Magento 2 SEO Налаштування: Остаточне керівництво (Оновлення 2018)

 1. Чому потрібно SEO Пошукова оптимізація є одним з найважливіших аспектів для будь-якого магазину Magento....

Чому потрібно SEO

Пошукова оптимізація є одним з найважливіших аспектів для будь-якого магазину Magento. Поки виключена сторінка SEO, тобто цитати і посилання, необхідно не забувати про оптимізацію на сторінці. Оптимізація на сторінці може бути благословенням, якщо ви правильно її реалізуєте.

При розробці Magento 2.x були розглянуті певні недоліки Magento 1.x і, отже, були покращені в Magento 2.x. Якщо бути точним, налаштування SEO значно покращилися в Magento 2, який я детально поясню нижче, щоб ви могли бути в курсі всіх налаштувань для SEO, які вийшли з коробки Magento 2.

Отже, я розділив пошукову оптимізацію вашого магазину Magento на три основні аспекти. Подумайте про них як про невеликий контрольний список для вашого SEO. Ви можете класифікувати всі SEO конфігурації в ці три підрозділи і по одній можна перевірити і оптимізувати свій магазин відповідно до них.

Тут я придумав майже всі налаштування для Magento 2 SEO . Подивіться на те, що я висвітлював під цим блогом.

Індекс:

Magento 2 SEO налаштування

 1. Метатеги - це фрагменти інформації про вашу сторінку. В основному, він скаже людині, яка шукає те, що містить ваша сторінка. Це не фактична інформація, написана на вашій сторінці, а те, що написано в коді. Таким чином, користувач не відображається на сторінці, але під час пошуку Google шукатиме цей фрагмент, щоб дізнатися про вашу сторінку. Метатеги були дуже недооцінені. Для більш високого рангу вашого магазину і для акуратного погляду на видачах вам потрібні метатеги. Я починаю з того, як можна додати метатеги для продуктів і категорій.

  1. У Magento 2, вони додали одну нову функцію для мета-тегів: Fields Auto-Generation. Застосовується на глобальному рівні, це допоможе вам створити шаблони метаданих продуктів. Це нове налаштування можна знайти тут: Магазини -> Конфігурація -> Каталог -> Каталог -> Продуктові поля Авто-генерація
   У Magento 2, вони додали одну нову функцію для мета-тегів: Fields Auto-Generation
   Для магазину з багатьма продуктами, це буде служити прекрасним інструментом, який економить багато часу для власників магазинів. Але це також має кілька обмежень:

   • Автоматично генеровані поля є глобальними конфігураціями, тому їх не можна змінювати для категорій продукту.
   • Доступні лише 3 власники місця: {{name}}, {{description}} і {{sku}}
   • Оскільки більшість описів продуктів перевищує 25-240 символів, утримувач місця {{description}} може бути не найкращим вибором для поля опису метатегів.
   • Автоматично генеровані поля є глобальними, а не ретроспективними. Отже, якщо ви хочете змінити деталі продуктів або внести деякі поправки, вони не будуть відображені на існуючих продуктах, де деталі вже були додані.

   Загалом, нова функція автоматичного генерування полів продукту є хорошою, але вона має багато обмежень.
   Крім полів продуктів Auto-Generation, ви також можете редагувати мета-опис і назву з параметрів сторінки продукту тут: Каталог -> Продукти -> Вибір і редагування продукту -> Пошукова оптимізація. Налаштування тут перезаписуть глобальний мета-опис, доданий з Fields Auto-Generation. Цей метод є ефективним, але забирає багато часу, якщо у вас багато продуктів, що, мабуть, має місце у більшості магазинів Magento.

  2. Так само, як і для продуктів, для категорій також можна налаштувати мета-дані локально на рівні категорій. Місцезнаходження для метаданих на рівні категорій: Каталог -> Категорії -> Оптимізація пошукової системи. Тут ви можете додати мета-заголовок, ключові слова та опис відповідно до ваших вимог. Так само, як і для продуктів, для категорій також можна налаштувати мета-дані локально на рівні категорій

  3. Ви можете змінити теги заголовків для тематичних сторінок із вмісту -> Сторінки -> {{контентна сторінка}} -> Оптимізація пошукової системи Ви можете змінити теги заголовків для тематичних сторінок із вмісту -> Сторінки -> {{контентна сторінка}} -> Оптимізація пошукової системи

 2. URL на основі SEO
  1. SEO на основі URL для продуктів

   У Magento 2 URL-адреса продукту буде згенерована автоматично відповідно до вказаної вами SKU продукту. Але якщо потрібно змінити його з будь-якої причини, ви можете зробити це тут: Каталог -> Продукти -> {{Продукт}} -> Оптимізація пошукової системи -> Ключ URL

  2. Так само для категорій, якщо потрібно змінити ключ URL, перейдіть до каталогу Каталог -> Категорії -> {{Category}} -> Оптимізація пошукової системи -> Ключ URL.

 3. Префікси та суфікси для тегів заголовків на всьому сайті

  Доцільно додати назву компанії чи організації до сторінок вашого магазину. Це допоможе асоціювати назву вашої компанії з вашим магазином. Щоб додати це в теги заголовків на всіх сторінках, ви можете встановити його тут: Зміст -> Конфігурація -> Веб-сайт -> Голова HTML -> Префікс і суфікс назви сторінки Доцільно додати назву компанії чи організації до сторінок вашого магазину

 4. Як і для тегів заголовків, ви можете додати префікс і суфікс до сторінок продукту та категорії. Місцем для цього налаштування є: Магазини -> Конфігурація -> Каталог -> Каталог -> Оптимізація пошукової системи Як і для тегів заголовків, ви можете додати префікс і суфікс до сторінок продукту та категорії Відповідно до параметрів конфігурації, можна зберегти різні суфікси для сторінок продукту і категорії, але для загального знайомства і однорідності сайту, це не рекомендується.

 5. Оптимізація зображення

  Одним з важливих аспектів поліпшення рейтингу сайту є швидкість завантаження сайту. Зображення займають багато місця і тому більше зображень означають менший час завантаження сайту. Тому дуже важливо керувати зображеннями магазину, оптимізуючи їх для кращої продуктивності сайту. Magento 1.x не надає оптимізації зображень, а погана новина - ні Magento 2.x.А в Magento 2.x можна додати alt атрибут для зображень, які допоможуть краще оптимізувати зображення продукту. Налаштування можна зробити тут: Каталог -> Продукти -> {{продукт}} -> Зображення та відео -> Alt Text.Also, не забудьте змінити текст Alt для логотипу вашого магазину. За замовчуванням це "Magento Commerce", що не є корисним. Змініть його на те, що більше відповідає зображенню вашого магазину. Налаштування можна зробити тут: Магазини -> Конфігурація -> Загальні -> Дизайн -> Голова HTML -> Заголовок Одним з важливих аспектів поліпшення рейтингу сайту є швидкість завантаження сайту Окрім оптимізації за допомогою Magento 2 SEO Settings, це найкраща практика https://tinypng.com/ стискати зображення перед їх завантаженням.

 6. Багаті фрагменти або мікро дані

  Це одна з кращих функцій, доданих до налаштувань SEO Magento 2. За промовчанням мікроданні додаються до всіх сторінок продукту. Це хороший початок, але ще довгий шлях. Вам не потрібні додаткові налаштування, оскільки вони не потрібні. Щоб підсумувати це, це хороша функція, але вона може бути покращена. Наприклад, якщо ви хочете додати пошуковий інструмент, організацію або сухарі, потрібно додати їх самостійно або за допомогою будь-якого розширення. Вони не додаватимуться автоматично під великі фрагменти.

 7. Google Analytics

  Ви можете легко додати Google Analytics до свого магазину за адресою: Магазини -> Конфігурація -> Продажі -> Google API -> Google Analytics Ви можете легко додати Google Analytics до свого магазину за адресою: Магазини -> Конфігурація -> Продажі -> Google API -> Google Analytics  Щоб увімкнути Google Analytics у своєму магазині, спочатку потрібно мати a  Google Analytics  облікового запису
  Щоб увімкнути Google Analytics у своєму магазині, спочатку потрібно мати a Google Analytics облікового запису. Ви можете використовувати дані облікового запису у своєму магазині. Ви можете знайти свій ідентифікатор відстеження в розділі "Адміністратор -> інформація про відстеження" в обліковому записі Google Analytics. Потім ви можете скористатися наведеними вище налаштуваннями. Ще одним хорошим моментом є можливість створення декількох сторінок для експерименту з вмістом. Ви можете додати код експерименту Google Analytics до будь-якої сторінки продукту вашого магазину: Продукт -> Додаткові налаштування -> Оптимізація перегляду продукту

 8. Google AdWords

  В Magento 2 впровадження Google AdWords стало дуже легким. Конфігурацію можна знайти тут: Магазини -> Конфігурація -> Продажі -> Google API -> Google AdWords В Magento 2 впровадження Google AdWords стало дуже легким Докладні відомості про всі вищевказані поля можна легко знайти в Google AdWords облікового запису.

 9. Створити унікальний контент

  Це, безумовно, найпростіший і найважливіший фактор при розгляді SEO для вашого магазину. Будь-який сайт електронної торгівлі або будь-який інший веб-сайт; потрібно мати унікальний вміст. Дубльований вміст може викликати багато проблем. Це одна з причин, чому Google забороняє сайти з результатів пошуку. Гарна новина для вас Magento 2 тепер надає налаштування для вирішення дублікатів питань контенту і відображення унікального контенту в Інтернеті.

  1. Елемент rel = canonical, який часто називають "канонічним посиланням", є елементом HTML, який допомагає веб-майстрам запобігти дублюванню проблем із вмістом. Він робить це, вказавши "канонічну URL-адресу" - "бажану" версію веб-сторінки. Використовуючи його добре покращує SEO SEO.Ви можете включити канонічні теги для категорій в магазинах -> конфігурація -> каталог -> пошукова оптимізація

  2. Канонічні позначки для продуктів

   Можна ввімкнути канонічні теги для продуктів у магазинах -> Конфігурація -> Каталог -> Оптимізація для пошукових систем.

  3. Якщо ви перейдете до Магазини -> Конфігурація -> Каталог -> Оптимізація для пошукових систем, ви побачите опцію, за допомогою якої ви зможете вибрати, чи потрібно вмикати або вимикати показ шляхів категорій у URL-адресах продуктів. Ці індикатори категорій чудово підходять для індексації та показують логіку кращої навігації в магазинах. Це налаштування можна використовувати в поєднанні з канонічними тегами для кращої оптимізації.

  Це налаштування можна використовувати в поєднанні з канонічними тегами для кращої оптимізації

 10. Правильне індексування сайту
  1. robots.txt

   У Magento 2 ви можете редагувати файл robots.txt з самої адміністративної панелі, що є дуже корисним і швидким способом для адміністраторів керувати robots.txt. Це одна з найкращих речей, яку розробники зробили, додаючи функції SEO в Magento 2. Ви можете знайти налаштування за адресою: Content -> Configuration -> Search Engine Robots. У Magento 2 ви можете редагувати файл robots Це цілком акуратно і денді. Найбільш логічним місцем для файлу robots.txt вашого сайту є mysite.com/robots.txt, і тут ви можете отримати доступ до файлу на вашому сайті. Хоча налаштування robots.txt за замовчуванням - нормальне, вам потрібно заборонити ці каталоги : / catalogsearch /, / каталог / product_compare /, / список бажань /

  2. Як видно на зображенні вище, за замовчуванням мета-роботи в Magento 2 мають значення INDEX, FOLLOW, що було б добре для Google індексувати ваш сайт. Але ви не можете налаштувати його на певній сторінці. Наприклад, якщо ви створюєте дубльований продукт для налаштування експерименту в Google Analytics для перевірки вашого сайту, вам доведеться знайти спосіб, щоб зупинити доступ пошукових систем до цієї сторінки. Ви можете додати такі URL-адреси до файлу robots.txt, але результат не завжди буде таким, яким ви очікуєте від нього.

  3. Мапа сайту XML

   Багато корисних налаштувань, пов'язаних із створенням XML-мапи сайту, можна знайти в Magento 2 за адресою: Магазини -> Конфігурація -> Каталог -> Мапа сайту XML Багато корисних налаштувань, пов'язаних із створенням XML-мапи сайту, можна знайти в Magento 2 за адресою: Магазини -> Конфігурація -> Каталог -> Мапа сайту XML  Найбільш важливі зміни такі: Найбільш важливі зміни такі:

   1. Усі зображення на вашому сайті додаються до мапи сайту автоматично;
   2. Ви отримуєте можливість подати URL-адресу вашого XML-мапи сайту до файлу robots.txt.
   3. У вас є можливість встановити кількість сторінок на файл XML, а також максимальний розмір файлу мапи сайту.

   А тепер вказуємо на деякі обмеження:

   1. Ви не можете вибрати, який тип продукту слід додати до XML-карти сайту. Наприклад, якщо у вас є конфігурований продукт з двома простими продуктами. Кожен простий продукт буде автоматично додано до карти сайту XML, але якщо ви хочете додати остаточну версію конфігурованого продукту, це неможливо на даний момент.
   2. Зображення додаються автоматично, і це чудово, але інші типи файлів .pdf, .doc, .xls і т.д. не додаються автоматично. Ви повинні додати їх вручну.
   3. Всі сторінки включені автоматично. Якщо потрібно включити або виключити певні сторінки, це неможливо.
  4. Мапа сайту HTML

   На сьогоднішній день у файлі Magento 2 SEO не передбачено жодного сайту Sitemap. Вам потрібно буде створити його для вас, або ви можете скористатися деяким розширенням.

Підсумувати все ...

Я сподіваюся, що ця стаття надасть загальне уявлення про всі функції SEO, які поставляються з Magento 2 для всіх дослідних розумів. Як ви можете бачити, багато опцій доступні, і ви можете використовувати функції для оптимізації вашого Magento 2 магазин, як налаштування і конфігурації як і раніше дуже базові і дуже статичні. Це все одно краще, ніж Magento 1.x, і це, безумовно, допоможе вам поліпшити продуктивність вашого сайту в SERP.

Якщо у Вас виникли питання або ви хочете поділитися якоюсь додатковою інформацією, сміливо вкажіть мені в коментарях. Не забудьте вразити 5 зірок нижче!