Максимізуйте Ваш сайт юридичної фірми SEO

  1. Що таке SEO?
  2. Спробуйте SEO доктора

Ваша фірма повинна мати   веб-сайт   , в т Ваша фірма повинна мати веб-сайт , в т.ч. хороший адвокат bios , і a блог що ви часто оновлюєте. Якщо у вас є всі ці речі, але цікаво, чому у вас немає трафіку, вам може знадобитися працювати на пошуковій оптимізації (SEO).

Що таке SEO?

SEO допомагає збільшити ймовірність того, що ваш сайт з'явиться в різних результатах пошукової системи. Наприклад, коли ви шукаєте щось на Google, SEO допомагає визначити рейтинг різних сайтів.

Для юридичних фірм, збільшення SEO може зробити величезний вплив на те, як і коли потенційні клієнти знаходять веб-сайт вашої фірми.

Є безліч способів поліпшити SEO і, на щастя, SEO лікар, безкоштовний плагін Firefox може допомогти вам розпочати роботу.

Спробуйте SEO доктора

Подібно до назви, SEO лікар дивиться на сторінки вашого сайту і дає вам діагноз . Зелений означає ok, жовтий означає некритичні проблеми, а червоний означає критичні проблеми. Плагін також дає вам оцінку з 100, залежно від того, як «дружня» сторінка пошуку.

Оцінка є досить прохолодною в тому сенсі, що вона розповідає вам, що добре для вашого сайту - можливо, кількість посилань або великий мета-опис, а також поганий час повільного завантаження або відсутні посилання.

Для нетехнологів, ви також можете натиснути на кожен елемент, щоб отримати опис того, що різні елементи, що дуже зручно для юристів, які не є технічно підкованими.

Найкраще, безкоштовно. Якщо ви керуєте власною фірмою і розробляєте свій власний сайт, я настійно рекомендую використовувати SEO доктора або подібну програму, щоб допомогти максимізувати ваш сайт.

Останнє оновлення .

Що таке SEO?
Що таке SEO?