linkbutler займає перше місце на маркетингу

У травні 2012 року в блозі onMarketing було проведено порівняння програмного забезпечення для обміну посиланнями з п'ятьма різними інструментами в цій галузі. Серед іншого, програми оцінювалися на те, наскільки добре вони можуть керувати URL-адресами, контактами, партнерами по обміну посиланнями або обмінними цілями, при цьому вимоги поділяються на категорії різних пріоритетів. SEO програмне забезпечення linkbutler Кращий в тесті.

На момент проведення тесту, linkbutler був доступний тільки в бета-версії, тому інструмент керування посиланнями перемагав kanpp проти другого програмного забезпечення.

Linkbutler розроблений відповідно до моделі з трьох стовпчиків: На додаток до фактичного керування каналами, програмне забезпечення надає широкий спектр можливостей для управління контактами: наприклад, можна створити огляди щодо того, з якою контактною особою спілкувалися. Третій рівень формується за допомогою управління проектом, який, серед іншого, дозволяє керувати завданнями з цілями.

Встановлення linkbutler і отримання його в програмне забезпечення зайняло більше часу, ніж очікувалося на маркетингових тестерах. Вона була оцінена як особливо позитивна, що команда розробників була готова допомогти, і що пропозиції щодо поліпшень, зроблених під час етапу тестування, були включені в пізніші версії програмного забезпечення. У кінцевому підсумку, цей досвід став вирішальним чинником у тому, що linkbutler переможець тесту.

На додаток до linkbutler, інструменти обміну посиланнями Raven Tools, linkBird , Обмін посиланнями Pro і LinkAssistant випробування. Raven Tools відсутній образ відносин обміну посиланнями, і менеджер посилань не є достатньо зрілим, згідно з onMarketing.

У другому рейтинговому інструменті Linkbird хороший моніторинг діяльності з побудови посилань, здатність створювати окремих користувачів і можливість створювати завдання для зовнішніх і внутрішніх будівельників каналів було оцінено як позитивне. На OnMarketing, однак, не вистачало Linkbird, особливо на чорному списку партнерів по обміну посиланнями домени ,

Обмін посиланнями Pro пропонувала найменше можливостей порівняно з іншими інструментами. LinkAssistant мав найбільшу функціональність по відношенню до linkbutler і Linkbird, але зручність використання була обмеженою і не було ніяких ознак взаємозв'язку обміну посиланнями у програмному забезпеченні SEO.

Ми перевіримо цей інструмент найближчим часом і опублікуємо свою думку і досвід на цьому етапі!

Тут ви знайдете пропозицію - ви навіть можете спробувати її безкоштовно:

Тут ви знайдете пропозицію - ви навіть можете спробувати її безкоштовно:

Додаткова інформація (зовнішні сторінки):