Майстер ваш SEO методи в 5 простих кроків в 2018 році

  1. Крок 1: Створіть високоякісний контент і покращуйте рейтинг сайту
  2. Крок 2. Переключіть свій веб-сайт на протокол HTTPS і покращить рейтинг сторінок
  3. Крок 3: Зосередьтеся на підвищенні швидкості сайту
  4. Крок 4: Створення мобільних дружніх сайтів для кращого SEO маркетингу
  5. Крок 5: Зосередьтеся на побудові якісних посилань

Час читання: 4 хвилини

У цій конкурентній ері оцифрування, пошукова оптимізація або потужні методи SEO відіграють вирішальну роль для встановлення найбільш значного впливу на рейтинги веб-сайтів, збільшення трафіку і поліпшення показників переходів. Оптимізація пошукової системи є однією з найбільш обговорюваних тем сьогодні. Доведено, що оптимізація сайту для природного пошуку вигідна для бізнесу, оскільки вона продовжує вести значний обсяг трафіку.

З кількома інтернет-маркетингових стратегій, доступних на ринку, цифрові маркетологи вважають за краще використовувати Методи SEO маркетингу для успішного переходу. Основою пошукової оптимізації є розширення всієї структури та змісту веб-сайту та подальша допомога бізнесу зростати та збільшувати продуктивність продажів.

SEO стратегії в основному включають дві основні частини - на місці або на сторінці SEO, і за межами сайту SEO. Обидва вони відрізняються у своєму підході та модернізують сайт для ранжирування та конверсії різними способами.

На сторінці SEO допомагає оптимізувати різні частини веб-сайту, а позасторінкова техніка пошукової оптимізації спрямована на розвиток авторитету домену сторінки шляхом включення посилань з інших сайтів. Off page SEO зосереджується в основному на тому, щоб зробити домен сайту більш автентичним серед своїх конкурентів. Хоча на сторінці і поза сторінками SEO працюють разом, щоб поліпшити позицію в доповнюючий спосіб все ж, на сторінці SEO стратегії, здається, більш помітний вплив на рейтинг сайту рейтингу.

Згадані нижче 5 простих кроків для освоєння продуктивних стратегій SEO для успішного ранжирування веб-сайту на наступний рік:

Згадані нижче 5 простих кроків для освоєння продуктивних стратегій SEO для успішного ранжирування веб-сайту на наступний рік:

Крок 1: Створіть високоякісний контент і покращуйте рейтинг сайту

Зміст є важливими сегментами будь-якого веб-сайту. Протягом багатьох років компанія Google встановила суворі принципи щодо розміщення на веб-сайті у верхній частині пошукової системи. Сайт, який містить відповідні, інформативні та корисні матеріали, стоїть на вершині будь-якої пошукової системи, тоді як веб-сторінка з неякісними статтями втрачається в натовпі.

Але як визначити якість контенту?

Дослідники проаналізували, що існує три етапи оцінки змісту.

Перший етап, чи є вміст унікальним та оригінальним -

Вміст може бути у вигляді текстів, відео, зображень або інфографіки. Документи, які не схожі на будь-який опублікований пункт і не схожі на інші існуючі в Інтернеті, вважаються унікальними.

Другий етап, визначення якості вмісту -

Статті / блоги, які добре досліджені та надають корисну, інформативну та релевантну інформацію, мають краще місце серед своїх конкурентів. Довжина контенту також є одним з найважливіших факторів ранжирування, і це прирівнюється до створення змісту певної ділянки. Сайти з довгими статтями досягають найвищого положення.

Третій етап, якщо він оцінюється користувачами чи не

Відвідувачі веб-сторінок є центром будь-якого бізнесу. Вони є головними учасниками успіху будь-якого інтернет-маркетингового порталу. Таким чином, вміст, що залучає користувачів і вражає їх інформацією без помилок, досягає найвищого класу. Тому краще оптимізуються статті, які є деталізованими, цікавими та задовольняють пошуки читача.

Крок 2. Переключіть свій веб-сайт на протокол HTTPS і покращить рейтинг сторінок

З кількома змінюються сферами алгоритмів Google, в останній час, є офіційне оголошення, що перемикання веб-сайту на HTTPS дасть сайту величезний імпульс і вплине на SEO маркетинг.

HTTPS або Hypertext Transfer Protocol Secure підвищує безпеку веб-сайту та покращує детермінант рейтингу сайту. Хоча це не вплине на сайт SEO безпосередньо, замість цього цей метод SEO збільшить міцність URL сайту і ще більше заохочує рейтинг сайту.

Багато веб-сайтів вимагають заповнення форм або реєстрації з ідентифікаторами електронної пошти і з цієї причини кожен користувач Інтернету віддає перевагу таким веб-сторінкам, щоб цінувати їх конфіденційність та конфіденційність. Останні опитування показують, що веб-сайти, які не мають жодної функції безпеки, не можуть заслужити довіру своїх користувачів, і в результаті пропустити багато органічного трафіку. Таким чином, перемикання веб-сайту на протокол HTTPS з HTTP є одним з важливих кроків у напрямку максимізації зусиль SEO.

Зміна вашого сайту з HTTP на HTTPS захистить зв'язок з користувачем і захистить їхні дані шляхом шифрування їх конфіденційних даних. Коли відвідувачі знають, що безпечно користуватися веб-сайтом, вони взаємодіють з порталом спонтанно і зрештою ці веб-відвідувачі перетворяться на потенційних клієнтів.

Коли відвідувачі знають, що безпечно користуватися веб-сайтом, вони взаємодіють з порталом спонтанно і зрештою ці веб-відвідувачі перетворяться на потенційних клієнтів

Крок 3: Зосередьтеся на підвищенні швидкості сайту

Швидкість завантаження веб-сайту є одним з основних факторів рейтингу, що використовуються Google. Крім того, Google витрачає велику суму грошей, щоб зробити веб-сайти швидшими.

Веб-відвідувачі не хочуть довго чекати, поки вони шукають інформацію в Інтернеті. Вони хочуть, щоб в Інтернеті миттєво надали цінні знання щодо їхнього запиту. Оскільки користувачі є незамінними для успіху будь-якого бізнесу в Інтернеті, сайт із повільним завантаженням створить негативний вплив на продаж компанії. Отже, необхідно повністю задовольнити їхні потреби.

Кожен маркетолог повинен оптимізувати кожен ефект і формат веб-сайту. Також необхідно усунути вільно структуровані посилання та нерелевантні дані, які в основному уповільнюють час завантаження.

Крок 4: Створення мобільних дружніх сайтів для кращого SEO маркетингу

Сьогодні мобільні телефони. Ця технологія зробила доступ до інформації більш комфортним. За допомогою мобільного маркетингу будь-яка організація може перенести свій бізнес у більш широку сферу.

Згідно з звітом за 2016 рік, майже 60% досліджень в Google надходили з мобільних пристроїв. Таким чином, якщо веб-сайт не є мобільним, він уже втрачає половину потенційного трафіку.

Створює веб-сайт, що відповідає, разом із прискорених мобільних сторінках (AMP) є важливими кроками у напрямку SEO.

У 2015 році компанія Google запрограмувала алгоритм, який зазначає, що веб-сторінка, яка відображається в результатах пошуку в мобільних пристроях, має пріоритет серед інших і має вищу позицію. Тим не менш, це також важливо шукати ті мобільні помилки SEO, які можуть саботувати мобільні маркетингові ефекти і виправити їх відповідно. Щоб досягти успіху в цьому методі, бізнесмен може використовувати "Інструмент для тестування для мобільних пристроїв" від Google, щоб визначити, чи є сторінка зручною для мобільних пристроїв чи ні.

Щоб досягти успіху в цьому методі, бізнесмен може використовувати Інструмент для тестування для мобільних пристроїв від Google, щоб визначити, чи є сторінка зручною для мобільних пристроїв чи ні

Крок 5: Зосередьтеся на побудові якісних посилань

Створення посилань - це ще одна перевірена методика SEO серед перших трьох рейтингових сигналів. Відповідно до алгоритму пошуку Google, створення відповідних зворотних посилань вважається найбільш ефективним рейтинговим сигналом.

Найбільш прибутковим є посилання з відповідного та високоякісного веб-сайту. Якісний процес побудови посилань підвищує статус сторінки та приваблює більш органічний трафік на сайт. Чим вищий вміст оригінального вмісту та вмісту зворотного зв'язку, тим більш корисними є зворотні посилання.

Перш ніж створити переконливі та важливі посилання, першим кроком є ​​розуміння шаблонів пошуку користувачів. Визначення психології відвідувачів може допомогти веб-майстрам створити кращі посилання з відповідними ключовими словами.

Тим не менш, необхідно побудувати зворотні посилання згідно з алгоритмом Google Penguin. Penguin штрафує веб-сайти, які надають низьку якість і непотрібність зворотних посилань на веб-сайт.

Penguin штрафує веб-сайти, які надають низьку якість і непотрібність зворотних посилань на веб-сайт

Заключні думки

2018 рік стане свідком декількох інноваційних змін щодо методологій, методів і стратегій SEO. Таким чином, маркетолог не повинен задовольнятися своєю пошуковою оптимізацією; він повинен освоїти конкретні методи SEO, щоб зробити онлайн-бізнес більш успішним у найближчі роки.

Але як визначити якість контенту?