Магнітогорськ | boroday | сторінка 7

Синтерра-Урал Магнітогорськ   створений до купи до Челябінському головного офісу (раніше, до речі, Комлайн називалися), все ж друге місто в області, напевно, заслуговує окремої філії, хоча я думаю це швидше офіс продажів, ніж повноцінний філія
Синтерра-Урал Магнітогорськ створений "до купи" до Челябінському головного офісу (раніше, до речі, "Комлайн" називалися), все ж друге місто в області, напевно, заслуговує окремої філії, хоча я думаю це швидше офіс продажів, ніж повноцінний філія. Але тут я не фахівець, в гості до них не заходив, а коли тільки побачив їх перший щит на вул. Ленінградської пробував телефонувати - та все так і не вийшло додзвонитися, завжди то обід, то вже офіс закритий був, в той час коли я бачив їх телефон на щиті. Потім якось вийшло дізнатися їх тарифи, в загальному для мене нічого привабливого я не виявив.
Основний канал поставки інтернету клієнтам це ADSL, ну і при матеріальному благополуччі клієнта - оптоволокно, а так само орендовані у інших операторів існуючі канали зв'язку. Підключити можуть там де їм зручно, а не там де вам може бути потрібно.
Для простої людини користі від Синтерра-Урал Магнітогорськ але лише від телеграфу - потрібна вона дуже рідкісним і вишуканим споживачам інету. Я б навіть сказав - обраним.
Тарифні плани " Синтерра-Урал »Орієнтовані на потреби Клієнта і тому не мають фіксованої« сітки », таким чином для кожного Клієнта формується індивідуальний тариф з порогом тарифікації, так і без нього (безлімітний інтернет) - ось саме так зазвичай говорять провайдери бажаючі розвести клієнта на побільше грошей, якщо вони у нього є, і отримати з нього хоч скільки-нить, якщо клієнт почне торгуватися.
Тарифи є як трафіковий - щось близько 1 - 1,2 рубля за мегабайт (цілком терпимо, навіть на рівні), так і безлімітні, на даний момент, чомусь, найдорожчі з провідних провайдерів. Але з іншого боку - декларується "Унікальність продукту", високий ступінь готовності послуги, високий ступінь надійності, висока захищеність від несанкціонованого підключення. Моніторинг стану мережі та мережевого обладнання своїх клієнтів 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік - ось це факт, хоча подвигу тут не бачу, я ще років п'ять тому моніторив своїх солідних клієнтів простим пінгом, і в разі облому - висилав собі по sms лист з діагностикою проблеми. Але є маса операторів, хто таким пустощами не займається, не їхня це обов'язок стежити на клієнтом.
Є речі і телефонія, власна міська нумерація. І взагалі Синтерра-Урал знахідка для бізнес-центру - все зроблять самі, і мережу по будівлі, і телефони, і клієнтам все продадуть і грошима поділяться, краса для девелопера.
Але найголовніше - Синтерра-Урал це частина великої " Сінттерри ", Яка присутня в кожній точці нашої країни зі своїми залізяками або послугами, так що якщо у вас мегакорпорація і вам потрібна зв'язок по всій країні від одного оператора, які буде за все у відповіді - Синтерра хороший вибір. Та й взагалі, якщо ви готові платити трохи більше, за особливий сервіс - вам тут сподобається, говорити в телефон будуть миліше, а виникаючі проблеми вирішуватимуть з великим ентузіазмом, клієнтів не так багато і всі солідні, треба відповідати, але все за ваші гроші природно.

boroday.biz