Курси по просуванню сайтів Київ

Ціна за все 9900 грн.

Більш 79 осіб успішно самостійно просувають свої сайти пройшовши наші курси.

Курси по просуванню сайтів - одна з затребуваних видів послуг для сучасного малого і середнього бізнесу Курси по просуванню сайтів - одна з затребуваних видів послуг для сучасного малого і середнього бізнесу. Є група підприємців, які хочуть у всьому розібратися самостійно, так би мовити, хто краще зробить роботу крім як я сам. Такі люди нікуди не поспішають і дотримуються кредо життя: «геть суєту, на все свій час». Спеціально для вас ми розробили доступні матеріали по СЕО просуванню сайту.

Як проходять курси розкрутки сайту?

Навчання просуванню сайту проходить індивідуально для кожного клієнта. Розглядається конкретний сайт, підбираються всі необхідні інструменти, шаблони, методи, прийоми, секрети. Купуючи дану послугу, ви позбавляєте себе рутини перегляду маси статей, експериментів з сайтом і втрати часу на отримання досвіду. Спеціаліст особисто вам розповідає всі тонкощі просування сайту і відпадає необхідність щомісяця платити СЕО-студіям за просування сайту.

Скільки ви економите?

Середня вартість динамічного просування сайту становить від 4000 грн. Мінімальний термін для виведення в ТОП-10 конкурентних запитів становить шість місяців. Множимо 6 на 4000 отримуємо 24000 грн. У підсумку, економія становить 14100 грн. і це тільки перші 6 місяців. Ті, хто повівся на те, що після виведення сайту в ТОП нічого робити не треба - глибоко помиляються. Пошуковик любить сайти, які постійно розвиваються, в них додаються статті, про нього пишуть і на нього посилаються. Так що з сайтом необхідно працювати постійно інакше його позиції можуть як піднятися, так і опуститися. Отримавши знання просування сайту - ви отримали довічний дисконт на просування сайту.

Яких ризиків ви уникаєте?

Не кожен пастух хоче втратити дійну корову. У просуванні сайту справи йдуть таким же чином. По закінченню терміну договору з СЕО-студією у клієнтів нерідко падають позиції розкрученого сайту. Іноді це робиться, щоб колишній клієнт повернувся до постачальника послуг з молитвами «полагодити» сайт оскільки продажі впали, а їсти хочеться і платити за контекстну рекламу вже не хочеться. Здобувши знання просування сайтів ви завжди будете знати які умови впливають на зростання позицій сайту і вас уже ніхто не зможе обдурити.

Як почати відвідувати індивідуальні курси СЕО просування сайту?

Для відвідування індивідуальних курсів СЕО Вам достатньо зателефонувати нашому менеджеру по телефону 0734056080 і записатися на зручний для вас час.

Для тих, у кого немає часу на проходження курсів і просто є можливість платити за просування сайту і не хвилюватися за помірні рахунки по наданим послугам ми надаємо якісні послуги просування сайту . Працюємо як в Києві, так і по Україні.

Як проходять курси розкрутки сайту?
Скільки ви економите?
Яких ризиків ви уникаєте?
Як почати відвідувати індивідуальні курси СЕО просування сайту?