Максимізуйте результати за рахунок SEO? Ось як ви це робите

  1. Чому ви досягаєте більше разом?
  2. Хто що робить?
  3. Як ви гарантуєте якість?
  4. Що вам потрібно, щоб отримати більше від ваших витрат SEO?
  5. Дякуємо

Як маркетолог ви хочете отримати максимум від ваших витрат SEO. Адже ви хочете досягти своїх маркетингових цілей.

Як ви це робите?

Ви робите це наступним чином. Ви вирішили виконати частину роботи SEO самостійно. Так, ви читаєте це право. Ви також самі працюєте. Звичайно, ви вибираєте лише види діяльності SEO, які ви можете і хочете зробити самостійно. Ви залишаєте іншу роботу агентству SEO. Завдяки цьому ви отримуєте набагато більше з ваших витрат на SEO.

Як маркетолог ви хочете отримати максимум від ваших витрат SEO

[фото: Pixabay]

Чому ви досягаєте більше разом?

Я помічаю, що якщо компанії також починають використовувати SEO, вони автоматично отримають більше знань про SEO. Вони стають більш обізнаними про все, що впливає на SEO, і що свідомість призводить до кращих результатів.

Більше внутрішніх знань SEO, кращих результатів

Вона починається з самого початку, розробки онлайнового контенту. Який вміст ви розвиваєте?

Якщо ви, як компанія, маєте більше знань SEO, ніж ви вирішите розробити зміст, який потенційні клієнти насправді шукають. Потім ви негайно обробляєте потрібні ключові слова, щоб досягти набагато кращих результатів.

[фото: LendingMemo.com] Менше коригувань, більше повернень

Звичайно, агентство SEO може виправити не оптимізований контент, але з точки зору повернення це, звичайно, краще, якщо це не потрібно. SEO агентство може краще витратити цей час на інші речі, які ви, як компанія, не можете або не хочете виконувати, наприклад аналіз ключових слів або посилання.

Хто що робить?

Як ви визначаєте, хто що робить? Врешті-решт, ви можете розпочати розподіл дій, якщо зрозуміло, що це за дії. Необхідно скласти список дій.

Список дій може бути зроблений через ретельний аналіз SEO. Звичайно, це має бути аналіз, який враховує маркетингові цілі та поточну ситуацію щодо поточної органічної конкуренції. SEO Швидке сканування зазвичай є недостатнім, тому що ці дії, як правило, недостатньо конкретні і тому важливі моменти забуваються в таких коротких аналізах. Наприклад, розглянемо a хороший аналіз профілю зв'язку .

Розповсюдження акцій

Хороший і всебічний аналіз призводить до обґрунтованого переліку конкретних дій. Ви проходите цей список разом з вашим агентством SEO, за допомогою якого ви робите тимчасовий розподіл разом, хто буде робити те, що. Ви, звичайно, повинні бути в змозі і готові виконувати вибрані вами дії. Тоді ви дозволяєте агентству SEO вказати, які витрати є для їхньої частини дій. Після узгодження витрат на SEO можна розпочати роботу з реалізації.

Кращі результати та нижчі витрати на SEO

Обсяг роботи і погодинна ставка визначають кінцеву ціну. Звичайно, ваші витрати на власні кошти нижчі, ніж якщо б ви все-таки аутсорсингували. Крім зниження витрат на SEO, ви також досягаєте кращих результатів. Я вважаю, що останнє набагато важливіше. Адже ми хочемо перевершити маркетингові цілі.

Як ви гарантуєте якість?

Перш за все, ви повинні взяти до уваги те, що ви можете робити при розповсюдженні. Добре агентство може легко оцінити це за консультацією з вами. Хороший стіл навіть надає необхідні додаткові знання. Потім ви отримаєте приклади та інструкції, які потім можна налаштувати на роботу з повною впевненістю. Таке агентство також перевіряє, чи добре ви виконали, внесені можливі виправлення та, де надані необхідні поради.

Що вам потрібно, щоб отримати більше від ваших витрат SEO?

  • Принаймні кілька годин на місяць, щоб розпочати роботу з SEO. Адже проведення самостійно займає час.
  • Перший SEO агентство що здатна працювати «додатково» разом і не має жодних проблем, щоб ваша компанія також сама виконувала роботу.
  • Амбіція та мотивація перевершити ваші маркетингові цілі.
  • Воля до спільної роботи.

Якщо ви відповідаєте цим вимогам, ви можете досягти дуже хороших результатів через співпрацю.

Дякуємо

Дякуємо за ваш інтерес. Приємно, що ви прочитали цю статтю про витрати на SEO. Зверніться до нас, якщо у вас є питання.


Чому ви досягаєте більше разом?
Хто що робить?
Як ви гарантуєте якість?
Що вам потрібно, щоб отримати більше від ваших витрат SEO?
Як ви це робите?
Який вміст ви розвиваєте?
Хто що робить?
Як ви визначаєте, хто що робить?
Як ви гарантуєте якість?
Що вам потрібно, щоб отримати більше від ваших витрат SEO?