Magento VS Zencart

Якщо ви шукаєте платформу для електронної комерції та бажаєте найняти розробника, або якщо ви технічно досвідчені, ви можете розглядати платформу для електронної комерції з відкритим вихідним кодом

Якщо ви шукаєте платформу для електронної комерції та бажаєте найняти розробника, або якщо ви технічно досвідчені, ви можете розглядати платформу для електронної комерції з відкритим вихідним кодом. Magento або Zen Cart для розміщення вашого магазину. Безкоштовні, з відкритим вихідним кодом рішення можуть зайняти трохи більше роботи, щоб створити та запустити роботу, але вони часто пропонують набагато більшу гнучкість щодо того, що ви можете робити зі своїм магазином. Magento і дзен-кошик дуже різні тварини, однак, і який ви вибираєте, залежить в значній мірі від ваших власних потреб і можливостей.

ZEN CART

Zen Cart розгалужений від інтернет-магазину в 2003 році. Це PHP / MySQL і один з найстаріших платформ електронної комерції. Вона має багато основних основних функцій, необхідних для електронної комерції, і її легше налаштувати. Довга історія Zen Cart означає, що в Інтернеті доступна велика кількість підтримки, а сама кодова база написана для того, щоб бути досить доброзичливим до простих змін і нерозробників. Існує вбудована програма захисту від змін для захисту змін коду PHP, тому ви не втратите налаштування під час оновлення. Zen Cart має багато варіантів, які ви повинні керувати своїм магазином через особливості коробки або безкоштовні плагіни, а також інструментарій розробників, який допоможе вам знайти налаштування, які можна налаштувати.

Zen Cart є довговічним рішенням для електронної комерції, яке пропонує багато функціональних можливостей безкоштовно, але це також стає трохи застарілого рішення . Графіка не є найпривабливішою для 2016 року, і існує обмежена функціональність звітів про SEO та продукти.

MAGENTO

Спочатку Magento був випущений в 2008 році і швидко став одним з найпопулярніших платформ електронної комерції . Це була найпопулярніша платформа, що використовувалася серед топ-1 мільйонних сайтів Alexa у 2016 році. Слід зауважити, що Magento пропонує як безкоштовний варіант з відкритим кодом (спільноту Magento), так і платну опцію підписки (Magento Enterprise), яка може сприяти її великому частка ринку серед провідних веб-сайтів. У спільноті Magento бракує деяких функцій, доступних у Magento Enterprise, але все ще пропонує надійний список можливостей. Magento пропонує багато з тих самих функціональних можливостей, які робить Zen Cart, а також контроль на одній сторінці та управління в декількох магазинах. Популярність Magento означає, що існує сильна спільнота розробників, яка сприяє Magento і створює / оновлює плагіни для розширення функціональності.

Ця функціональність, однак, коштує. Magento є звіром платформи з великою масштабованістю і дуже підходить для обробки зростання магазину, але це може бути важким ресурсом і r має більше технічних знань для управління повністю.

Magento проти Zencart - винос

Взагалі, Zen Cart може бути більш приємним варіантом для людей, які хочуть створити і налаштувати просту і безкоштовну платформу, але користувачі, які зацікавлені в довгостроковому розвитку і гнучкості для свого майбутнього, краще підходять для створення Magento. Zen Cart все ще виглядає датованим, не має можливості SEO, і може відставати, коли він зросте до більш ніж 1000 продуктів. Magento є більш популярним і має більшу функціональність , особливо з точки зору вибору опцій SEO, що робить його кращою платформою для створення довгострокового бізнесу з електронною комерцією.

Якщо ви все ще не можете вирішити, або вам потрібна допомога, щоб створити потужний сайт для того, щоб побудувати свої продажі, повідомте нам про це звертайтеся до нас або зателефонувавши нам за номером 626.400.4511.