MajesticSeo для рекламодавців

написано 01.02.2016

- це британський сервіс, точніше набір сервісів, які допомагають SEO-фахівцям, аналітикам і підприємцям вигравати в боротьбі за гідне місце на просторах інтернету. Провідні SEO-компанії світу користуються послугами і базами Majestic в своїй щоденній роботі. Чим же цей сервіс може бути вам корисний?

Ну хоча б з тієї простої логіки, що блог - це той же сайт, і щоб отримувати прибуток, його потрібно просувати. Навіть якщо ви ведете НЕ стандалон-блог з власним доменом, а маєте акаунт в будь-який з популярних блогоплатформи. Тому «Блогун» настійно рекомендує вивчати і освоювати професійні SEO-інструменти, а не просто стежити за наявністю в публікаціях ключових слів. Що ж пропонує вам Majestic SEO?

1. У Majestic - найбільша база посилань на планеті

Кожен, хто починає вивчати ази пошукового просування, досить швидко дізнається, що для блогу добре, коли на нього є багато якісних посилань. А як їх виявити і проаналізувати? Для цього можна запросити посилання з бази Majestic. Наприклад, якщо перевірити посилання для сайту Ignite Visibility (SEO-агентство з Каліфорнії), то ми миттєво отримаємо 129 445 зовнішніх посилань, 1 715 посилаються доменів, 1 460 IP і 1 255 підмереж. Це найбільший обсяг інформації із зовнішніх посилань для даного домену, який можна знайти онлайн за допомогою основних інструментів.

2. Індекс посилань оновлюється кілька разів на день

Majestic ловить нові посилання трохи швидше за інших. Варто комусь розмістити посилання на ваш блог, як ви побачите точну дату народження нової посилання, просто клікнувши по зеленій позначці на графіку того дня. В Majestic легко побачити нові посилання, що з'явилися в неробочий час, і ви відразу можете перевірити, що це за посилання.

3. Дані легко аналізувати

Дані, які надає Majestic, досить складні, і розраховані в більшій мірі на фахівців, але при бажанні ви легко розберетеся в звітах і графіках. Дані організовані в досить зручній формі.

4. Тексти анкоров

Загалом звіті надається безліч корисної інформації, і можна легко заглибитися в подробиці. Наприклад, вивчити звіт за текстами анкоров. Він може стати в нагоді, якщо є підозра, що блог піддався штрафу з боку пошукових систем. Досить поглянути на графік, і відразу видно, чи є у вас проблеми з анкорами.

Для тих, хто не в курсі: якщо занадто багато людей посилаються на ваш блог або сайт одними і тими ж словами, то Google перестає враховувати ці анкор при ранжируванні. Так що рада рекламодавцям: не замовляйте блогерам сотні посилань з однаковими ключовими фразами! Так ось, швидкий погляд на список анкоров від Majestic - і ми бачимо, вичерпаний чи відсоток анкоров з тих чи інших слів. Якщо так, то ми швидко знаходимо зайві посилання, домовляємося з авторами про коригування тексту, Majestic і Google оновлюють свої індекси, штраф знімається.

5. Пошук неправильних посилань

Як то кажуть, диявол в деталях. За допомогою Majestic можна дізнатися, чи є у вас потужні посилання (наприклад, від впливового блогера), що вказують на неправильний субдомен в вашому блозі. Якщо така помилка виявиться (наприклад, є хороша посилання, але на стару версію сайта), її потрібно якомога швидше виправити і націлити трафік на потрібну сторінку.

6. Особливо корисна функція - аналіз зворотних посилань конкурентів

Якщо ви не знаєте, як аналізувати зворотні посилання конкурентів, в Мережі є багато SEO-посібників на цю тему. По суті це процес, за допомогою якого ви знаходите все прямі посилання на сайт або блог конкурента, і розробляєте план, як роздобути ці посилання собі. Зверніть увагу на сервіси для порівняння посилань, зокрема "Clear Summary", "Backlink History", "Topics", "Clique Hunter" і "Majestic Million".

7. Email-оповіщення про нові посиланнях

Цю фішку чекали багато, і вона з'явилася. Ви просто вказуєте адресу блогу або конкретної публікації, і коли на вказаний URL з'явиться нова посилання, на ваш email прийде лист. Всього можна встановити до 10 повідомлень. Кожен сайт, з якого надійшла посилання, відразу аналізується за ключовими показниками Majestic - потік довіри (Trust Flow) і потік цитування (Citation Flow), тому ви відразу ж можете оцінити корисність виникли зв'язків. Новий сервіс істотно заощаджує Ваш час і спрощує роботу зі звітами по зворотним посиланням, а тому платний. Але вартість його зовсім невелика: наприклад, власник Срібного аккаунта з щоденним оповіщенням для 10 адрес платить не більше 3% від свого місячного бюджету на аналітику. Щоб заощадити, можна встановити частоту сповіщень на раз в два тижні або раз на тиждень. А взагалі Majestic може ділитися інформацією про нові посиланнях кожен день, по мірі відновлення індексу.

8. Постійна робота на поліпшенням функціоналу та презентабельності

Нещодавно Majestic оновив сторінку, на яку ви потрапляєте відразу після авторизації. Вся інформація про звіти, деталі аккаунта, перевірені домени, закладки, історія пошуку, новини сервісу - все це зібрано на одному екрані, тому навігація помітно спростилася. Нова панель управління доступна для всіх користувачів, включаючи власників безкоштовних акаунтів. Лаконічно, зрозуміло, а головне - відкрито для поліпшення. Працівники Majestic закликають всіх ділитися пропозиціями та відгуками.

Що ж у підсумку?

Majestic SEO володіє величезним обсягом даних, які постійно оновлюються. Вся інформація грамотно структурована, а у самого сайту - хороший дизайн з зрозумілим російським інтерфейсом. Majestic повинен бути в арсеналі кожного, хто стежить за тенденціями SEO і опікується просуванням свого блогу.

PS Ще трохи корисної інформації по темі в нашому блозі:

А що у конкурентів? 36 сервісів для онлайн-розвідки (інфографіка)
Як зарядити маркетинг на повну за допомогою картинок і відео (інфографіка)
Просування блогу: 10 способів

Автор: Надія Свєтлова

Чим же цей сервіс може бути вам корисний?
Що ж пропонує вам Majestic SEO?
А як їх виявити і проаналізувати?
Що ж у підсумку?