію, пишіть мені електронною поштою [захищена електронною поштою]

З повагою,

Ілля Кращий (президент GANIC)

Коли в останній раз ви відкривали жовті сторінки - вид паперу?
Коли в останній раз ви відкривали жовті сторінки - вид паперу?
Пригадайте: коли ви останній раз відкривали жовті сторінки?
Будьте чесними - не могли б ви взяти час, щоб перегортати жовті сторінки на щось на зразок домашнього ремонту?
А чому ні?
У чому різниця ви питаєте?
Як це можливо?
Що в ньому для консультанта SEO?
Що є більш захоплюючим, ніж це?